Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Lestatas
#256793 Tikiuosi esi geraširdis Avinas, nes man Avinai kelią šiurpą. Mano senelis, jo dvi anūkės ir žentas yra Avinai- negaliu jų pakęsti. :cry: Per daug energingi žmonės, per daug "greiti" mano melancholiškam charakteriui...
Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#256797 ...aha mes greiti ir temperamentingi...bet ne blogieciai... =)
..nors as kartais bunu ir melancholishka... :angel
Vartotojo avataras
Parašė Lestatas
#256799 Tai jau tikrai. Gyvenu su seneliais tai matau kaip tas mūsų Avinas elgiasi kai supyksta. O kai reikia perkalbėti, neįmanoma. :achtung Bet labiausiai nekenčiu mažų vaikų Avinų, neduok dieve tokių. Suaugę kitaip elgiasi, dar galima su jais sutarti.
Vartotojo avataras
Parašė intentions
#256801 Enigmo, as irgi Saulys, o antra puse - Vezys :DD :lakstau :D


Man labai sudetinga bendrauti su Jauciais... Mano tevas Jautis, ir viena drauge buvo - sakes, kokie uzsispyre, veda is kantrybes savo tiesiom :bloga
Ir vyru Skorpionu nesuprantu niekad :achtung
Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#256803 O kaip su Oziaragiais? As ju tiesiog negaliu pakesti.... :bloga

As nepykstu - as geras Avinas, tiesio Avinelis... :angel
Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#256852 man sekasi su dvyniais, mergelės ženklo žmonėmis. myliu jaučius, pastebėjau. kartais moku sutart su žuvimis, vėžiais, liūtais. bet dabar populiarėja kinietiškas, metų, horoskopas, tai aš nežinau su kuriais metų ženklais man bendraut, o su kuriais nepatartina...
Vartotojo avataras
Parašė Lestatas
#256862 Galima pasidomėti internete. Turėtų būti parašyta su kuo sutinka ir su kuo ne. Kažkokioj knygoje turiu aprašyta kinietišką horoskopą. Aš esu Avis arba Ožka. Kai kur skirasi. Esu tikrai raguotas padaras, ir užsispyręs. ;)
Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#256865 Kinietiskas tai cia pagal gimimo metus atrodo? Tai as ten Bezdzione :achtung
Vartotojo avataras
Parašė Lestatas
#256867 Taip, pagal gimimo metus. :) Kažkaip mažai domėjaus kinietišku horoskopu, mažai žinau.
Parašė bagyyra
#259727 esu gimus po dvynio ženklu, aprašymai apie ženklą kai kurie atitinka kai kurie nelabai :)
Vartotojo avataras
Parašė aviete
#259791
Vitalija rašė:O kaip su Oziaragiais? As ju tiesiog negaliu pakesti.... :bloga

As nepykstu - as geras Avinas, tiesio Avinelis... :angel

As oziarage :P
Vartotojo avataras
Parašė Anomaly
#261608 Aš esu gimus po Dvynių ženklu ir pastebėjau,kad geriausiai sutariu su kitais Dvyniais. :jap
ParašėZaibuke
#274923 Esu vandenis...sutariu su visais :achtung
Vartotojo avataras
Parašė Samme
#276206 Aš avinas.:DD Sutariu geriausiai su liūtais.:)))