Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#276208
kunigaikštisMyškinas rašė:Aš skorpionas,
as irgi skorpionas, :bloga
Parašėmarronnier
#276243 O aš esu Jautis. Nors ir nelabai tikiiu horoskopais (ką jau kalbėti apie laikraščiuose sutinkamus horoskopus dienai, savaitei, mėnesiui), savąjį perskaityti vis tiek knieti.

Gal tie horoskopai iš iš piršto laužti, bet pastebėjau, kad, kaip ir rašoma apie ženklų suderinamumą, labai gerai sutariu su ožiaragiais, mergelėmis ir žuvimis, o, pavyzdžiui, su liūtais ar dvyniais visiškai neišeina... :) Tiesiog kartą ėmiau ir susižinojau artimųjų horoskopus, patikrinau ir... o, geras.
Paskutinį kartą redagavo marronnier 2012 09 17, 16:08. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#276250 As tai pat skorpionas , bet kad skorpionas ir dvynys pjaunasi simtu procentu galiu garantuot ,tuose suderinamumuose tiesos yra .
Vartotojo avataras
Parašė grincas
#276265 Kas liečia horoskopus tai aš laikausi skeptiko pozicijos. Nes
horoskòpas - Saulės, Mėnulio, planetų padėties Zodiako žvaigždynų juostoje schema, pagal kurią astrologai pranašauja žmogaus ateitį ar kokio įvykio baigmę.
Apie tai, kad įmanoma išpranašauti (nesvarbu ar horoskopais, ar krištolo rutuliais, ar aiškiaregyste) ateitį nėra jokių duomenų. Jeigu, kas nors teigia priešingai, tai jie remiasi ne faktais, o asmenine nuomone, arba jiems atrodo, jog remiasi faktais. Nes dar kartą kartoju, tokių duomenų niekur nėra.

Kas liečia teiginį, jog dangaus kūnai įtakoja mus, konkrečių įrodymų irgi nėra, nekalbant apie tai kaip jie mus įtakoja.


Ankščiau buvo pastebėta, jog gimę tam tikrą mėnesį ar dieną žmonės turi panašių charakterio bruožų. Tačiau, juk jų yra nė vienas. Ir savaime suprantama jog kiekvienas ten sakykim dvynys gali turėti panašių savybių kurias turi kiti dvyniai. Bet taip pat jis gali turėti tokių savybių kurios jam nebūdingos, bet būdingos sakykim avinui. Ir kiekvienas tikintis horoskopais žmogus atsirenka tas savybes, kurios jam yra būdingos pagal horoskopą ir tada sako " yra dalis tiesos". Kas ta dalis? Jei sutapo 70% bruožų tai puiku, bet kur dėjosi tie 30%? Suprasčiau jeigu bent tie 70% būtų vienodi kiekvienam avinui, bet jie yra skirtingi ir priklauso nuo konkretaus žmogaus.

Pvz.: mano horoskopas yra dvyniai, tai pasiskaičiau ką apie juos rašo ir galiu pasakyti, kad sutapo tik 50% charakterio bruožų. Pasiskaičiau apie avino ženklą ir radau 60% sutapusių bruožų. Manau jog jeigu ir visus horoskopo ženklus peržiūrėčiau rasčiau kas man tinka, o kas ne.
Todėl aš labai abejoju horoskopų patikimumu.

p.s procentai apskaičiuoti apytiksliai.
Parašėmarronnier
#279471 Iš esmės sutinku su grincu. Horoskopai - pritempimas, laviravimas dalykais, kurie vienaip ar kitaip gali būti taip interpretuojami, kad vienaip ar kitaip daugiau ar mažiau tiktų kiekvienam. Reikia tik noro :)
Svarbu netapti fanatiku ir pačiam tvarkyti savo problemas, nesijausti bejėgiu, neva tau ateinantį pusmetį viskas nesiseks dėl kokio nors juodo mėnulio. Geriausia tikėti tik sėkmingu horoskopu (stebuklingoji savitaiga ), o į pranašaujamas nesėkmes nusispjaut ir perskaičius pamiršt. Nors pastebėjau, kad horoskopai formuluojami ne kaip būsimos gresiančios nesėkmės, o vietoj to tik raginama kur nors būti atidesniems, susitelkti ties vienu ar kitu dalyku, na, patarimai, perspėjimai. Kas, vėlgi, tiks kiekvienam. :)
Vartotojo avataras
Parašė Laura_Palmer
#281170 aš šaulys, bet man labiau tinka skorpiono charakteristika
ParašėVanilėOre
#281257 Aš esu Vėžys. O jo aprašomos charakterio savybės atitinka mane.
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#284124 na tai visiškai natūralu, kad netinka, kadangi žmogus kur kas sudėtingesnis darinys nei vienas zodiako ženklas ir dažniausiai savyje talpina daugelio ženklų bruožus.

