Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#256339 Tikiu ir netikiu.Cia labai sunkus atsakymas.Nors musu religija moko,kad yra pomirtinis gyvenimas,bet as abejoju... :angel
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#256340 aš tikiu
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#256341
insomnia rašė:aš tikiu
Paaiskink placiau ,nes tavo sritis cia.Man idomu... :angel
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#256344 Tikiu.
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#256352
maingirdas rašė:
insomnia rašė:aš tikiu
Paaiskink placiau ,nes tavo sritis cia.Man idomu... :angel


O ką čia aiškint. He he he
Žmogus miršta, tada keliauja į pragarą, skaistyklą, arba rojų. Pragaras ir rojus yra būsena amžinybėje. Pragare žmogus egzistuoja be Dievo meilės, rojuje atvirkščiai.
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#256356 O kaip su skaistykla? :achtung
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#256365 Skaistykla irgi būsena, kurioje sielos yra nuskaistinamos, kad galėtų būti rojuje
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#256366 O tada kaip i pragara patenka.As galvojau is skaistyklos i roju arba pragara patenka. :angel
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#256371 Ne, iš skaistyklos tik į rojų patenkama. Dar kartais ją vadina laikinu pragaru.
Į pragarą, dabartinė teologija, teikia kad iš esmės mažai kas patenka, nes tam reikia laisvo valios apsisprendimo. T.y. laisva valia atsižadėti Dievo ir gyventi nuodėmingą gyvenimą. Žinoma čia ne taip viskas paprasta, nes net ateistas gyvenęs pagal sąžinę ir dorai, gali patekti į dangų.
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#256376 O kur tu perskaitei apie skaistykla?
Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#256377 As tikiu....Bet as tikiu, kad siela persikunija i kita zmogu ir gyvena toliau...Tikiu, nes gyvenime nutiko keletas ivykiu, kuriu kitaip niekaip negalejau paaiskinti...

...o skaistyklos, pragarai, dangus tie - tai manau alegorijos, perkeltine prasme, kodas...Beja, kaip istorike galiu pasakyti, kad skaistyklos savoka atsirado viduramziais, kada baznycios tarnai igavo valdzia ir pralobo - o Kristus sake kupranugariui lengviau pralysti pro adatos skyle, nei godziam turtuoliui i dangaus karalyste... :da
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#256378 Studijose kursą apie tai turėjau
Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#256383 ...na, aisku - is tikruju niekas nieko nezino is cia gyvenanciuju kaip yra ten viskas is tikro.... =)
Vartotojo avataras
Parašė intentions
#256384 Tikiu, bet man artimesne rytu filosofija, kad po mirties pereinam i kita lygmeni...