Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Mints
#4075 =====================
Sia tema sukuriau tam, kad pasidalintumem pozityviom frazem, posakiais, paveiksleliais, ir panasiai. Be jokiu diskusiju ir apsvarstymu. Sorry, visus aptarimus istrinsiu :oops: ... Kad pozityvus "postai" butu lengvai randami.
=====================
Negalia kaip vanduo, gali jame paskesti. Gali is jo niekad neislipti, bet jei ismoksi plaukti i sviesa retkarciais ikvepdamas pilnus plaucius sviezio oro, busi laisvas. Dar busi vandenyje, negalioje... bet ji nebus tavyje.

Paveikslėlis
Niekad nesakyk kad vilties nera.
Paskutinį kartą redagavo Mints 2007 12 03, 22:00. Iš viso redaguota 2 kartus.
Vartotojo avataras
Parašė svajone
#4284 ".. galima išeiti iš gyvenimo į mirtį, bet nėra kelio į jį sugrįžti."

G. Bergsson "Gulbė"
Parašė autodafe
#7560 Nė pats velnias nieko negali padaryti žmogui, kol jis dar sugeba juoktis. [A. Miuntė "Knyga apie San Mikelę"]
Vartotojo avataras
Parašė Mints
#7593 O sitas yra KLASIKA:

Paveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo Mints 2008 02 20, 17:45. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#13097
Mints rašė:O sitas yra KLASIKA:

Paveikslėlis


Mints, mielasis... kas cia per klasika tuscias langelis su raudonu kryzeliu... :D

O as supratau, kad
PRAEITIES NEPAKEISI, ATEITIS NEZINOMA, tad viena kas belieka tai gyventi CIA IR DABAR !!!
:DD
ParašėSandra
#13105 ,,Jei kalbėčiau žmonių ir angelų kalbomis/../, bet neturėčiau MEILĖS – aš būčiau niekas. Meilė kantri, meilė maloninga, ji nepavydi; meilė nesididžiuoja ir neišpuiksta. Ji neieško savo naudos ir nepasiduoda piktumui, pamiršta, kas buvo bloga, ir su džiaugsmu pritaria tiesai, nes ji visa pakelia, visa tiki, viskuo viliasi ir visa ištveria, meilė niekada nesibaigia...“/1Kor 13,1-4/.
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#13889 Meiles formules visiems gyvenimo atvejams.Jei rastume jegu tai skaityti kiekviena diena, pasaulis pasikeistu i grazesni :)


