Moderatorius: Astro-Meška

Parašė Dr_Psichoanalitikas
#332142 Siaip jau veidrodziu samonej yra ne vienas, ir kiekvieno veidrodzio atspindys sudaro bendra projekcijos jausma. tiesa pasakius, kad kiekvienas veidrodelis, turi savo spinduliuka, ir tuo spinduliuku galima vadinti siela;) siela, yra pacioje pasamones vidurelio dalyje, ir ta siela galima tranformuoti.. toks poziuris yra deleuze, ir jungo;].
Parašė Dr_Psichoanalitikas
#332144
Tomas2222 rašė:ŠIZOFRENIJA

Atsiprasau, ar tu ja irodytum? Turi toki isilavinima, kaip as? Kaip tarkim, kad ir medikai, ir ar tu isvis dar suvoki ka sneki?
as tau paaiskinau nuosekliai, kiek galima paprasciau, ir neisikalinedamas, o kur tu cia matai nelogiska, ar koki netikra impulsa?:) zinau, kad sizofrenija tau itaria, tai ir nagrinek save. turi tokia projekcija, kuri atspindi tai kas neigiama?:} funkcionuojantis ego tavo leido ta padaryt, bet tas buvo tiketina. spausiu tave i morales rema.. neatsiprasaj? mano advokatas Jasiulevicius, gali susipazint, jeigu as tau sakiau, kad mano diplomas reiskia, kiek as mokslo ir pastangu padejes, ir galeciau net paaiskint tavo paprasta ta reakcija, kur tu matai savo veidrodi, jeigu jo ner?:) sizofrenija? aiskus pavydo, ir didybes kliedesys. toks nuovokus esi, kad man itarineji, bet pats savo psichikos netvarkaj.. as dar gal karta pakartosiu, ar mano mokslinis laipsnis, kuri gerbia visoje zemej, ir netik;) zinau, kad tau mokslinis laipsnis nieko nereiskia. bet tie, kad akredituoja save mokslo profesinej veikloj, turi savo atsakomybes ir morales pareigas, ir turi suvokti, dar daugiau, tai kas yra tikra instancija.. :da :bloga :death :death :da :)))
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#332159
Dr_Psichoanalitikas rašė:Šiaip save stebint, galima ir be jokių psichoanalizių suvokti ką tu pats sau per sapnus bandai pasakyti
Zinai, kad dievu tu tiki, tik turedamas baimiu?:) nors konkreciai ivardinsiu visas jas, kad tau butu aiskiau, kodel tu juo tiki.
tu apatiskas sau;) tu net nekuri, o tik veiki, kaip funkcija, ir tavo vaizduotes stygius, kuris sutapatina tave su sociumo falo baime, yra isplaukes is ribos;] as ne psichoanalitikas?:) kam tada pas mane diplomas? ir ka tu isvis supranti, dar vienas tavo sedevras, kuris kartojasi, tai argumentas is nezinojimo, ir apeliacija i emocijas. .


O taip, dabar aš viską apie save supratau. Ačiū tau labai, didžiai gerbiamas psichoanalitike svajojantis apie falus.
Manau, tau pats laikas apsilankyti pas daktarą, o ne forumuose sėdėti ir rašinėti nesąmones. Jei neturi ką pasakyti, tai neteršk forumo temų. Jei turi problemų, tada kreipkis į atitinkamą įstaigą.

Beje, gal galima pamatyti tavo diplomą? Nes girtis gali kiekvienas, o va kai paprašai įrodymo tai jo negauni.

Ir nustok žeminti žmones, nes žmonės ateina į forumą ieškodami pagalbos, o atsiranda visokie psichoanalizatriai, kurie užsiima vieša psichotine masturbacija ir trukdo kitiems gyventi.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#349113 Sapnavau, kad studijuoju užsieny, greičiausiai JAV, yra kažkoks dėstytojas, kuris man labai patinka, tiesiog siurbiu jo ir kitas knygas, nereali palaima, nes viskas galvoje susidėliojo, žinau visus atsakymus, jaučiu ramybę, bet pradeda lįst mintys dėl vaistų, kad kirs per atmintį ir viską ką perskaičiau išmokau aš užmiršiu. Bandžiau iš paskutiniųjų laikytis tos žinojimo laimės, pavyko...

