Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė grincas
#276600
mumu rašė:Yra kažkokia teorija apie sąmoningą sapnavimą, neva jo galima išmokti, ar skaitei apie tai?


Nu samoningas sapnavimas tai kai žmogus žino jog sapnuoja ir gali savo sapną manipuliuoti. Yra pasitaikę tokių sapnų. Bet šiaip tai mokintis to nebandžiau :)
Vartotojo avataras
Parašė Gabi*
#276721
grincas rašė:
Gabi* rašė:tu labai kritiškas, aš tau negaliu nieko įrodyti, nes žmogus negali žinoti savo ateities deja. O jei kapstosi per daug giliai yra baudžiamas. Ten eiti draudžiama. Ten yra daug vertybių.
Sapnus aš galiu tik interpretuoti, atspėti. Būna, kad neatspėju. Pvz., sapnavau savo buvusį draugą už tokios linijos kartu su kitais žmonėmis. Ryte iškeikiau save, kad galvoju apie praeitį. Deja, jis neseniai mirė...


Šiaip tai sutinku, jog esu kritiškas, bet šioje vietoje tai aš tavęs nekritikavau, o tik uždaviau keletą klausimų, į kuriuos deja tiksliai neatsakei. Bet nesvarbu.
Turiu kitą klausimą. Kokia prasmė yra sakyti, jog sapnuoji ateitį, jeigu vistiek tu jos negali teisingai interpretuoti, tol kol tai neįvyko? Tai reiškias, jog tu skiriesi nuo manęs tik tuo, jog aš praeities įvykių neinterpretuoju savo sapnais.
Ir todėl tavo vadinamoji "galia" neturi galios arba reikšmės, nesvarbu kaip pavadinsi.


tai nėra jokia "galia". Tai yra sielos kalba su kūnu. O sapnuoja visi žmonės. Aš tik norėjau pasakyti, kad pas mus viskas "užprogramuota"
Vartotojo avataras
Parašė mumu
#276725 man tai nepasitaikė tokių sapnų, gal ir įdomu būtų pabandyti, skaičiau apie tai, bet labai tingiu gilintis, nes nemanau, kad iš to būtų didelė nauda.
ParašėŠiršė
#277176 kažin, kaip tai susiję su deja vu
Vartotojo avataras
Parašė Paukstis
#277513 Man pastabas duoda, o patys apie sapnus sapalioja... :achtung
Vartotojo avataras
Parašė Kandis
#279994 As irgi noriu trumpam isiterpti del sapnu :) As irgi rasau sapnu dienorasti. Dienorastis labai daug ko mane ismoke, labai daug ka supratau. Visa, ka sako Gabi - tai tikra tiesa. Sapnai yra musu sielos kalba. Tik reikia moketi juos skaityti simboliskai, interpretuoti simbolius tiksliai ka jie reiskia. Po ilgos praktikos pradedi gaudytis tuose simboliu reiksmese, ir galiausiai - sapnai daros vis lengviau skaitomi. Paskui veliau jauciasi pazanga - imi suprasti vis lengviau save, is naujo atrandi savaji 'AS', tai ir daznai pasikeicia poziuris i pasauli - kitaip pradedi ziureti i dvasini pasauli, tiksliau ne taip stipriai rupi zemiskieji dalykai,dvasiskai tobuleji,taip pat pradedi suvokti tavo tikslai gyvenime, ko is taves reikalauja siame gyvenime. Gi gyvenimas tera laikina, viena akimirka, o dvasia amzina. Sapnai yra zmogaus vidinis pasaulis - jo pasamone, kuri turi glaudu rysi su visata, dvasiniu pasauliu, taip pat ir su zmogaus samone - protu. Gi pasamone viska zino, viska prisimena. Taip pat sapnai gali perspeti,informuoti, sustabdyti zmogu, taip pat ir ji isgydyti, bei jam parodyti gyvenimo kelia ir t.t. Tikrieji lobiai yra mumyse, tik reikia moketi jais naudotis :) O visos depresijos kyla is nesusikalbejimo, ignoravimo 'vidinio' as - pasamones, bei uzvaldymo samones - EGO, tai ir paskui kyla vidiniai konfliktai, vidinis pyktis ir viskas issibalansuoja, tai ir tada pasirodo visokios pasekmes, tarp ju - ir depresija. Zmoguje turi buti balansas, jis turi moketi isiklausyti i savo sirdi, i save, o ne vien tik aklai vadovautis savo ego - protu... Na tikiuos supratote, ka norejau pasakyt =) Siaip is tikruju lengva kalbeti, o padaryti tikrai sunku. :flo
Vartotojo avataras
Parašė grincas
#280020 Šiaip tai nelabai supratau ką norėjai pasakyti. :) Sutinku jog atsiradus vidiniam konfliktui tarp Id ir Ego gali kilti depresija. Bet tai tas konflikas vyksta nuo pat vaikystės (jeigu tikėsim Froidu). Be to tai yra konfliktas tarp biologinių potraukių (materialinių malonumų) ir juos ribojančios realybės (valstybės įstatymai). O tu šneki apie dvasinius poreikius. O jų juk niekas neriboja (didžiausias skurdžius gali būti pats dvasiškiausias, nebent aš ne taip suprantu kas yra dvasingumas), tai ir nėra jokio konflikto. O kas liečia sapnus tai sutinku, jog jie gali atspindėti tavo slapčiausius norus ir troškimus. Tai tokius sapnus ir paaiškinti lengva. Bet juk yra tokių sapnų kurių nesuprasi ką jie reiškia. Be to aš net negalėčiau vesti tokio sapnų žurnalo, nes neatsimenu kada paskutinį sapną sapnavau.
Tai aš nepatarčiau pervertinti sapnų "galios", jei apskritai tokia yra, tuo labiau jais vadovautis.
ParašėVanilėOre
#281144
Rožinė pantera rašė:Déjà vu prancūziškai reiškia "jau matyta". Tai pojūtis, jog kažkas jau buvo nutikę, nors iš tikrųjų yra patiriama pirmą sykį.

Esat susidūrę?


Esu patyrusi kelis kartus. Įdomu.
Vartotojo avataras
Parašė Peleda
#313120 Deja vu yra įdomus dalykas, jis aplanko karts nuo karto ir mane. :achtung Keista būsena, kai tau atrodo kas dabar vyksta jau yra buvę. Ir netgi mažos detalės pasikartoja...