Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Zvakide
#246753 Ar esate lankesi pas burejas?Kokie ispudziai? As ryt keliausiu pas viena moteriskaite:) Kazkada teko lankytis pas bobulyte klaipedoj,tai esme ta,kad nieko ten labai teisingo nepasake,bet tam momentui man buvo pats geriausias psichologinis seansas:) taip gerai nuteikia-net norisi gyventi ir ziureti ar tikrai viskas bus taip grazu :))
Vartotojo avataras
Parašė arcturus
#246754
Zvakide rašė:Ar esate lankesi pas burejas?Kokie ispudziai? As ryt keliausiu pas viena moteriskaite:) Kazkada teko lankytis pas bobulyte klaipedoj,tai esme ta,kad nieko ten labai teisingo nepasake,bet tam momentui man buvo pats geriausias psichologinis seansas:) taip gerai nuteikia-net norisi gyventi ir ziureti ar tikrai viskas bus taip grazu :))


mamos draugė burėja, kartais numeta kortas chaliavai, visai įdomu, gaila pildosi tik tai ką ji blogiausio išpranašauja ;D
Vartotojo avataras
Parašė Zvakide
#246765 Uu bet issipildo tie blogumai?
Vartotojo avataras
Parašė arcturus
#246772
Zvakide rašė:Uu bet issipildo tie blogumai?


kadangi retai kortas metu, tai retkarčiais, o šiaip perspėja ko vengti, ir jei vengiu iš tikro nieko blogo nenutinka. Be to, būrėja būrėjai nelygi, daug yra šarlatanų... Dėl to geriau tik per pažintis eiti pas patikimą :)
Vartotojo avataras
Parašė MiesteRuduo
#246774 aš būūūūrėjas su patirtimi. 50 litų ir išbursiu ateitį. kad ir internetu.
Vartotojo avataras
Parašė arcturus
#246796
parijas rašė:aš būūūūrėjas su patirtimi. 50 litų ir išbursiu ateitį. kad ir internetu.


Jei manęs nemokamai neburtų tai tikrai neieškočiau kur čia išsibūrus :D Buriuosi tik iš smalsumo, pasitvirtins ar ne ;D
Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#246816 Kiek buvau pas burejas - visos kalbejo vejus....buvau net pas tas atseit ,,raganas'', kur kviecia i Tv laidas...Jos butent labiausia buvo ,,nusokusios nuo proto ir realybes'' :achtung :achtung ...Sarlatanizmas ir lengvatikiu apiplesinejimas...Cia mano nuomone...
Beja, pati moku burti Taro kortomis...Bet nevertinu to rimtai... :angel Jei kas ir issipildo - gal sutapimas, gal pasamone suveikia, gal...
Bet gink die is to bizni daryti :achtung
Vartotojo avataras
Parašė aviete
#247807 As nesenai buriausi pas tarologe Linute,teisybe ar ne? Bus matyt....

Jos tinklalapis yra - taroskopai.lt Visai idomu ten kartais pasiskaityt. As megstu menesio taroskopa,pagal gyvenimo kelio skaiciu :)
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#247928 :x
Vartotojo avataras
Parašė Mints
#248005 As tai buciau atsargus su burimais, nesu tikras kokios jegos galdo tas burejas ir ju kortas. Ne labai visa tai nuo Dievo. O jei ne nuo jo tai tada geriau jau nebent su humoru i visa tai ziureti.
Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#248022 Mints, jokiu ten galiu ar dar ko antgamtisko burejos nenaudoja. Papraciausia pas tuos ekstrasensus ar burejas yra stipri energetika. Nezinau kaip pasakyt, bet mes visi tos energijos turime, vieni daugiau, kiti maziau. Tik nes visi mokame ja panaudoti ar net nesusimastome. Mes beveik visi siaip galetume buti burejais, jokie cia dyvai. =) Dar manau sitam procese ir pasamone veikia.
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#248046
Vitalija rašė:Mints, jokiu ten galiu ar dar ko antgamtisko burejos nenaudoja. Papraciausia pas tuos ekstrasensus ar burejas yra stipri energetika. Nezinau kaip pasakyt, bet mes visi tos energijos turime, vieni daugiau, kiti maziau. Tik nes visi mokame ja panaudoti ar net nesusimastome. Mes beveik visi siaip galetume buti burejais, jokie cia dyvai. =) Dar manau sitam procese ir pasamone veikia.
As netikiu jokiais ekstrasensais ,pats jau seniai gydziausi pas viena moteri.Kiek pinigu sukisau ir man nieko nepadejo. Cia buvau del galvos skausmu ,tikejau ,kad pades.Ne velnio nepadejo.Dabar sutinku ta moteri Marija,kuri gyde daug zmoniu,tai ji pati eina drebindama galva .Pamirsau tos ligos pav. ,kur dreba zmogaus galva.Ji pati teikdama kitiems energija ,pati issikrove ir tapo invalide.
Parašė mariusss
#248047 Kol kas nepasitikiu jokiomis būrėjomis. Joms vienintėlis dalykas rūpi - pinigai.
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#248048
mariusss rašė:Kol kas nepasitikiu jokiomis būrėjomis. Joms vienintėlis dalykas rūpi - pinigai.
Protingai mastai mariusss
Vartotojo avataras
Parašė MiesteRuduo
#248050 visiems rūpi pinigai. kas čia keisto? ar tai būtų horoskopų sudarinėtojai, taro kortuotojai, chiromantai, ekstrasensai, vatikanas, chomeopatai ar šiaip kokie pranašai. jei kam to reikia ir negaila savo laiko/pinigų, tai tegul naudojasi. koks skirtumas?