Moderatorius: Astro-Meška

Parašė Tomas2222
#374384 Disciplina bet kur butina jeigu nori rezultatu apčiuopemesniu. Sudomint save turi, o kas mum idomu tai net nereik pasakot; iskarto su uzsivedimu tai darom kas mums idomu.
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#383832 Yra meditacijos budas gyvybes medziu eiti, bet be angelo sargo prieziuros duris neatsidaro, bandziau pats tai regejau duris taciau jos neprasivere ir angelas sargas man i pilva dave stipru smugi. Tai yra meditacija spalvomis kabalos keliais. O angela sarga issikviesti sunku turi but sunkus vidinis kelias tada jis pasirodo, ir atitinkamas meditacijai pojutis.
Parašė Tomas2222
#383838 As tai dejes ant tu angelu ir arkangelu... man ju nereik. Pats viska tvarkausi... beje pas ir rsu arkangrlas kas jais tipo vadintina :achtung

Jei dave smugi tai cia ne angelas o setonas neapsigauk vaiduk. Atminkit angelai jums tikrai nepades del gerrsnes gyvenimo kokybes, bapkiu, antros puses ir t.t. ju pareiga uztikrint kad tu tobuletum kaip siela ir keltum savimone.
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#383875 Ne tomuk labai klysti ten yra angelas jis yra tavo asmeneninis jis skiriasi nuo visu kitu angelu jis padeda einant dvasiniu keliu tai ne tie angelai kurie lydi tave po mirties cia visai kitas dalykas. Jis gali but labai galingas nors esi teisus iseina zmones i astrala ir be jo pagalbos.
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#384009 Man nepavyksta nes nejaučiu noro tobulėti ar kažką įrodyti siekti gyvenime esu patenkintas savimi. Nebejsuciu tos baimes kad kitas geriau zini ar noro daugiau žinoti.
Parašė Tomas2222
#384013
Vaiduk rašė:Man nepavyksta nes nejaučiu noro tobulėti ar kažką įrodyti siekti gyvenime esu patenkintas savimi. Nebejsuciu tos baimes kad kitas geriau zini ar noro daugiau žinoti.


Taip sakai tik tada kai to niekaio nepasieki. O kai tai pasieki nenori to prarast bet didelis noras tampa kliutimi tai isturet ko pasekoje tai tampa nenoru o pragaru.
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#384029 Tau taip tapo? Man jau vienodai sita planetą neidomi ten irgi visokie demonai dėk į skuki ir nukris neįdomu ir ten nebent kaifa kai uzgauni
Parašė Tomas2222
#384037
Vaiduk rašė:Tau taip tapo? Man jau vienodai sita planetą neidomi ten irgi visokie demonai dėk į skuki ir nukris neįdomu ir ten nebent kaifa kai uzgauni


man ir sita planeta neidomi, nu bet o ka daryt, reik prastumt gi sita inkarnacija nk nesidesi...
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#384245
Tomas2222 rašė:
SecretOfSteel rašė:Bent jau Budistiška meditacija su visokiais ten marazmais nesusijus


Nu tai gerai tada... pasakyk kas yra meditacija, duok apibrezima. Gal as klystu.
Parašė Tomas2222
#386001 Kada nusprendziama nebemedituot?
Nk naujo neparasysiu bet tiem kas domisi tiem idomu.

1. Didzioji dalis demesio yra ismetyta pasaulietiskam reikalams.
2. Labai sunku susikaupt.
3. Anapusinio pasaulio valios reiskimas pries meditacija.
4. Visos negatyvios emocijos
5. Asmenybiu teatras (ka pasakys kiti)
6. Instinktu dominavimas (ka pagalvos kiti)
7. Tikslo neturejimas
8. Papildomi nusiurbimai.
9. Satelito, harpo elektromagnetine spinduliuote skirta proto kontrolei. (mind control MKULTRA)
10. Netinkamas maistas
11. Emocionaliai stiprus rysiai su artimais.
12. Sociumo sablonai
13. Religiju dogmos
14. Neteisingas meditacijos suvokimas
15. Ikyrios mintys
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#386500 Savistaba pastovia palaikyt reiskia, bet daugumai nepatariu to per prievarta jei darysi nieko neiseis, nebent jauti, kad to nori.