Aš pakankamai stipriai myliu save,kai galiu panorėjus išeiti mintimis iš šio pasaulio ,kur yra tik Dievas,kaip aš jį suprantu;
Aš pakankamai stipriai myliu save,kai galiu atiduoti savo meilę,kitiems ,kad gelčiau būti tokia, kokia noriu būti;
Aš pakankamai stipriai myliu save,kai galiu suprasti,kad gal nesu tokia tobula ,kokia norėčiau būti;
Aš pakankamai stipriai myliu save,kai galiu pamatyti,kad mano veiksmai praeityje buvo pats geriausi,kokie galėjo būti tuo laiku ir tose aplinkybėse;
Aš pakankamai stipriai myliu save,kai galiu suprasti,kad dabar galiu pilnai pakeisti savo požiūrį į gyvenimą ir gyvenimo būdą;
Aš pakankamai stipriai myliu save,kai galiu atsisakyti noro kontroliuoti kitus ,įvykius ir padėti,kurie ne mano valioje;
Aš pakankamai stipriai myliu save,kai galiu suprasti,kad būti priklausomai nuo ko nors-visada blogai,net jeigu esu priklausoma nuo pasveikimo ir tobulėjimo ;
Aš pakankamai stipriai myliu save,kai galiu atpažinti puikybę ir sugebėti kreiptis pagalbos,kai esu tam pasirengus;
Aš pakankamai stipriai myliu save,kai galiu suprasti,kad praeitis svarbi mano pačios dalis,bet ji liko praeityje,kaip pasiruošiu šiam žingsniui ,galėsiu drąsiai atsisukti atgal ir akis į akį pamatyti praeities problemas;
Aš pakankamai stipriai myliu save,kai galiu leisti sau pergyventi skausmą,bet suprasti ,kad jis gali tapti nesveiku stabdžiu;
Aš pakankamai stipriai myliu save,kai galiu bendrauti su žmonėm kurie mane priima myli ir vengti tų ,kurie manęs nemėgsta.
Aš pakankamai stipriai myliu save,kai nebijau kalbėti apie savo poreikius tiems kuriuos myliu;
Aš pakankamai stipriai myliu save,kai galiu užmegzti draugystę nebijodama,kad seni santykiai iširs ,jei jie manęs netraukia;
Aš pakankamai stipriai myliu save,kai galiu suprasti,kas teisinga ,kas ne,vadovautis ne praeitimi,bet dabartimi;
Aš pakankamai stipriai myliu save,kai galiu sustoti bijojus prarasti savo gyvenimo kontrole,kai į jį ateina taika ir dvasinė ramybė;
Aš pakankamai stipriai myliu save,kai galiu priimti,kad dalykai būna įvairūs:ne geriausi ir neblogiausi-paprasčiausiai –įvairūs;
Aš pakankamai stipriai myliu save,kai galiu be baimės priimti priimti realybe , nesistengdama pabėgti ar pasislėpti nuo jos;
Aš pakankamai stipriai myliu save,kai galiu būti tikra,jog mano aukštesnė jėga ateis man į pagalbą,jeigu jei netrukdysiu;
Aš pakankamai stipriai myliu save,kai galiu džiaugtis gerais dalykais savo gyvenime netemdydama jų baime ,jog tai kada nors tai baigis;
Aš pakankamai stipriai myliu save,kai galiu prisiimti jausmų,poelgių ir minčių laisvę-
tai dovana ,kuria naudojamės savo dvasiniame augime;
Aš pakankamai stipriai myliu save,kai sugebu pastebėti stebuklus ,papildančius mano gyvenimą;
Aš pakankamai stipriai myliu save,kai galiu džiaugtis matydama,koks gražus ir geras yra pasaulis!
Aš pakankamai stipriai myliu save,kai neatimu iš savęs malonumo rūpintis savimi,savo dvasinu augimu ir vis kuom ką turiu;
Aš pakankamai stipriai myliu save,kai galiu duoti sau laisvę!

