Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Sandra
#17160 Kadangi šiame skyrelyje buvo užvesta tokių temų, kur buvo keikiamas Dievas ir užvirė konfrontacijos, noriu pabrėžti, kad šis skyrius kuriamas, kad žmonės remtųsi į tikėjimą, o ne konfliktuotų, ginčytųsi ir įrodinėtų savo tiesą, kurios įrodyti nė viena pusė negali. Nes įrodymai pateikiami remiantis protu, o tikėjimas - tai kur kas giliau, jo neparodysi, neapčiuopsi... Tai tas pats kaip ginčytis kas yra meilė, visi ją jaučia ir supranta skirtingai, vieniems meilė - kai vyras duoda į veidą, nes jis tada myli, nes jam rūpiu, jis pavydi, kita dėl to skiriasi... Todėl, kad nebereiktų trinti temų, aš prašau jūsų - rašykite kaip Dievas jums padeda, dalinkitės išgyvenimais, patyrimais, stiprinkime vieni kitus, kad Dievas mūsų neapleidžia, melskimės už kitus, o ne riekimės kaip šunys iki ironijų gilių... Mes susirinkome pasveikti... Kam Dievas yra gyvenimo ramstis, ir tikintys žmonės nori į jį remtis, tikėti, tam ir skirtas šis skyrelis - pasidalinti savo išgyvenimais. O kaltinimai Dievui neturėtų čia lietis taipogi... Todėl siūlau ramias diskusijas, ramius klausimus, o ne audras, kokios buvo sukilę, kad net reikėjo trinti vieną temą.

Kad būtų aiškiau:
1.Meditacija kaip gydymo budas - rašome tik apie meditaciją, patyrimus jos metu, formas.
Temoje
2. Dievo pagalba - rašo tie žmonės, kuriems yra dugnas, mes už juos, savo valia, nepriverstinai, stipriau melsimės (aišku, tie, kurie nori savo valia, čia nėra jokios prievartos :) Būtų prašymas, kad žmonės, kurie kreipiasi į šį skyrelį pagalbos, nors minimaliai paaiškintų, kas jiems sunku, prašau jūsų, už tuos žmones, kurie galite, pasimelskite jiems ištvermės ir ramybės; Taip pat diskusijos apie DIEVA ČIA NEVERDA!!! TĄ GALITE DARYTI SKYRELYJE "Koks yra Dievas"
Temoje: 3. Krikščionybė, galime dalintis savo tikėjimo keliu, augimu tikėjime, kai atradote tikėjimą, kaip jis jums padeda, kaip stiprina, kokie rezultatai ir pan. Tai liečia tik krikščionybę, į budizmus, induizmus ir kitas religijas nekrypstame :) Tam yra skyrelis:4. Koks yra Dievas, o štai čia galimi sampratavimai apie savo Dievo įsivaizdavimą, savo propoguojamą religija, ar gyvenimo filosofiją
Temoje
5. Ezoteriniai puslapiai dedame nuorodas, susijusias su ezoterika
6. Netradicinis požiūris į depresiją
- alternatyvūs depresijos gydymo būdai, jei kalbat apie meditaciją, jai yra atskiras skyrius, jei apie Dievą, jam taip pat atskiras skyrius :)
7. Depresija ir astrologija - tai tema apie zodiako ženklus, jų realybę ir atitikimą.
Paskutinį kartą redagavo Sandra 2008 01 06, 02:23. Iš viso redaguota 27 kartus.
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#17162 Dekui Sandra uz pastabas ir isvadas...
Asmeniskai man Dievo buvimas yra tikras .Religija nebedomina, o sapnai yra dalis manes, dar kitaip - mano pasmones zemelapis.Tad man si tema reikalinga
Vartotojo avataras
Parašė Sandra
#17164 aciu uz nuomone, bet manau tikrai reikia apklausti dauguma, nes jau pasidare gan didelis bardakas siuose skyriuose, ir nukrypome i lankas...
Parašė Praeive
#17180 Manau, kad visada kai kurios temos sukels daugiau ginčų ir jautrių sureagavimų, kai užkabinami gilūs ir neaiškūs dalykai tai tiesiog neišvengiama. Mano nuomonė: kaip ir "realiame" gyvenime, taip ir čia-reikalingos visos iškylančios temos:)
Vartotojo avataras
Parašė Horacijus
#17189
Praeive rašė:Manau, kad visada kai kurios temos sukels daugiau ginčų ir jautrių sureagavimų, kai užkabinami gilūs ir neaiškūs dalykai tai tiesiog neišvengiama. Mano nuomonė: kaip ir "realiame" gyvenime, taip ir čia-reikalingos visos iškylančios temos:)

