Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#342397 Yra dar žuvų čia? :D Ar jau visos išgaudytos :D Netikiu šitomis nesąmonėmis, bet šiaip įdomu ar čia tikrai toks sentimentalumas veikia ar ne.
Parašė Linksmas
#342398 Katine, bene labai sentimentalus esi? :D
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#342399 Teip. :3
Parašė Linksmas
#342400 Tai gal dar prie sentimentų prisiriši labiau nei prie žmonių? :D
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#342401 Aš šiaip mizantropas tai żmoniù nelabai mėgstu švelniai tariant, bet prie ko prisirišu tai prisirišu. O sentimentai sentimentais. Du atskiri dalykai man :3
Parašė Linksmas
#342427 Aš tai žinau, kad žuvys slidžios, čia yra - čia nėra :D
Vartotojo avataras
Parašė Lifelover
#342438 Aš dvyniai.

Girdėjau, kad tai pats baisiausias ženklas. Gal kas galėtų patikslinti ką nors apie dvynius?
Parašė Linksmas
#342447 Dvyniai labai geri žmonės, pas juos nėra tiek piktybinių elementų, lengvi žmonės bendrauti, tačiau bene patys neurotiškiausi ir greičiausiai tampantys streso ir įtampos aukomis. Turi stiprų ego, bet nemoka jo pilnai išreikšti, todėl yra lengvai pažeidžiami. Nenustygstantys vietoje, nekantrūs, dirglūs, nuolat reikalaujantys veiksmo, permainų ir nuotykių. Neperneša sedėjimo vietoje, neperneša sunkių žmonių, atsakomybės dvynius dažnai labai labai slegia, todėl pastebėjau, kad dvyniai be galo darbštūs, kad gerai atliktų darbą. Šiaip dvyniai yra vieni iš tų, kuriems bendravimas yra labai reikalingas, nes dvyniams labai svarbus kitų palaikymas. In general protingi, mąstantys, visada įdomu bendrauti. Amžini keliauninkai ir baliauninkai. Dar dvyniai pasižymi savo judesiais, greita gestikuliacija, kaip drebančios rankos.
Vartotojo avataras
Parašė Lifelover
#342451 Na, beveik 100% čia apie mane, ačiū. :)
Vartotojo avataras
Parašė Lifelover
#342453 Tik nelabai aš keliauju, nes netraukia. Matyt, esu išimtis.
Parašė Linksmas
#342463 Keliauti nebūtinai reiškia keliauti kažkur toli, galima ir po miesta keliauti :D
Vartotojo avataras
Parašė Lifelover
#342466 Tai va, aš labai fainas žmogus pasirodo. Atminkit. :D
Vartotojo avataras
Parašė Dykra
#344198 Ahoy, aš dar viena žuvis. Bet bais vandens bijau, tad ir jokie žuviški horoskopai mano adresu neskamba pakankamai įtikinamai :D
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#344201 Na pas mane saule avine, kylantis zenklas marsas dvyniuose. O is isvaizdos tarp dvyniu marse ir zuvies. O zuvis, del merkurijaus...