-----------------------------------------------------------------------------

Aš pakankamai stipriai myliu Tave ,jog galiu netrukdyti tau ieškoti Dievo ,net tada,kai mūsų požiūris į jį nesutampa;
Aš pakankamai stipriai myliu Tave ,kai neatimu teisės iš tavęs suklysti ,net jei ta klaida atrodo pati kvailiausia ;
Aš pakankamai stipriai myliu Tave ,kai leidžiu tau būti nepriklausomam nuo manęs ir neleidžiu sau priklausyti nuo tavęs.
Aš pakankamai stipriai myliu Tave ,kai neleidžiu tau negerbti manęs ir gerbiu tave.
Aš pakankamai stipriai myliu Tave ,kai netrukdau tau ieškoti pagalbos taip ,kaip tu to nori ieškoti;
Aš pakankamai stipriai myliu Tave ,kai tau atiduodu atsakomybę už tave ir prisiimu atsakomybę už save.
Aš pakankamai stipriai myliu Tave, kai leidžiu tau kentėti ,kai tu to nori; Aš pakankamai stipriai myliu Tave,kai neslepiu tavo klaidų ir nesijaučiu dėl jų kalta;
Aš pakankamai stipriai myliu Tave,kai galiu arba tapti draugu arba skirtis su tavim;
Aš pakankamai stipriai myliu Tave,kai galiu ilgėtis tavęs,bet nenumirti iš liūdesio,jei nesi šalia manęs;
Aš pakankamai stipriai myliu Tave,kai galiu iš tavęs nieko nesitikėti;
Aš pakankamai stipriai myliu Tave,kai galiu atrasti sielos ramybę,kad aiškiai viską suprasčiau ir neieškočiau tavyje naudos;
Aš pakankamai stipriai myliu Tave,kai galiu išsilaisvini iš pavydo ir keršto;
Aš pakankamai stipriai myliu Tave,kai galiu leisti tau savo širdyje turėti savo paslaptis,o sau leidžiu turėti savąsias;
Aš pakankamai stipriai myliu Tave,kai galiu išklausyti atvira širdimi,be kritikos.
Aš pakankamai stipriai myliu Tave,kai galiu nesitaikstyti su tavo išsišokimais ir juos atleisti,jei tai yra įmanoma;
Aš pakankamai stipriai myliu Tave,kai galiu neįsižeisti,jei tavo dvasinis augimas vyksta greičiau arba lėčiau už manajį;
Aš pakankamai stipriai myliu Tave,kai neatimu tau džiaugsmo rūpintis savo dvasinu augimu ir vis kuom ką turi;
Aš pakankamai stipriai myliu Tave,kai galiu leisti tapti tau tokiu žmogumi,kokiu tau skirta būti;
Aš pakankamai stipriai myliu Tave,jog galiu leisti tau išeiti.
Vartotojo avataras
Parašė giedrulla
#13893 oho, grazu. Auksinezuvele, cia pati parasei?
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#13897 NE.Atkeliau is svetaineles.Musiskes moterytes daug iesko, daug dirba su savimi, tad turi kuo pasidalinti.NEsu tikra is kokios tai programos, bet , jei idomu, galiu paklausineti
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#18193
linjurga rašė:Subtilūs palaiminimai, kuriuos galim patirti kiekvienas :angel

http://www.metacafe.com/watch/400178/video/R/CFD_1002/


Dekui Linjurga, nuostabus kurinelis

O cia stai laiskas is Bernardinu svetaineles

Giedrė Kazlauskaitė. Laiškas 2008-ųjų kūdikiams
2008-01-03


Mylimieji,

Sugalvojau parašyti laišką, kad trumpai nupasakočiau pasaulį, laukiantį jūsų. Jo istorija nenuosekli ir polifoniška; tai vienu metu sklindantys garsai, balsai, visų mirksnių kadrai, sparčiai daugėjantys žodžiai. Sutrumpintus jos variantus jums seks prieš miegą, jūs girdėsite juos Velyknakčio pamaldose, mokysitės per pamokas. Iš lėto pažinsite ženklus. Kalboje - žodžiai, aritmetikoje - skaičiai, muzikoje - natos. Viskas turi savo pavadinimus. Pasaulio istorija prasidėjo nuo ženklo. Vandenys sruvo per Žemę, slinko ledynai, angelai grūmėsi su demonais. Kai išmoko suvaldyti savo vaizduotę, žmogus pirmąsyk atsistojo ant kojų. O kai išmoko kalbėti, jis galutinai tapo žmogumi. Daug anksčiau, negu išmoksit skaityti, patirsite žodžius. Jūs nusipelnėte juos ištarti.

Vaikystėje aš jau beveik viską žinojau, bet dar nemokėjau įvardyti. Ir jums taip bus. Laikas, kuriuo gimsite, pasižymi amžinybės ilgesiu. Turite būti atidūs jo ženklams. Nežinau, ar verta smulkiai pasakoti. Anksčiau mums daug ką skaudėjo, tik nuo to nebuvo vaistų. Paskui skaudėjo vien sielas, jau buvo išrasti ir vaistai, bet vis tiek skaudėjo. Per tą laiką, kol regiu pasaulį, čia išties nemažai visko įvyko. Tenka pripažinti, kad nebuvome rūpestingi šeimininkai. Ne viską sugebėjome jums išsaugoti. Esame kalti dėl tokio aplaidumo. Tačiau mes stengėmės dėl jūsų. Sukūrėme daug įvairiausių daiktų ir idėjų. Kam gyventume, jeigu ne jums? Kam visa tai paliktume?