daugiau tokių sapnų
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#350297 O jum nebuna, kad matot per uzmerktas akis? Pries uzmiegant, miego metu, ar pries atsibundant? Nes siaip tai kambari arba grindis matau, bet siandien keistai tik per desine aki maciau :bloga
Ar naktym garsu, vaizdiniu ar kitu butybiu nematot?
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#351032 Nu ir sapnelis prabudau puse dvieju nakties dabar rasau. Ejau pro baznycios kiema ir kazkaip jezaus skultura su manim pradejo kalbeti sako eik i gretima baznycia. Iejau i baznycia ir ten vel jezaus skulptura pradejo su manim sneketi istiese man ranka as daviau labas tada pabuciavo man ji ranka o as jai pabuciavau ranka ir sakau, paaukosiu viska, kad tau padeciau nugaleti setona. Skulptura sutiko ir salimais jos buvo pedestalas su knygom liepe tokia knyga atsiversti 365 puslapi, bet puslapis buvo isplestas. Tada prie manes priejo keista butybe po pasizadejimo jutau dideli kuno svori. Ir zodziu ta butybe supazindavo su dviem moterim ar prancuzes ar itales jos kazkas panasaus. Itariau is praitu sapnu, kad 20 ar 19 amziuj buvau turbut mazdaug is tu vietu, pradejo jos kazka pasakoti, prasiau leciau, kad pakartotu jos nusijuoke ir sako, kadangi dabar tu pasizadejai pries dieva, busi teisiamas ir zemej ir danguje :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#351035 Eina sau. Pabaiga nereali.
Aš šiandien sapnavau psichuškę, labai prastą iš kurios norėjau bėgt. Nepavyko.
O per akių vokus nematau, gi neįmanoma. :bloga
Parašė zazule
#351655 Aš tai irgi prieš psichozę patyriau tokį jausmą, tartum matyčiau pro vokus :bloga . Dabar tokių bajerių nebūna.
Parašė Tomas2222
#354715 Sapnai patys nieko nereiskia, reikia suprasti kad emocijos turi ytaka sapnu reiksmei. Jei sapnuoji nama tai vyksta tavo energetikoj, ten pvz koks kaka ar dramblys guli tai reikia stebeti kokios buvo emocijos sakykim kaka sukele pasislykstejima o dramblys bande atsisest ant taves bande atsisesti kokios emocijos ? Negatyvios, sakykim žemesnių vibracinių dažnių, reiskias tas negatyvas pas tave kazkur slepiasi galvoje. Nebent tu jau samoningesnis ir pvz sapne kaka su šiupele nugramdai o dramli isveji lauk. Iskart pagereja. Taigi cia samoningi sapnai. Sapnas tai yra subtelesniuos padaliniuos. Emociju ir minciu vaizdinys miegant. Taigi neziurekit i jokius sapnininkus nes jusu sapnai vistiek nera samoningi turit kreipt demesi i emocijas. Kai samoningas sapne esi - reiskias atbudes, pabudes. BUDA ... Būti. Esu čia ir dabar. Va... jei bundi tai suvoki savo budruma tada kreipti demesi ne i emocijas o pacius vaizdinius sapnuose. Nes kai pagauna emocinis protas tu suvoki per emocijas tau gerai dabar ar ne. Kai vadovaujiesi saltu loginiu protu priimi situacija blaiviai be jokiu svaigalu... tada ir kreipi demesi i pacias situacijos detales. :achtung
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#361432 Sianakt sapnavau, kad buvau keistose kapinese ir jose buvau daug zmoniu su zvakutem. Paskui sapnavau, kad buvau, kazkokiose patalpose ir ten kazkas vyko, bet manes niekas nemate, net kai visiems liepe iseit is patalpos, o as pasilikau, nemate, kad as pasilikes :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#361434 ar daznai vaiduk kapines sapnuoji? man tai jau priprasta, kapines, lavonai, kraujas, labai daznai ta sapnuoju.
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#361441 mums manyt daugumai sapnuojasi kosmarai, butu idomu suzinoti kokie sapnai sapnuojasi kitiems!
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#361444 O kokia tavo diagnoze kovotojau? Kapines pasitaiko vis sapnuoti, bet nera daznai