Moderatorius: Astro-Meška

Parašė Psichoanalitikas
#329950 Vis sapnuoju ryškius, šlykčius ir nemalonius sapnus, daugiausiai tai būna
nužudymai, savižudybės, daug kraujo, gyvačių prigrūsta, poltergeistas koks siautėja kambaryje, nepavyksta artimų žmonių igelbėti.
Baisu. Net sapnais neina pasidžiaugti...
Tai paaiskinsiu sita. Sapne yra juntamas nerimas, ir didele baime. Tai baime, kurioje dar neuzsiciklinta, ir yra pagrindine baimes israiska. Tai, kad kiekvienas, turi savo artimuju zmoniu netektis, irgi slegia. Susieje ir su nemalonumais darbe, ir zinoma, kad tai baime, kuria galiu ivardinti, tie visi slykstus simboliai, ir gyvates :da reiskia panikos sindroma. Tiesiog dabar, ir rytoj, bus pati ligos pradzia. Tiesa pasakius, as paaiskinau, tik pagrindine baime, o dar yra tokiu baimiu, kurios yra uzsleptos;) Turesi noro jas isklausyt? :da ;)?
Parašė Tomas2222
#329963 Ne tik sapne ir apskritai visą gyvenimą jaučiu baime ir nerima, prieš 10 metų mirė man labai artimas žmogus, lyg ir susigyvenau su tuo bet praities nepakeisi... gyvenime apskritai mane retai lydi sėkmė, aš sergu obsesiniu-kompulsiniu sutrikimu, tiksliai nežinau bet, turbūt ne tik OKS... šitai mane kamuoja nuo vaikystės, gyvatė man visada asocijuojasi su obesija, nuo kokių 5-6 metų atsimenu tik nemalonius sapnus. Turiu labai stiprią atmintį kas labiausiai man ir maišo gyventi, nes atsimenu viską tiksliai iki detalių, tuo tarpu ir nemalonias situacijas... :(
Parašė Psichoanalitikas
#329985
Tomas2222 rašė:Ne tik sapne ir apskritai visą gyvenimą jaučiu baime ir nerima, prieš 10 metų mirė man labai artimas žmogus, lyg ir susigyvenau su tuo bet praities nepakeisi... gyvenime apskritai mane retai lydi sėkmė, aš sergu obsesiniu-kompulsiniu sutrikimu, tiksliai nežinau bet, turbūt ne tik OKS... šitai mane kamuoja nuo vaikystės, gyvatė man visada asocijuojasi su obesija, nuo kokių 5-6 metų atsimenu tik nemalonius sapnus. Turiu labai stiprią atmintį kas labiausiai man ir maišo gyventi, nes atsimenu viską tiksliai iki detalių, tuo tarpu ir nemalonias situacijas... :(

Ne kiekvienas gali isivaizduoti, kokios yra nemalonius siu sapnu priezastys, ir ne kiekvienas gali jas atsekti, jeigu turi noro, parasyk man, i pm ;) .
Vartotojo avataras
Parašė Zaza
#330121
Tomas2222 rašė:Ne tik sapne ir apskritai visą gyvenimą jaučiu baime ir nerima, prieš 10 metų mirė man labai artimas žmogus, lyg ir susigyvenau su tuo bet praities nepakeisi... gyvenime apskritai mane retai lydi sėkmė, aš sergu obsesiniu-kompulsiniu sutrikimu, tiksliai nežinau bet, turbūt ne tik OKS... šitai mane kamuoja nuo vaikystės, gyvatė man visada asocijuojasi su obesija, nuo kokių 5-6 metų atsimenu tik nemalonius sapnus. Turiu labai stiprią atmintį kas labiausiai man ir maišo gyventi, nes atsimenu viską tiksliai iki detalių, tuo tarpu ir nemalonias situacijas... :(


Pernelyg pažįstama.
Vartotojo avataras
Parašė Zaza
#330122
grincas rašė:Nemanau, kad sapnai gali kažką atsakyti, nes viską ką sapnuojame yra mūsų prisiminimai, emocijos, sukauptos žinios ir pan., nieko naujo. Be to jie dažniausiai yra padriki, nelogiški, pabudus sunku prisiminti visas detales, o apie simbolinę jų prasmę net nekomentuosiu, nes nėra prasmės (kas kaip nori tas taip interpretuoja). Nors Freudas ir manė, kad sapnai yra mūsų užslėptų konfliktų atspindys, bet mano nuomone tai tik mūsų smegenų produktas, kuris atsiranda dėl jų polinkio sieti nesusijusią informaciją tarpusavyje, kuri miegant iškyla į "paviršių" (gal dėl padidėjusio smegenų aktyvumo).