horoskopai sudaromi remiantis planetų judėjimu ir daugybę metų rinkta statistika, jokios mistikos ten nėra, tai tik matematiniai ir astronominiai apskaičiavimai.
Vartotojo avataras
Parašė grincas
#284167
Agni rašė:horoskopai sudaromi remiantis planetų judėjimu ir daugybę metų rinkta statistika, jokios mistikos ten nėra, tai tik matematiniai ir astronominiai apskaičiavimai.


Melas būna trijų rūšių: melas, šlykštus melas ir statistika.

M. Tvenas
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#284477 nieko nėra baisiau už tamsą žmogaus galvoje, nes toks žmogus bijo to, ko nepažįsta ir iš anksto tai vertina kaip absoliutų blogį. Inkvizicija nukankino dešimtis tūkstančius nekaltų žmonių. Tačiau šiuolaikinės inkvizicijos apraiškos gajos ir mūsų visuomenėje.
Vartotojo avataras
Parašė Eclipse
#291553 Aš esu svarstyklės :) Negaliu pasakyti, kad 100 proc. atitinku savo horoskopo ženklą, neretas perskaitęs betkurį rastų kažką tinkantį jam :) Bet perskaičius jį, galima rasti panašumų manyje ir ganėtinai nemažai :)
Vartotojo avataras
Parašė MiesteRuduo
#294513 įtikėjau. pagaliau. horoskopais. na negali būti netiesa, va parašė, kad sekmadienį susitiksiu su nemažai senokai matytų žmonių. iš pradžių buvau skeptiškai nusiteikęs, bet vėliau "dašuto"- juk velykos bus! ir kaip ji atspėjo? ačiū, palmira :-)*
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#295525 laikraštiniais horoskopais ir nereikia tikėti. svarbi yra net žmogaus gimimo minutė, tai kaip gali turėti prasmę tai, kas rašoma gimusiems tą patį mėnesį?
Parašė Linksmas
#342395 Dienos horoskopai tai bullshit. Tačiau kur kas įdomiau yra su tais visokiais natal chartais, kur pagal konkretų gimimo laiką ir vietą sudaroma charakteristika. Va ten tai tikrai įdomu. Šiaip esu skeptikas ir cinikas, anksčiau niekad netikėjau astrologija, tačiau kai pasidomėjau giliau ir pabendravau su įvairiais tuo besidominčiais žmonėmis, tai teko pripažinti, kad bent dalis tiesos tame tikrai yra.
Vienam draugui, kuris moka suktis su pinigais padarė natal chartą, tai pas jį buvo nurodytas talentas su pinigais. Vienos draugės tėvai išsiskyrė kai ji buvo maža dėl tėvo kaltės. Natal chartas nurodė, kad vaikystėje tėvas išėjo iš namų ir dėl tėvo kaltės buvo šeimos krizė. Galbūt čia sutapimai? :D
Visa ta astrologija vakarietiškame pasaulyje yra paversta labai banaliu dalyku. O štai pavyzdžiui rytuose tai yra mokslo šaka. Man patiko filosofijos dėstytojos vakarų ir rytų palyginimas, kad vakaruose apstu materializmo, bet visiškai nėra dvasingumo, o rytuose stinga materializmo, tačiau apstu dvasiškumo. Ir šiaip aš esu linkęs manyti, kad šiame pasaulyje ar, tiksliau, šioje egzistencijoje viskas yra susiję. Viskas mus veikia daugiau ar mažiau tiesiogiai ar netiesiogiai. Mikro ir makro kosmosai yra glaudžiai susiję. Mus veikia radijo bangų radiacija, tačiau mes to nejaučiame, mus veikia šviesa, mus veikia mus supanti aplinka ir estetinė jos išvaizda, mus veikia kitų nuotaikos ir emocijos, mus veikia oras, oro slėgis, mus veikia mėnulis (kodėl jos turėtų mūsų neveikti, jei jos veikia vandenynus?), saulės radiacija ir t.t. Realiai mus visa aplinka pradeda veikti kol dar esame motinos įsčiose ir praktiškai nemaža dalis mūsų esybės būtent ten ir susiformuoja, nes kol esame įsčiose informaciją apie aplinkinį pasaulį gauname iš motinų, jausdami kokią aplinką ir jos dirgiklius jaučia motina, mes numanome koks bus išorinis pasaulis ir pradedame prie jo taikytis jau įsčiose. Taigi mes patiriame metų laikus, emocijas ir viską ką tik begalime. Tai ir gimstame su ta informacija ir tai mus formuoja. O apie planetas ir t.t. tai fiziskai kiekvienas kūnas turi savo elektromagnetinį lauką, o juo jis didesnis, juo šis laukas stipresnis, logiška būtų manyti, kad visa tai daugiau ar mažiau nepastebimai mus veikia ir šioje vietoje ir atsiranda visa ta astrologija. Bent jau aš būčiau linkęs taip manyti.