Vaikeliai, jūsų laukia nuostabūs patyrimai. Turėsite išmokti valdyti rankas ir kojas, mintis ir liežuvį, dviratį ir kompiuterį, valstybę. Tapsite piliečiais ir bakalaurais. Nepamirškit, kad jūsų kraujas – taurių kunigaikščių kraujas; jūs negalite trokšti blogio. Patys puikiai atskiriate, kas yra gera, kas bloga, ir ne man jus mokyti. Jeigu gyvename, vadinasi, laimėjome šitą kovą, vietoj tamsos apsispręsdami už šviesą. Jūs nesate nei daiktai, nei idėjos. Jūs esate tikrovė.

Ieva nuskynė obuolį nuo pažinimo medžio, nes buvo drąsi. Mes paveldėjom tą jos drąsą, drąsą pažinti. Transcendentinį smalsumą, kuris ryžtasi net nuodėmei. Vis dėlto, jeigu reiktų rinktis tarp klaidos ir nuodėmės, rinkitės klaidą. Beje, klaidos ir nuodėmės yra gražiausia, kas jūsų laukia šioje Žemėje. Žmogus privalo patirti liūdesį, vienatvę, skausmą. Drąsiai briskite per neviltį ir nebijokite šešėlių. Jau dabar jūs visi ligi vieno esate tuštumos nugalėtojai. Kad būtumėte išrinkti gimti, jūs įveikėte neįsivaizduojamus sunkumus, kone kosminio atrakciono kliūtis. Iš milijardų jūs pirmieji kirtote finišo liniją. Nei negalia, nei skurdas negali užmušti jumyse nugalėtojų orumo. Jūs taip veržėtės į gyvenimą, kad atbėgote pirmieji.

Viešpatie, kaip ilgai jūs gyvensite. Ir kiek daug jums teks ištverti. Galbūt jus tai nustebins, bet gyvenimas yra lėtas ir reikalauja meistrystės. Nelikite pameistriais ir gizeliais, galvokite apie didingus dalykus. Remkitės svajonėmis. Turite kruopščiai pasiruošti šventumui. Gyvenimas sklidinas netikėtumų, jis nėra tai, ką jūs patys galite susikurti. Jis nėra ir tai, kas bus padaryta už jus. Praeis daug laiko, kol čia apsiprasite. Neapsigaukit, laikas – tai tik bendrybė. Jis skirtas tam, kad galėtume pasimatyti. Išmintis atsėlina naktį, apsimetusi sapnu arba senatve. Neišsigąskite jos kaukių. Aš prižadu jums netgi šiek tiek laimės, nors tai nepastovus ir labai abejotinas reikalas. Žmonės jį dažnai pervertina.

Taupykite gyvenimą, neiššvaistykite jo veltui. Jeigu išmoksite užsidirbti pinigų, išmokite užsidirbti ir laiko, per kurį galėtumėte juos išleisti. Man svarbu, kad jūs išmoktumėte nieko neturėti. Tik tai, kas būtiniausia mirties valandą. Išmokite atiduoti viską, ką turite, neprarasdami to, kas iš tikrųjų esate. Turtas slypi giliai jumyse, jis neturi jokių matomų pavidalų.

Žmonės yra mirtingi. Nebijokite jų prarasti. Mirtis yra svarbiausias gyvenimo įvykis, po kurio mes visi turėtume susitikti. Visi – tai sielos, visų laikų gimusieji, pasaulio istorijos autoriai ir veikėjai. Pamatysit, mirti bus pats įdomiausias dalykas, koks tik gali nutikti žmogui. Net gimti nebus taip įdomu. Niekas jums negali papasakoti, kas atsitiks po mirties. Tai dovana, kurios reikia išlaukti. Negudraukite ir neieškokite jos anksčiau, negu ji bus jums dovanota.

