Moderatorius: Astro-Meška

Parašė mika
#4648 Siūlau pasisakyt apie meditaciją, tie kurie ją praktikuoja, ar tiesiog domisi. As pradejau ja praktikuoti visai neseniai...ir tai jau turiu siokios tokios patirties. Gal, kas galit pasidalint su savo patirtim, kaip jos pagalba sekasi iveikt nerimą, baimę ar depresiją.
Vartotojo avataras
Parašė Sintija
#4798 Meditacija yra super geras dalykėlis :)
ParašėBegaline
#4919 aš buvau užsikepusi bandyti šitą http://www.joga.mums.lt/ ------> asanos bet kaip visada pritruko valios.

vakar drauge papasakojo, kad zino tokia moteri, kuriai mirtina liga buvo diagnozuota ir atseit niekas negalejo padet. tai jinai isivaizdavo savo organizma kaip kazkokia masina, kuria taiso (tarkim, as turiu problemu su virskinimu, tai galiu isicaizduoti vamzdzius, juos taisyti, remontuoti, pravalyti ir apn.). bet tai reikia daryt minimum psvalandi kasdien. tas as velgi valios pristingu :roll:
Parašė mika
#4975
Begaline rašė:aš buvau užsikepusi bandyti šitą http://www.joga.mums.lt/ ------> asanos bet kaip visada pritruko valios.

vakar drauge papasakojo, kad zino tokia moteri, kuriai mirtina liga buvo diagnozuota ir atseit niekas negalejo padet. tai jinai isivaizdavo savo organizma kaip kazkokia masina, kuria taiso (tarkim, as turiu problemu su virskinimu, tai galiu isicaizduoti vamzdzius, juos taisyti, remontuoti, pravalyti ir apn.). bet tai reikia daryt minimum psvalandi kasdien. tas as velgi valios pristingu :roll:


Pilnai tikiu...Nes meditacija tikrai turi galia... Zmogaus mintys yra labai didele galia. As po kvepavimu pratimu kiekviena diena atlieku meditacija. Tai jau kokius tris kartus pajutau, ka tai reiskia panirti i ta gilu atsipalaidavima...Tiesiog pradedi jausti, kaip kunas sunkus ir nejautrus darosi, kaip tarsi imi nuo jo tolti..., kaip tarsi "pleveni", kazkur tarp kuno ir erdves...Na man dar tik pati pradzia....bet tuo metu net nesinori grist i normalia busena.. Paisdalinkit savo patyrimais bei isgyvenimais.
Vartotojo avataras
Parašė AUmba
#5001
mika rašė: . Tai jau kokius tris kartus pajutau, ka tai reiskia panirti i ta gilu atsipalaidavima...Tiesiog pradedi jausti, kaip kunas sunkus ir nejautrus darosi, kaip tarsi imi nuo jo tolti..., kaip tarsi "pleveni", kazkur tarp kuno ir erdves...Na man dar tik pati pradzia....bet tuo metu net nesinori grist i normalia busena.. Paisdalinkit savo patyrimais bei isgyvenimais.

o nebijai kad gali nebegrįžti?
ParašėBegaline
#5008
mika rašė:Pilnai tikiu...Nes meditacija tikrai turi galia... Zmogaus mintys yra labai didele galia. As po kvepavimu pratimu kiekviena diena atlieku meditacija. Tai jau kokius tris kartus pajutau, ka tai reiskia panirti i ta gilu atsipalaidavima...Tiesiog pradedi jausti, kaip kunas sunkus ir nejautrus darosi, kaip tarsi imi nuo jo tolti..., kaip tarsi "pleveni", kazkur tarp kuno ir erdves...Na man dar tik pati pradzia....bet tuo metu net nesinori grist i normalia busena.. Paisdalinkit savo patyrimais bei isgyvenimais.

man neišeina taip atsipalaiduot. papasakok, kaip tokia būseną pasiekt?
Parašė mika
#5105 man neišeina taip atsipalaiduot. papasakok, kaip tokia būseną pasiekt?

