Moderatorius: Astro-Meška

Parašė Tomas2222
#366164 Todel kad daznai susiduriu su panasiom esybem, tai man nereikia tikejimu as tai zinau. Su poltergeistu susiduriau po seimos nario mirties. Nenoriu su tavim diskutuot ir gincytis Insomnia, nes beprasmiska, ogi todel kad esi skeptikas. O skeptikas visada viska neigs kas jam nepatinka ir ko jis nenori zinoti.! Kas pats su tuo susiduria tai tam jau gali kiti nesekt pasaku kad neegzistuoja kitos pltomes, paraleles, dimensijos ir t.t. o kas to nepatyre gali jam aiskint neaiskines ir irodinet kiek nori, jis tuo NETIKI ir viskas!
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#366169 apsedimas, ar psihine liga, gera tema, manau kiekvienas teisus su savo teorija, niekas i si klausima tiksliai atsakyti negali, perdaug sudetinga.....!
Vartotojo avataras
Parašė whitenoise
#366177
Tomas2222 rašė:Todel kad daznai susiduriu su panasiom esybem, tai man nereikia tikejimu as tai zinau. Su poltergeistu susiduriau po seimos nario mirties. Nenoriu su tavim diskutuot ir gincytis Insomnia, nes beprasmiska, ogi todel kad esi skeptikas. O skeptikas visada viska neigs kas jam nepatinka ir ko jis nenori zinoti.! Kas pats su tuo susiduria tai tam jau gali kiti nesekt pasaku kad neegzistuoja kitos pltomes, paraleles, dimensijos ir t.t. o kas to nepatyre gali jam aiskint neaiskines ir irodinet kiek nori, jis tuo NETIKI ir viskas!

https://www.youtube.com/watch?v=oRbtiyS ... e=youtu.be
sitas tai tikrai viska patyre :D :D. 18+ labai daug keiksmazodziu
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#366330
Tomas2222 rašė:Todel kad daznai susiduriu su panasiom esybem, tai man nereikia tikejimu as tai zinau. Su poltergeistu susiduriau po seimos nario mirties. Nenoriu su tavim diskutuot ir gincytis Insomnia, nes beprasmiska, ogi todel kad esi skeptikas. O skeptikas visada viska neigs kas jam nepatinka ir ko jis nenori zinoti.! Kas pats su tuo susiduria tai tam jau gali kiti nesekt pasaku kad neegzistuoja kitos pltomes, paraleles, dimensijos ir t.t. o kas to nepatyre gali jam aiskint neaiskines ir irodinet kiek nori, jis tuo NETIKI ir viskas!


Tik trys dalykai:
1. Aš tik paklausiau, o tu puolei teisintis ir kaltinti :)
2. Padarei prilaidą, kad jei esu skeptikas, tai neesu nieko panašaus patyręs ir čia suklydai. Esu patyręs keistų dalykų, nuo to kad kažkas tave išmeta iš lovos ir baigiant tuo, kad po maldos žmogus kuris vos paėjo su ramentais išėjo be jų. Gal ir keista, bet tokių dalykų gausa ir padarė mane skeptiku
3. Nesiruošiau ginčytis, tiesiog perskaičius tavo pranešimą ten tokia vienas kitam prieštaraujančių mokymų makalynė, kad nelabai suprantu kaip tai galima suvesti į vientisą sistemą, todėl ir paklausiau :)
Vartotojo avataras
Parašė Antitezė
#366335 Klausimėlis: kodėl egzorcizmą visada atlieka krikščionių šventikai? :D ar kitose religijose to nėra? Kodėl "apsėstieji" visada europiečiai arba amerikiečiai?
Parašė Tomas2222
#366339
Anitezė rašė:Klausimėlis: kodėl egzorcizmą visada atlieka krikščionių šventikai? :D ar kitose religijose to nėra?


Ne visad kriscionyiu sventikai. Budizme irgi, islame ir kitose tipo ale religijo. Gali atlikti ir jokiai religijai nepriklausantis... esme kiek tame ismanai ir ar tai pajegsi atlikt. Religija tai tik smegenu plovimas.
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#366401 Grazu, grazu buvo sapne ir jausmas geras ir vietos malonios ir kazkokie artumo pojuciai dideli su kitais, staiga tik kaliauses medines nusileido, sumontuotos, sudergti mano sapnus. :look
Parašė Tomas2222
#366459
Vaiduk rašė:Grazu, grazu buvo sapne ir jausmas geras ir vietos malonios ir kazkokie artumo pojuciai dideli su kitais, staiga tik kaliauses medines nusileido, sumontuotos, sudergti mano sapnus. :look


Na ir as vis dazniau pradedu pastebeti ne tik Kunigaikstis kad forumieciai megsta pasapnuoti forumuos kalbedami ne i tema. Svarbu ale kazka tipo pasakyti ir grusti savo nuomuone, pasisakymus kuri net su temos pavadinimu nesusijus...