Pats esu jautis, palei kiniečius gyvatė. Mano natal chartas yra labai komplikuotas. Esu labai sunkus žmogus, mažai kam patinka būti su manimi, jei esu nemotyvuotas (o dažniausiai taip ir būna, nes socialiniai santykiai manęs nemotyvuoja, tai būnu bjaurus arba nenormaliai pasyvus), tačiau jei atsiranda motyvacija tai sugebu išjudint reikalus kaip niekas kitas, o šiaip aš stipriai apkraunu žmones ir pradedu juos siurbti kaip koks vampyras, dėl savo nevalingo valdingumo. Esu rutinos, stabilumo, plano žmogus. Moralumas, ištikimybė ir logika man yra savaime suprantami dalykai ir vertybė. Nemėgstu neargumentuotų nesąmonių, skubėjimo, spaudimo, emocinių paleistuvautojų, beprasmių dalykų ir tuščių šnekų. Dėl to nesugebu normaliai socializuotis, nes esu konstruktyvios veiklos žmogus, o ne socialinis drugelis. Nesuvokiu draugiškų pašnekesių esmės ir prasmės. Manau bendrauti su žmonėmis reikia dėl to, kad reikia kažką padaryti ir reikia kooperavimosi, tiksliau tariant dėl naudos. Mėgstu posakį ranka ranką plauna. Ir manau, kad dėl to durno žmogiškojo faktoriaus visuomenė yra labai fucked up. Jei žmonės bendrautų pragmatiškai, gyventų savo gyvenimus savo erdvėse ir žiūrėtų savų reikalų, neteršdami svetimų daržų- viskas būtų daug geriau. Man asmeniškai pačiam tai tas asketiškas gyvenimas yra pati didžiausia palaima, nes tada jautiesi gryniausias ir gali atnešti daugiausia gėrio ir džiaugsmo tiek sau, tiek savo aplinkai. Hedoniški malonumai yra gerai ir jų turi būti, tačiau sveikai ir saikingai, kitaip rezultatas aiškiai matomas - vartotojiška visuomenė su visais savo marazmais ir visokeriopu psichologiniu, dvasiniu, emociniu ir vertybiniu degradavimu. Man dar dažnai sako, kad esu kraštutinumų žmogus. Teisybių yra daug, tačiau tiesa tik viena, nes kitaip pasaulyje nebūtų tiek daug nelaimingų, ligotų, messed up žmonių :D
Galbūt pas mane per daug spiritualistinės pasaulėžiūros :bloga :D