Įsimylėti jūs galėsite tik vieną kartą, bet jau niekada to nepamiršite. Tai gyvybės instinktas, panašiai išmokstama plaukti – visam laikui. Žmonės gali būti pikti, svetimi, nelaimingi. Tačiau širdies gilumoje jie nėra priešai. Kai jums reikės pagalbos, drįskite jos paprašyti. Nepaleiskite vieni kitų iš akių. Su pagarba žvelkite į tuos, kuriuos pasirinkote sau mokytojais. Klauskite jų, kas jums rūpės. Būkite kilnūs ir tvirti. Būkite švelnūs vieni kitiems.

Jūs neprivalote gimti gražūs ir sveiki, bet privalote tokie tapti. Aš jau dabar žinau, kad silpniausieji iš jūsų pavirs karaliais, ir niekas nepajėgs to iš jų atimti. Net jei atrodytų, kad esate nereikalingi, nepasitikėkite tais menkais potyriais. Jūs esate stebuklingi, jus buvo sunku sutverti. Jūs esate nepaprasti. Turite galių, apie kurias dar ilgai net nežinosite. Pasakose jums minės karžygius, savo tiesos jausmu nugalinčius blogį. Jūs turit užaugti ir jais tapti.

Jūsų dar nėra, bet jau yra jus mylinčių ir galvojančių apie jus.
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#20911 www.mintys.lt
ParašėBegaline
#28179 vaikiskas eilerastukas:

suklupus reikia atsistoti
ir rast jegu nusisypsoti.
net is blogiausios padeties
ieskoti reikia iseities.
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#28438 Tu man priminei kita vaikiska eilerastuka -

Tikek zvaigzdutem ant dangaus,
nes tiktai jos vienodai sviecia...
Bet nera zemeje zmogaus,
Kurio silpnybes nepaliecia.
Zmonem tikesi - jie apgaus
Tikek zvaigzdutem ant dangaus...
Ir zenk pirmyn be abejones
Neverk, nors butu ir graudu
Kentek pasaulyje uz du:)

Kai as augau, buvo labai populiarus toks dalykas kaip ATMINIMU KNYGA... viena is mano bendraamziu ten ir paliko toki irasa
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#74700 Noriu pratesti tema, tik jau kiek kitu rakursu/kampu_

Ka manot? Ar realu? Ar veikia? Ar verta bandyti?


"1. Pusiausvyros dėsnis
Visa gamtoje siekia pusiausvyros. Atmosferos slėgio svyravimus sulygina vėjas. Temperatūrų skirtumus sušvelnina šilumos apykaita. Visur, kur atsiranda bet kokios energijos perteklinis potencialas, randasi pusiausvyros jėgos, siekiančios panaikinti nestabilumą. Esame įpratę prie šių dėsnių, todėl net neklausiame, kodėl taip turi būti. Kodėl veikia pusiausvyros dėsnis? Į šį klausimą nėra atsakymo.
-------------------------------------------------------------------------

Tiesą sakant, bet kokie dėsniai nieko nepaaiškina, o tik konstatuoja faktus. Visi gamtos dėsniai yra antriniai, išplaukiantys iš pusiausvyros dėsnio. Šis dėsnis pirminis (bent taip atrodo), todėl neįmanoma paaiškinti, kodėl gamtoje turi būti pusiausvyra. Tiksliau, iš kur atsiranda pusiausvyros jėgos ir kodėl jos egzistuoja. Tai, kad mes prie to pripratome, dar nereiškia, kad taip ir turi būti. Galima tik spėlioti, koks būtų pasaulis be pusiausvyros dėsnio. Pavirstų į kažkokį amorfinį kisielių ar agresyvų pragarą? Nemalonus tokio pasaulio vaizdas negali būti dėsnio egzistavimo priežastis. Todėl mums belieka priimti šį faktą ir susižavėjus stebėtis mus supančios erdvės tobulumu bei spėlioti, kas visa tai valdo.
------------------------------------------------------------------------


