Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#361445 man vaiduk yra vidutinio sunkumo depresija, bet neigaluma gaunu del stuburo, su sventem vaiduk!
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#361450 Su sventem ir tave dar juk iki nauju svesim :witch
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#361452 jo vaiduk, nuo kaledu iki naujuju yra sventes, tik gaila kad sniego nera :bloga
Parašė Tomas2222
#361507 Aš KARTAIS sapnuoju samoningus sapnus, bet zinokit buna uztaisas visai dienai, prisiminus. Man patinka skrist i virsu ir paskui krist ant zemes ir jokio skausmo nejauti... :D , kiauriai sienas aini, syky pas merga buvau nulekes, na zinot patys ka norejau su ja veikti. :D Bet taip retai man papuola kad sapne samoningas bunu. Dazniausiai tai vasara, kai niekas nekvarsina galvos visa diena, po to nakti, ta samoninguma nusinesi i sapna. Bet kaip grazu, viskas rysku buna, i tas vietas kur cia realybe nekreipi demesio, sapne labai grazu buna.

Zinokit tai ka sapnuojat daznai atspindi jusu realybe, jei jauti sapne nerima tai ir gyvenime taip. Man ir budavo prisisapnuoja kraujai, zudynes, ir visas kitas slamstas taip vos ne kiekviena nakti. Bet anksciau, gal pries kokia 5 men. pasdebedavau, kad pries atsibundant, atsirandu prie savo lovos ir i ilipu i kuna tada manes nkas nepagauna. :rukau
Labiausiai tai isgasdindavo kaip krenti lyg i kokia bedugne, priess ir po atsibundat stipriai krupteli, o pasirodo buvai uzmiges 5min.
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#361511 na Tomas ir man labai daznai sapnai buna realus, aiskus, spalvoti, kartais nakti prabundu, nueinu i toleta, atsiguliu, toliau sapnuoju tesini.
Parašė Tomas2222
#361516 :))) Bet isivaizduok kad visu 100% tu kontroliuoji savo sapna, isdarineji tu ka nori ten, va kai cia realybeje tai ten pats sprendi ka veikt, o ne atsiduri nezinia kur, vaikstai ne zinia kur, su kuo kalbi irgi nezinia, ir viskas buna ne taip kaip tu nori, sitaip lieva :achtung
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#361521 na man taip Tomas nera sapnavasi, bet manau gana idomu butu yaip sapnuoti, gali ir banka apiplesti ir nieko nebus, faina,
Parašė Tomas2222
#361533
Kovotojas rašė:na man taip Tomas nera sapnavasi, bet manau gana idomu butu yaip sapnuoti, gali ir banka apiplesti ir nieko nebus, faina,


Man svarbiau ten kokia pana susirast :achtung
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#361536 as noreciau sveikata susirasti ir pynygu, o pana nusipirkciau :D :D
Parašė Tomas2222
#361610 Snd sapnavau ryškų sapną bet nebuvo samoningas. Pasidalinsiu Kovotojau jeigu įdomu.

Didzioji dalis sapno pabaigoj vyko namuos mano. Radau tris raktus 2 atidaviau artimam, viena pasilikau sau. Kambarys buvo pilnas zmoniu norejau kad jie visi iseitu o jie prie manes limpa ir neiseina bando bendraut su manim, bet as ju nenoriu, lenda prie mano daiktu sedi ant sofos ir niekur neina. Viena mergina ziuri ant sofos i mane ir sypsosi. Isejau i lauka ir ten daug zmoniu, vienas puole mane, bet kas anksciau buvo neimanoma sapnuos, as ji parguldziau ant zemes smaugdamas jam kakla ir 30sekundziu islaikiau. Net aiskiai sapnavau kaip skaiciuoju iki 30. Nueinu i kambary nk jau nebuvo, per langa matau sodyba o aplink medziai. Ainu pro savo namus vis atsiranda daugiau pastatu senovisku. Staigiai atsiduriau patalpoj su ryskiom sienom ir pries iseinant pilna saldumynu prikrauta ir visi juos ima taip pat ir vaikai bando griebt, bet suaugusieji kaip koki gyvuliai viska griebia ir man sako kad vaikam neduociau. Vel atsiduriau kambary, paziurau pro langa jau nebuvo tos sodybos tik like keli nupjauti medziai. Dar pries pat pabundat gavau laiska is merginos su jos ryskiai parasytu vardu isorej ant voko, bet neskaiciau ir laiska ismeciau :verkiu
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#361612 manau, kad kiekvienas sapnas turi kazkokia reiksme, kai mano zmona susapnuodavo maza vaika, as visada prisigerdavau :D
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#385694 Nakti, bet ne tada kai cia buna naktis, o ten, atsiveria galimybe iseit i kosmosa, kai saule spigina neleidzia, riboja, dziaugsmai arba vargai. Ir isejus i kosmosa kitose planetose, nezinau del kitu saules sistemu yra pajegios astralines butybes, jos daug galingesnis uz zemiskas dievybes, jezu, oziri, buda, krisna, kurios yra tam, kad pavergti zmogu, buti nuolankiu, cia yra apgaule, kad uz nuolankuma, gausi biski dvasiniu malonumu, cia kaip cukrus palyginus tortu, durnas palyginimas, bet nezinau ar cia taip gavosi ar cia taip sugalvota, o gal ir gavosi ir sugalvota.
Parašė Tomas2222
#385999 Vaiuk kad db tie sapnai visiskai neatitinka sapninku... + toki pusiau ryskus bet visiskai nesamoningi sapnai prabegom viskas vyksta. Turiu ziniu kad naktimis pastaraji menesi suintensyvejo nusiurbimai. Ypac blokuoja saknine ir nirvanine cakras... td zmogus tarsi kabo ore... nei is zemes energijos nei is visatos. Pastebejau kad labai sunku atsikelti... nuovargis kojose, nugaros skausmas ir virsugalvio maudimas. Kiekviena ryta reguliairei.
Mentale, astrale taip pat uzkabinamos lervos, nera energijos. O kur dar modifikuotas oras itakoja sveikata.

Kiekviena diena krenta savimoningumas iki tol kol nesusigriebi. Sapne praktiskai tas pats per ta pati nk nesuvoki o tik esi neiojamas ir durinamas astraliniu parazitu bei mentaliniu demonu. Ach.. butu galima rasyt ir rasyt bet pats gyvenimas nepasikeis... reikia art!
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#386002 as vis sapnuoju kad nauja masina turiu, perku loterijos bilietus ir nieko neislosiu :bloga