Na pries tai reikia atlikti tam tikrus kvepavimo pratimus,as juos ismokau atlikinet gyvenimo meno kursuose. Juos atlikineju kiekviena diena...Tiesiog tam reikia praktikos, is niekur nieko tai neatsiranda...tiesiog po kvepavimo pratimu reikia atsipalaiduot, atpalaiduot kiekviena kuno raumeneli...apie NIEKA negalvot, o tiksliau nedet jokiu pastangu..., nes jei stengies nieko neiseis...nes meditacija....tai nieko neveikimo menas....tiesiog buti cia ir dabar, pajust savo sirdies plakima, savo kvepavima...ir visiskai atsipalaiduot.
Vartotojo avataras
Parašė Sintija
#5149 Visai gerai apibūdinai :D
Aš tai nelabai moku paaiškint , kas ta meditacija.
Tai kartu ir paprasta, kartu ir sudėtinga.
Vartotojo avataras
Parašė lynkute
#5150 sory bet meditacija as netikiu :roll:
gal ir padeda bet tokiom as neuzsiimineciau, :roll:
nes man nesuvokiama pasedi smilkaluose ir ciki as jau gerai jauciuosi. :roll:
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#5197 Matai, reik apie nieką negalvot. šitai ir padeda. pailsi galvelė. ir kvėpuot. švelnus tas poilsis, nėra jokios euforijos ;)
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#5221
lynkute rašė:sory bet meditacija as netikiu :roll:
gal ir padeda bet tokiom as neuzsiimineciau, :roll:
nes man nesuvokiama pasedi smilkaluose ir ciki as jau gerai jauciuosi. :roll:


Siuo atveju gydo ne MEDITACIJA.

Gydo busena, kurion patenki meditacijos budu.
Kalbant apie smilkalus - yra ivairiu terapiju kur naudojami smilkalai.Asmeniskai mane dirgina tie kvapai, kurie neatitinka mano fizines konstitucijos - mano kuno tipui - esu Pita - geriausiai tinka NAG CHAMPA, nes sudetyje yra augalu, kurie "saldo" vidine Pitos ugni, ju kvapas veikia raminanciai, o ne stimuliuojanciai, ko reikia sakysim Kaphos tipo zmonems.Visu ligu pradzia yra NEISMANYMAS, deja:)

Kitaip tariant, net jei gertum vaistu, bet netiketum jog pasveiksi, manau supranti, jog tikimybe pasveikti tolygi nuliui.
Buna zmoniu, kuriems yra patogu sirgti - asmeniskai viena toki zmogu pazystu ir su skausmu sirdyje atsitraukusi stebiu kuo ir kaip jis gyvena, nes ismokau jau, kad geriausia pagalba gyvenime yra "NETRUKDYMAS" ir nesikisimas, nes buna zmoniu nepajegiu susiimti, bet labai sekmingai besinaudojanciu patarimais, kurie "vistiek neveikia ", kaip kad siuo atveju butu meditacija
Nepriimkit prasau nei viena asmeniskai, nes rasau nuosridziai ir is asmenines patirties.Tikiuosi gero bendradarbiavimo, o ne barniu ir asmeniskumu.Dekinga ML
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#5222
AUmba rašė:
mika rašė: . Tai jau kokius tris kartus pajutau, ka tai reiskia panirti i ta gilu atsipalaidavima...Tiesiog pradedi jausti, kaip kunas sunkus ir nejautrus darosi, kaip tarsi imi nuo jo tolti..., kaip tarsi "pleveni", kazkur tarp kuno ir erdves...Na man dar tik pati pradzia....bet tuo metu net nesinori grist i normalia busena.. Paisdalinkit savo patyrimais bei isgyvenimais.

o nebijai kad gali nebegrįžti?