Įpratome, kad gyvenime būna tamsūs ir šviesūs ruožai, sėkmę keičia pralaimėjimai. Visa tai - pusiausvyros dėsnio pasireiškimai. Juk tiek sėkmė, tiek nesėkmė yra pusiausvyros pažeidimai. Absoliuti pusiausvyra, kai išvis nieko nevyksta, o tokios nebūna. Bent jau niekam nepavyko tai pamatyti. Pasaulyje visada vyksta svyravimai: diena - naktis, potvynis - atoslūgis, gimimas - mirtis ir t.t. Net vakuume nuolat randasi ir anihiliuojasi dalelės.
Visą pasaulį galima įsivaizduoti kaip besisupančias, stabdomas ir sąveikaujančias viena su kita švytuokles. Kiekvieną švytuoklę pastūmėja jos kaimynas, o ji perduoda postūmį kitiems. Vienas iš pagrindinių šios sudėtingos sistemos valdymo dėsnių yra pusiausvyros dėsnis, nes visa siekia įgyti pusiausvyrą. Jūs taip pat esate savotiška švytuoklė. Jei sumanysite pažeisti pusiausvyrą ir staigiai pasvirti į šoną, užkabinsite kaimynines švytuokles ir sukelsite aplink save pasipiktinimą, kuris bus nukreiptas į jus.
---------------------------------------------------------------------------

Pusiausvyrą galima pažeisti ne tik veiksmais, bet ir mintimis. Ir ne tik todėl, kad po jų seka veiksmai. Jau žinote, kad mintys skleidžia energiją. Materialinės realizacijos pasaulyje viskas turi savo energetinį pagrindą. Ir visa, kas vyksta nematomame pasaulyje, atsispindi matomų materialių objektų pasaulyje. Atrodo, mūsų minčių energija labai menka, kad paveiktų aplinkinį pasaulį. Kitu atveju viskas būtų daug paprasčiau.
Nespėliokime, kas vyksta energetiniame lygmenyje, nes galime visiškai susipainioti. Mūsų tikslui visiškai pakanka supaprastinto pusiausvyros modelio - jei atsiranda perteklinis potencialas, atsiranda pusiausvyros jėgos, besistengiančios jį pašalinti.
Minčių energija perteklinį potencialą sukuria tada, kai kokiam nors objektui skiriamas per didelis dėmesys. Palyginkime dvi situacijas: jūs stovite ant grindų savo namuose ir ant bedugnės krašto. Pirmuoju atveju tai jūsų visiškai nejaudina, antruoju atveju situacija reiškia labai daug ką - vienas neatsargus žingsnis, ir įvyks nepataisomas dalykas. Energetiniame lygmenyje faktas, kad stovite, turi vienodą reikšmę tiek pirmu, tiek antru atveju. Tačiau stovėdami ties bedugne savo baime su-keliate įtampą, sukuriate nevienodumą energetiniame lauke. Čia pat atsiranda pusiausvyros jėgos, veikiančios taip, kad pašalintų perteklinį potencialą. Galite net pajusti jų veikimą: vienu atveju nepaaiškinama jėga traukia jus žemyn, kitu - ragina pasitraukti kuo toliau nuo krašto. Jūsų baimės perteklinis potencialas bus pašalintas, jei pusiausvyros jėgos jus atitrauks nuo pakraščio arba numes į bedugnę. Tą jų veikimą jūs ir jaučiate.
--------------------------------------------------------------

Energetiniame lygmenyje visi materialūs objektai turi vienodą reikšmę. Tai mes paskirstome juos į įvairias kategorijas: geri - blogi, linksmi - liūdni, patrauklūs - atstumiantys, geri - pikti, paprasti - sudėtingi ir t.t. Šiame pasaulyje viską vertiname. Vertinimas energetiniame lygmenyje nesukuria nevienodumų. Jūs sėdite krėsle ir vertinate: čia sėdėti saugu, o stovėti ant bedugnės krašto - pavojinga. Tačiau šią akimirką tai jūsų nejaudina. Jūs tik vertinate, todėl pusiausvyra nepažeidžiama.

(Transerfingas 1 knyga IV skyrius Pusiausvyra )

Kaip jus taikote siuos desnius savajame gyvenime? Ar imanoma juos pritaikyti gydant depresija?