Visiškai nesutinku. Aš maža būdama nemažai metų vis sapnavau vieną ir tą patį sapną. Nors tuo metu jis mane labiau gazdino ir norėjosi jį kuo greičiau pamiršti, bet šiandien jau žinau - tas sapnas buvo tarsi pavojaus signalas, bandantis parodyti į ką mano gyvenimas pavirs jei nebus esminių pokyčių. Deja jokių esminių pokyčių neįvyko, ir mano gyvenimas ištikrųjų tapo tokiu, kokį sapnuodavau dar vaikystėje.
Parašė Dr_Psichoanalitikas
#332119 Budamas tikras psichoanalitikas, galiu ir pagal freud, ir pagal Junga, ir pagal pacius tikriausius kitu psichoanalitiku, ir mano, nes turiu ir savo teiginiu, apie bendr psyches veikla, pabandyt paaiskint kiekvieno netik ligos, ar simptomo, bet ir pasamones kontempliacijos metodus. tai paprasta padaryt, ir nera sudetinga. teks suvokti, kad siame forume, atejau, iisitvirtinau, ir esu.. norinciu yra? :da :flo :))) :heart :heart :))) :kaltas :)))
Parašė Tomas2222
#332125 Čia sapnus tu gal analizuoji ?
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#332126 Dieve apsaugok nuo tokių psichoanalitikų :)

Šiaip save stebint, galima ir be jokių psichoanalizių suvokti ką tu pats sau per sapnus bandai pasakyti
Parašė Tomas2222
#332128
insomnia rašė:Dieve apsaugok nuo tokių psichoanalitikų :)

Šiaip save stebint, galima ir be jokių psichoanalizių suvokti ką tu pats sau per sapnus bandai pasakyti


Nu taip man irgi juokinga pasidarė, bet įdomiai skamba...
Parašė Dr_Psichoanalitikas
#332134
Tomas2222 rašė:Čia sapnus tu gal analizuoji ?

netik sapnus, bet ir psichoanalize taikau, giliuoju ir placiuoju poziuriu;)
Parašė Dr_Psichoanalitikas
#332135 [quote="insomnia"]Dieve apsaugok nuo tokių psichoanalitikų :)

Šiaip save stebint, galima ir be jokių psichoanalizių suvokti ką tu pats sau per sapnus bandai pasakyti[/quote
Zinai, kad dievu tu tiki, tik turedamas baimiu?:) nors konkreciai ivardinsiu visas jas, kad tau butu aiskiau, kodel tu juo tiki.
tu apatiskas sau;) tu net nekuri, o tik veiki, kaip funkcija, ir tavo vaizduotes stygius, kuris sutapatina tave su sociumo falo baime, yra isplaukes is ribos;] as ne psichoanalitikas?:) kam tada pas mane diplomas? ir ka tu isvis supranti, dar vienas tavo sedevras, kuris kartojasi, tai argumentas is nezinojimo, ir apeliacija i emocijas. :da :D :D :D :D :D :D :D :D .
Parašė Dr_Psichoanalitikas
#332136
Tomas2222 rašė:
insomnia rašė:Dieve apsaugok nuo tokių psichoanalitikų :)

Šiaip save stebint, galima ir be jokių psichoanalizių suvokti ką tu pats sau per sapnus bandai pasakyti


Nu taip man irgi juokinga pasidarė, bet įdomiai skamba...

kai tu juokies nepamirsk, kad tas juokas tik tavo baimes atspindys, zinau, kad tu tapatiniesi, su visiska projekcijos nebuvimo stadija, ar tokia baime pagrysta?;)net neigiant... :da
Parašė Tomas2222
#332138 Nu taip išgasdinai tu mane!!!! dabar pradesu taves bijoti. O kodėl kai aš juokiuosi turiu ko nors bijoti.? Juokas teigiama emocija, o kai aš juokuosiu aš nieko nebijau. Paaiškink sąvoka visiška projekcijos nebuvimo stadija. Aš noriu pasiginčyti, svarbu ne diplomas, o tai ką žmogus pasako...
Parašė Dr_Psichoanalitikas
#332140
Tomas2222 rašė:Nu taip išgasdinai tu mane!!!! dabar pradesu taves bijoti. O kodėl kai aš juokiuosi turiu ko nors bijoti.? Juokas teigiama emocija, o kai aš juokuosiu aš nieko nebijau. Paaiškink sąvoka visiška projekcijos nebuvimo stadija. Aš noriu pasiginčyti, svarbu ne diplomas, o tai ką žmogus pasako...

Pirma tu pripazinai, kad isgazdinau, antra, tai emocija kuri seke, po prisiminimo, kuris buvo susiejes su pasamonine id instancija, ir trecia ir ketvirta, yra tai, kad tu isisamonini problema, ir sugalvojai ja ispresti). taigi, as zinau, kad juokas, kuris atspindi veidrodzio stadijas, yra netik emocija,bet ir baime, nes ;) yra zinoma, kad pasamones gynasi nuo itampos, ir persikrovus jai, mes impulsyviai ta darom. tai yra projektuojam, arba gynames atvirkstine reakcija, to nesuvokdami;) paaiskinsiu ir savoka.. projekcija gali arba buti arba nebuti, turbut zinai, kas tai yra? tai jausmas, kuri atspindint mes sutapatinam save, su veidrodziu, ir gynames adekvaciai. tiesa////////.? zinoma, kad svarbiau netik tai, ka suzinom, o dar svarbiau tai ka isisamoninam, tai paprastai, tu bijai to, kas yra anapus veidrodzio, ar tikrai neigsi?:) faktas, kad nepripazindami savo iliuzijos, kuria smegenys perdirba, mes nesuvokiam fakto.., :oops: :DD :DD :death :super :)))