Tai grazus rezultatas...kuris pasiekiamas naudojant tam tikras technikas.

O noriu taves Aumba paklausti - ar paciai teko kazka panasaus isgyventi? Kitaip tariant, suprantu, kad jei butum bandziusi ir nebegryzusi, nebegaletum mums apie tai papasakoti... :lol: :oops: bet gal atsakysi, kur teko girdeti apie ta negryzima ir kokios to nebegryzimo pasekmes?
Vartotojo avataras
Parašė lynkute
#5238
Auksinezuvele rašė:
lynkute rašė:sory bet meditacija as netikiu :roll:
gal ir padeda bet tokiom as neuzsiimineciau, :roll:
nes man nesuvokiama pasedi smilkaluose ir ciki as jau gerai jauciuosi. :roll:


Siuo atveju gydo ne MEDITACIJA.

Gydo busena, kurion patenki meditacijos budu.
Kalbant apie smilkalus - yra ivairiu terapiju kur naudojami smilkalai.Asmeniskai mane dirgina tie kvapai, kurie neatitinka mano fizines konstitucijos - mano kuno tipui - esu Pita - geriausiai tinka NAG CHAMPA, nes sudetyje yra augalu, kurie "saldo" vidine Pitos ugni, ju kvapas veikia raminanciai, o ne stimuliuojanciai, ko reikia sakysim Kaphos tipo zmonems.Visu ligu pradzia yra NEISMANYMAS, deja:)

Kitaip tariant, net jei gertum vaistu, bet netiketum jog pasveiksi, manau supranti, jog tikimybe pasveikti tolygi nuliui.
Buna zmoniu, kuriems yra patogu sirgti - asmeniskai viena toki zmogu pazystu ir su skausmu sirdyje atsitraukusi stebiu kuo ir kaip jis gyvena, nes ismokau jau, kad geriausia pagalba gyvenime yra "NETRUKDYMAS" ir nesikisimas, nes buna zmoniu nepajegiu susiimti, bet labai sekmingai besinaudojanciu patarimais, kurie "vistiek neveikia ", kaip kad siuo atveju butu meditacija
Nepriimkit prasau nei viena asmeniskai, nes rasau nuosridziai ir is asmenines patirties.Tikiuosi gero bendradarbiavimo, o ne barniu ir asmeniskumu.Dekinga ML

tau gerai tu ir medituokis ir nevaryk kad ir kitiems to reikia :roll: tiki kai kurie ir sarlatanais ir kas gaunasi lieka be kapeikos ir be menkiausio pagelbejimo. tiketi galima daukuo tik kartais ar tikejimas visada padeda as to neuztikrinu :wink:
Parašė mika
#5245 Na nežinau, siaip as sia tema uzvedziau noredama, kad padiskutuotumem apie savo patirtsi medituojant. Jei kam tai netinka ir nepatinka, kam isvis uzeiditet i toki skyreli..
Man asmeniskai tai kaip alternatyva tarp vaistu gerimo. As tiesiog noriu ju vartoti kuo maziau arba isvis nevartoti, todel ir ieskau alternatyviu gydymo budu. Smilkalu as nenaudoju. medituoju prie atviro lango. grynas oras mane veikia geriau nei kokie tai smilkalai. Noreciau, kad pasisakytu tie kas tai praktikuoja ir turi nors kokios patirties, o ne tie kurie isvis neismano, kas tai yra.
Vartotojo avataras
Parašė lynkute
#5254 as neatejau pyktis ar kazka rekomenduoti as tik issakiau savo nuomone, :roll: ka galvoju.
man atrodo nieko neuzgavau,jai uzvedei tai gerai saunuole dziaugiuosi kurioms tai padeda saunu.

bet neteigiu kad visos ligos nuo neismanymo.kad nemedituoju tai sergu depresija :roll: ar dar kuom ,kad neismanau irgi sergu,mes nedaktarai ir negalim viska ismanyti.