Salin cenzura! Tegyvuoja israiskos laisve! Bet vis tiek, kai pagalvoji, del kai kuriu dalyku kaltinti kitus ir Dieva tiesiog negrazu... ane? Bet cia jau kai kam... o gal padarykime "Ideologiniu ir teologiniu gincu skyrelis"? =)
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#17205
Horacijus rašė:
Praeive rašė:Manau, kad visada kai kurios temos sukels daugiau ginčų ir jautrių sureagavimų, kai užkabinami gilūs ir neaiškūs dalykai tai tiesiog neišvengiama. Mano nuomonė: kaip ir "realiame" gyvenime, taip ir čia-reikalingos visos iškylančios temos:)

Salin cenzura! Tegyvuoja israiskos laisve! Bet vis tiek, kai pagalvoji, del kai kuriu dalyku kaltinti kitus ir Dieva tiesiog negrazu... ane? Bet cia jau kai kam... o gal padarykime "Ideologiniu ir teologiniu gincu skyrelis"? =)


MAtai cenzura etikos trukumo neuzkisim
TAd as uz "gincu" skyreli, o temas palikim diskusijoms
Parašėlakstute
#17215 religijos, dievo tema yra kiekvienam savaip suprantama... todel gincai neisvengiami. as manau reikia gerbti vieni kitu nuomones.
o ieskantiems atsakymu i tikejimo ir dievo klausimus, padeti atrasti atsakymus kokia kryptimi kokia jie musu klausia. =)
Vartotojo avataras
Parašė Sandra
#17342 As tik noriu nukreipti, ka i kokias temas rasyti, nes rasoma bet kur ir apie bet ka....
Vartotojo avataras
Parašė Sandra
#17346 Mints, kreipiuosi i tave, ar "mintys apie gyvenimo prasem" ir "pozityvios mintys" nesidubliuoja?
ParašėTomash
#43937 Kiekvienas čia atėjas žmogus serga ar blogai jaučiasi, dėl tam tikru priežasčių, todėl prašome gerbti vienas kita ir neįžeidineti vienas kito, o padėti įveikti ši sunku laikotarpi žmogui. Gerbkim vienas kita. Įžeidžiančio tipo pranešimai bus trinami be perspejimo.


Dauguma šiame forume dalyvaujančių asmenų serga depresija, yra jautrūs sau, kitų žmonių reakcijai į jų pasakytus žodžius, nuomonę. Dėl šių priežasčių, prašome gerbti ir neįžeidinėti vienas kito. Forumo tikslas – padėti įveikti žmogui sunkų laikotarpį, o ne jį žeminti ar savo žodžiais atstumti. Įžeidžiančio tipo pranešimai bus trinami be perspėjimo.
Vartotojo avataras
Parašė era
#80918 Kur dingo Auksinė Žuvelė?.. Kaip ji laikos?..
Vartotojo avataras
Parašė Agata
#81090 AŽ plaukioja savo akvariume...bet ir ten retokai beapsireiskia...
Parašė Indre
#117695 Pasidarė gana didelė sumaištis šiame skyriuje...
Taigi panorau pastebėti, kad kiekvienos temos pavadinimas kviečia rašyti ir apmąstyti apie pavadinime atsispindinčią temą, o ne kas "užplaukia ant seilės"...
.....................
Dvejoju, ar palikti šias temas, nes jo neitin linkusios toliau plėtotis:
*Ordinai
*Pirštų kombinacijos (ne tas, ką galvojat)
*Astrologija
*Naujoji karta ar fantazijos?
*Ekstrasensorika, energijos ir mūsų gebėjimai
*Papildymas temai - angelų žinutės skaičiais
*Kūrybos įtaka žmogaus dvasiniame gyvenime
...jeigu per artimiausią mėnesį šiose temose nesivystis argumentuota diskusija - siūlau jas trinti.
.....................
:angel
Paskutinį kartą redagavo Indre 2009 04 04, 18:59. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#117696 astrologiją palik, aš ją vėliau plėtosiu.
Parašė Indre
#117697
Agni rašė:astrologiją palik, aš ją vėliau plėtosiu.


Gerai :)