Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#253147 Katastrofa, noreciau pavaikscioti pas koki gera psichologa ir psichoterapeuta...Bet, kad jie brangus....O poliklinikoj tai nepatiko man.
ParašėKatastrofa
#253148 Be to, kiekvienas renkasi savo religiją, tikėjimą. Juos turi arba ne.
Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#253149 Koks cia dar prakeiksmas is kartos i karta? :bloga
Parašė biznierius777
#253152 kiekvienas renkasi sauktis DIeva, ar ne. kiekvienas renkasi ar gerbia gyvasti Dievo duota ar ne. pasakysiu tiek, negali but teisus ir tie kurie sako kad dIewu daug ir tie kurie sako, kad Dievas tik vienas. tiesa tik viena ir tik vieni teisus. negali but teisus ir Kopernikas pgl savo sistema sukurta zemes-saules ir Ptolemejus, vienas teiges vienaip kitas kitaip. tikiuosi kazkas kazka atsimins gyvenime, nes cia ne skiedalai, viskas isgyventa Tiesa. kad ir kaip butu visiem juokinga. bukit palaiminti. ;].. Dievas jus myli ,velnias nekencia ir griauna gyvenimus, bet pas kuri eit jusu pasirinkimas. ir kova dvasinese sferose vyksta del jusu sielos.
ParašėKatastrofa
#253154
Vitalija rašė:Koks cia dar prakeiksmas is kartos i karta? :bloga


biznierius777 tegul paaiškina :achtung Jis tarsi antras Mesijas :achtung
Bet žinot, žiūrėdama Kristaus kančią ašarojau truputį, dėl pateikto skausmo filme, kuris ne vieną tikintį skaudino, tikiu, o aš ašarojau, nes baisokos scenos buvo. Tik negerai, kad kai kuriose šalyse šis filmas uždraustas, galėtų pamatyti tie, kurie dar nematė, kaip vyksta pompastika.
Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#253158 Taip, Kristaus kancia stiprus filmas :da

,,Dievas jus myli ,velnias nekencia ir griauna gyvenimus, bet pas kuri eit jusu pasirinkimas. ir kova dvasinese sferose vyksta del jusu sielos'' :bloga

Kuo ta mano siela jau taip ypatinga, kad net kova vyksta? :achtung

Nu jo - Biznieriaus 777 neisgeres nesuprasi... :achtung
Vartotojo avataras
Parašė Zvakide
#253161 Kazkodel skaitau Bizneriaus pasisakymus ir man jie isiremina smegenyse..Realiai neesu tikinti.Na,gal teisingiau butu sakyti,kad netikiu tiesiog jokiom religijom.Man jos kvailos,paverciancios zmones avinu bandomis,skaitanciais kokia tai knygutes,kurias surase kiti zmogeliai ,ir aklai tikintys tos knygutes eilutem..
Bet yra ir kita medalio puse.Juodaja nematomo pasaulio puse siek tiek teko pazinti. Tai vercia daryti prielaida apie egzistuojancia sviesiaja puse.Pamenu,jog vaikysteje visuomet melsdavausi.Kartodavau ismoktas maldeles.Tik taip jausdavausi saugiai. Nors gal cia suuaugusiuju itaka..-velg daugybe klaustuku.
Siuo metu turiu savaja depresijos diagnoze su visomis is to isplaukianciomis pasekmemis(pirmas mano pasisakymas sitoe temoje)-siame laikotarpyje isvis kazkodel neigiu bet koki vadinamojo gerio egzistavima ir tai darau visiems girdint,kad visi zinotu..zodziu..bet gal cia nepatenkinto sergancio zmogaus snekos,siekiant atkreipti aplinkiniu demesi i save..velgi eilinis klaustukas.
Dabar prisimenu viena istorija. Pries keleta metu pajutusi skausmus kune ir ivedusi i google simptumus,man tas visagalis internetas pareiske juodu ant balto,jog sergu kaulu veziu-neisgydoma .zodziu kapec. Rimtai tikejau ,kad sergu,kad tuoj mirsiu,kad man liko geriausiu atveju pusmetis koks..Niekam nieko nesakiau,nes atrode,jog jei istarsu garsiai diagnoze-ji TIKRAI taps realia. nu zodziu.Esme viso sito tame,kad po ilgu netikejimo ir neigimo bele kokio Dievo egzistavimo metu-pradejau vel melstis . Prasiau ,kad isgyciau.Maldavau,kad nenumirciau. Prasiau visu mirusiu giminiu pagalbos..Pamenu,sedziu prie kuciu stalo ir verkiu,nes suvokiu,jog tai paskutines kucios.ta vakara ejau i berneliu misias ir prasiau marijos,kad leistu enti.Mainais uz tai zadejau niekada nenustoti tiketi Dievu ir padeti visiems,kam tik busiu pajegi padeti..Na reziume sios istorijos-nuejau galiausiai pas daktara,atlikau kruva tyrimu
Paaiskejo ,kad niekuom nesergu. Jokio vezio nera. (nors kaiurus menesiu jausdavau stipru,itin stipru skausma ).Idomu tai,kad isejus is daktaro su rezulatatai,pie manes priejo sena mociute ir paprase ismaldos..Tada atidaviau visus turetus pinigus..Skausmas gana staigiai atlego.Nieko nebejauciau. Palengvejimas.
Siai dienai visi mano pazystami tik pasijuokia is sios istorijos,kai papasakoju..sako-ir ko tu slepei sita nesamone visa laika?mes ne neitarem. Visiems be galo juokinga. Man irgi buna juokinga,kuomet pasakoju kitiems,..bet paskui tas juokas dingsta ir iskyla klaustukas. O kas,jei is tiesu sirgau..kas,jei is tiesu mane pagyde KAZKAS esantis auksciau suvokimo ribu?
Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#253167 Zvakide, na ne per Googla reikia ligas nusistatineti... :da

