Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Akvilė.
#346855 Ožiaragis ._. Nesu tokia pastovi ir darbšti kaip ten rašo horoskopuose
Nors TIKRAI tokia užsispyrus kaip rašo :D
Parašė defective
#352467 aš irgi Ožiaragis, šiaip labai daug teisybės yra ir kiek teko turėti draugų anksčiau, tai jų ženklai atitiko charakterius. manau, kad dar daug ką asmenybėje lemia sutrikimas, kurį turi.
Parašė Tomas2222
#354712 Svarstykles. Galiu pasakyt kad tai yra nesamone tie horoskopai ir t.t. nebent tikrai tai daro ismanantys astrologai, numerologai. Nera jokia likimo, patys zmones savo likimo kalviai, jei patikesi kas parasyta ten tuose horoskopuos tai nesistebek kad taip ir bus nes pats savo tikejimu ta situacija suklostei. Beje tipo svarstykles pacios, draugiskiausios, estetiskiausios ir t.t. negatyvus bruozai neapsisprendimas ir t.t. tokiais paistalais tik naivuoliai gali tiketi. Visi yra nuostabus, buna ir kartais toki su kuriais neimanoma buti.

Mano poziuriu:

Avinas - ispuikes, nori rodyti savo įmantruma.

Jautis - truksta jiem demesio, emocijomis vadovaujasi dazniausiai.

Dvyniai - kiek zinau, kazkas su jais ne taip.

Vežys - kazko tikisi tik negaliu suvokti ko jie nori.

Liutas - Puikybe

Mergele - puikybe kartu su nerimu.

Svarstykles - melancholija, nerimas.

Skorpionas - nzn bet nera noro su jais but mano pozyriu tai gryni apgavikai.

Šaulys - pasipute bet gali nusodyt greit, labai atgrasus.

Ožiaragiu nesutikau malyg.

Vandenis - vanduo, net nzn lyg ir paprasti bet kas ne taip su jais neisivaizduoju.

Žuvys - va sito zodiako negaliu niekaip perprasti, kazka masto vis.

Tai va jei db taip visus pradeciau skirstyt, tai jau butu nesveika :achtung
Parašė Okeanija Kaminskė
#402107 [url=https://yogi-yogi.lt/pages/akmenys-pagal-zodiaka/url]akmenys pagal zodiakąURL[url] - čia galima pasirinkti norimo akmens apyrankę, pagal zodiaką, ar šiaip, yra visi aprašymai