Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė comes
#291604 Oi :bloga..... jei tiketi, kad yra vienokios ir kitokios sielos... ta prasme kurios ilsisi ramybeje iki prisikleimo.... ir tos kurios blaskosi "musu erdveje".... tai kuriuos tada uzduoda klaisimus mums be miegant :idea:
Vartotojo avataras
Parašė Gabi*
#291606 matomai aplanko tie, kurie turi nebaigtų reikalų
Parašė Haris
#292519 :jap Daugiau tokiu, tai puse VISATOS BUTU MUSU[.].:))))))))). :by :lakstau :heart :achtung :aciu :kazokas :king
Vartotojo avataras
Parašė Ciaba
#292541 Haris, baik spamint ir išsidirbinėti
Parašė Haris
#292565
Ciaba rašė:Haris, baik spamint ir išsidirbinėti

tau sake kas apie diskusija ? ar tu tik savo priekaistus reiski pati sau? savo ego pasalink;/:) zinai.. ar tu galvoji, kad as nemoku..suprasti argumentu snekos? be ju...0 demesio :by
Vartotojo avataras
Parašė comes
#292576 Nesipykim :jap Nes, taip ir drumsciama ramybe kaip zemeje taip ir danguje... :bloga ... Po to tik pradeda vaidentis, kad kazkas is anapus slampineja salia.... :achtung . As nieko pries... visko gali buti... Bet, bukime ramesni, nevirpinkime oro aplink save ...
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#292580 protingi patarimai comes ,bet gintis galima jeigu tave puola ... :bloga
ParašėKatastrofa
#292593
comes rašė:Nesipykim :jap Nes, taip ir drumsciama ramybe kaip zemeje taip ir danguje... :bloga ... Po to tik pradeda vaidentis, kad kazkas is anapus slampineja salia.... :achtung . As nieko pries... visko gali buti... Bet, bukime ramesni, nevirpinkime oro aplink save ...


comes, tu teisi, bet Maingirdas irgi teisus, jei jau taip išsidirbinėja, nejau visą laiką tylėsi...
Parašė Vvol
#293017
Kandis rašė:Šios knygos dėka plačiajam skaitytojų ratui tapo prieinama išsami mokslinė informacija apie tai, kas vyksta su žmogumi po jo mirties.


Matau, kad tema sena ir autore cia turbut nebesilanko, bet nesusilaikysiu neikises trigrasio. Nera jokios MOKSLINES informacijos apie gyvenima po mirties, tokia informacija yra laikoma PSEUDOMOKSLINE. Autorei reiktu pasidometi kas yra mokslas. O tiketi zmogus gali kuo tik nori, savimi, Dievu, roziniais poniais, mokslas to nedraudzia, juk nei paneigsi nei irodysi.
Parašė Dekonstruktorius
#295477 :DD :DD :DD JEIGU BUTU IMANOMA NUSTATYTI SIELOS APIMTI? RELIGIJA YRA PRAKTISHKA, IR NEPASAKO, NEI KADA PRISIKELIA, NEI KAS, NEI KOKIO VELNIO JIE KELIASI. MANO MANYMU SIELA YRA EGZISTUOJANTYS MATRICOS TASHKELIAJ, KURIE SUBEGA I VISA KOMPIUTERINE STADIJA. JEIGU KAM NEPRIIMTINA, MANO MINTYS, KAD VISKA ATKARTOJA MATRICOS KODAS. TAI ASH EKSPERIMENTO DALIS, KURI LEIDZHIA ATKARTOTI SAMONEJ VISA VISUMA. MANO MATERIALUS KUNAS IR EGO., LEIDZHIA IDETI I SAMONE VISKYBE;}. VISKYBE YRA EROSO STADIJA, KURI PAGRYNDZHIA MORALES ID;]. TAPATYBES ID, IR VERTYBINI ID;) VISI KAS MATE MATRICA, TURI SAVO KODA. SHIAS EILUTES ASH IRASHYSIU I JA;]. MANO MATRICA KURIA SAU;) IR TIK SAU. ASH TURIU SAVO EGO, KURI ISHREISHKIU SAVO VALIOS PRINCIPAJS, IR VISOMIS VERTYBIU NORMOMIS. KAM NEPATINKA, KAD RASHAU SAVO SAMONEJ SPRENDIMUS IR VARIACIJAS, GALITE MESTI SAU PO PLYTA ANT GALVOS IR BUTI NERACIONALUS. ASH ATSIPRASHAU, KAD ISIZHEISTUMET, BET BUTINA SUVOKTI VISAS SIELOS SPRENDIMO DABARTINES METODU AIBES. SIELA IVEINA I KUNA, KAI ASH ILEIDZHIU IR ISHEINA, KAI MANO KUNAS NORI;P.
TURIU SAMONE IR SAVO VALIA, O KAS PRIESH MANE, TAM GALAS! :DD :bloga :))) :jap =) :achtung :flo :heart :))) :by
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#295490
Dekonstruktorius rašė:TURIU SAMONE IR SAVO VALIA, O KAS PRIESH MANE, TAM GALAS!
reiškia man galas .............
Vartotojo avataras
Parašė Virtual
#295492 cia greiciau kazkam ne galas o banas :achtung
Parašė Dekonstruktorius
#295494
Virtual rašė:cia greiciau kazkam ne galas o banas :achtung

netiksha, ar tau bana uzhdet leistu principingumas?:) ash galiu irodyti, kad po bano ;) visa samone pereina man;] kas zhinoma ir bus;D
Parašė Dekonstruktorius
#295495
maingirdas rašė:
Dekonstruktorius rašė:TURIU SAMONE IR SAVO VALIA, O KAS PRIESH MANE, TAM GALAS!
reiškia man galas .............[/quote
JEIGU JAU SUSIMASTEJ, APIE MIRTI;} TAI DAR SLENKSTIS, KURI PERZHENGIA VISI[[[[[[.]]]]]] :by :lakstau :bloga :achtung :kazokas :aciu :da :D
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#295500
Dekonstruktorius rašė:JEIGU JAU SUSIMASTEJ, APIE MIRTI;} TAI DAR SLENKSTIS, KURI PERZHENGIA VISI
aš taves nesuprantu ... :bloga