Manyciau ir tau, kaip ir man - stresas, ytampa, panika ir isismrkavus vaizduote padare savo...
ParašėKatastrofa
#253168 Kažkas panašaus į laikiną hipochondriją, kurią išgydė Dievas ;) O senukams aš irgi visad duodu, kai turiu, kad ir kelis centus. Kažkaip gera po to pasidaro. Neseniai padėjau rusakalbiui valkatai surinkti kažkokios poniutės netyčia nukritusius sausainius, išėjus iš maksimos, jis sposibo pasakė, o aš nuėjau ir apsižliumbiau.
Parašė biznierius777
#253170 del to, kad velnias nekencia Dievo ir nori prazudyt Jo kurinius, kad sukeltu skausma Dievui. pradzioj viskas buvo taip ,kad zmogus mate Dieva, kaip ir angelai ir setonas mate Dieva, bet meiles nebuvo pas juos Dievui, atsirado puikybe, nepakluso Dievui, norejo patys tapt diewai. ir dbr vyksta lb gera atranka, nes viskas vyksta laisva valia, jei matytumem Dieva iskart, galetumem tik is baimes prie Jo but. kas is tikro nori pazint Dieva ir Jezu, Jo sunu, kuris uz juos numire ant kryziaus taikydamas pasauli su Dievu, nenoredamas kad zmogus prazutu.. tas ieskos ir pazins. nors yra dar toks dalykas Dievo malone, ivairus zenklai, ir tokie suvargeliai paniekinti pasaulio skelbiantys gyva Dieva, kuris gydo, islaisvina ,sutrauko visas velnio grandines ir duoda zmogui tikra laisve
Parašė biznierius777
#253172 as irgi neseniai apsizliumbiau su vienu benamiu snekedamas. bet kiek pakalbinu, tai benamiai vis delto tiki Dievu ir kai kurie atrodo laimingesni nei daugelis turinciu busta.
Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#253173 Biznierius777, tavo postai - tai kuo toliau, tuo labiau i lietuviu liaudies pasakas darosi panasus...,,velnias nekencia Dievo ir nori prazudyt Jo kurinius, kad sukeltu skausma Dievui. pradzioj viskas buvo taip ,kad zmogus mate Dieva, kaip ir angelai ir setonas mate Dieva''... :achtung
Vartotojo avataras
Parašė Zvakide
#253174 galbut tai itampa,stresas..galbut hipochondrija(lengva forma,beje,sergu).Galbut galbut.Galbut ir vadinamasis Dievas(na,galbut tai ne joks musu isivaizduojamas diedukas zila barzdele,gal tai kazkokia mum zmonem dar nesuvokiama energija,ar koks ateivis reguliuojantis nuotoliniu (kaip televizoriaus :D ) pulteliu musu gyvenimus...Tas ir baisiausia,kad nieko mes nezinom. Galbut tai toliau musu suvokimo galimybiu. Kaip kad anksciau zmones mane,jog zeme plokscia,o saule ,zeme,ugnis ir vanduo tai Dievai ,kuriems reikia aukoti aukas,,o siai dienai juokinga is tokio musu proteviinti u pasaulio suvokimo.Galbut musu dabartines smegeneles bando isisavinti viska kas nesuptrantama kaipo naujojo dievo- PASMONES darbelius..Oi kiek daug klaustuku.
ParašėKatastrofa
#253175 Per kiek laiko perskaitei bibliją? Aš pati įdomumo dėlei norėčiau perskaityti.
ParašėKatastrofa
#253176
biznierius777 rašė:as irgi neseniai apsizliumbiau su vienu benamiu snekedamas. bet kiek pakalbinu, tai benamiai vis delto tiki Dievu ir kai kurie atrodo laimingesni nei daugelis turinciu busta.


Nu čia jau nesąmonė :bloga Ar Dievas norėtų, kad benamiai žmonės gyventu po atviru dangum? Jei jis toks geras, išganingas, tada manau, kad ne. Nesutikau nei vieno benamio, kuris būtų laimingesnis, gyvendamas gatvėj.