Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė mango123
#235825 Mielieji,gal kas lankete ar lankote joga,ar yra kokia nauda,ar imanoma pasveikti nuo depresijos,nerimo...
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#235855 Pats nelankau , bet viena zmogu zinau sake kaip nerimas uzeina ar pan , tai padeda tie pratimai :)
Vartotojo avataras
Parašė mango123
#235995 Tai tikriausiai kvepavimas padeda,turbut reikia praktikuoti
Vartotojo avataras
Parašė drakosa
#236015 Man jogos pratimai pakelia nuotaika. Aplinkiniai mane pamate po jogos treniruotes pradeda klausti, kas man atsitiko, kad esu tokia laiminga. Tik yra toks dalykas, kad joga pradedu uzsiimineti, kai apsigydau nuo depresijos, nes kai sergu, tai nera jegu.
Vartotojo avataras
Parašė mango123
#236019 As keleta kartu buvau,bet nuotaikos man nepakele,negaliu susikoncentruoti i pratimus,kai kvepuoju giliai tai siek tiek itampa sumazeja,nu bandysiu lankyt dazniau
Vartotojo avataras
Parašė drakosa
#236051
mango123 rašė:As keleta kartu buvau,bet nuotaikos man nepakele,negaliu susikoncentruoti i pratimus,kai kvepuoju giliai tai siek tiek itampa sumazeja,nu bandysiu lankyt dazniau

Nesu bandziusi lankyti jogos uzsiemimu ir nezinau kaip ten viskas vyksta. As darau pratimus namuose, viena. Daug ko ismoke mano buves draugas, nes jis buvo profesionalus sportininkas ir naudodavo ivairias jogos technikas.
Vartotojo avataras
Parašė mango123
#236084 aisku
Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#236557 teko. su jos pratimais imanoma issigydyti nemiga.
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#236565 o padeda formuoti grazu kuna ? stangrina? as galvoju gal man eit..megstu tampytis lankstytis :D gimnastika kazkada lankiau :)
Vartotojo avataras
Parašė mango123
#236599 Kiek zinau,kad imanoma su kvepavimo pagalba,ten yra visokie tempimo pratimai
Parašėnegative
#236600
dangiska rašė:o padeda formuoti grazu kuna ? stangrina? as galvoju gal man eit..megstu tampytis lankstytis :D gimnastika kazkada lankiau :)



kaip ir visos sporto šakos kažkiek dailina, bet ne taip, kaip koks pvz body shapingas ir pan. tad jei pagrinde tik dėl dailinimo nori kažką pradėt sportuot, tai neapsimoka, geriau tada rinkis, kur orientuota į kūno dailinimą. :)
Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#236648 enigma, stangrina stangrina,
ir ne tik kūną, bet ir dvasią :)
Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#236649 *aš rašiau ne enigmai, o dangiskai (kazko jus painioju dar vis)
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#236671 man patinka tampytis kaip sakiau tai ir galvoju gal joga patiktu :achtung o siaip nzn dar ka rinksiuos..gal kokius sokius..gal joga..noreciau skvosa bet ner partnerio...o to dailinimo reikia minimaliai...
Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#237964 man irgi patiktų lauko tenisas (tik šalia manęs nėra aikštyno).