Moderatorius: Astro-Meška

Parašė Elizabet777
#304305 Ar tikite į mūsų VIEŠPATĮ JĖZŲ KRISTŲ?Aš įtikėjau ir esu begalo laiminga,buvau netikinti,buvau pastoviai depresijoje,nieks gyvenime nedžiugino,jokia veikla,ir kai įtikėjau į VIEŠPATĮ aš pasveikau nuo gilios depresijos gniaužtų :super Tik DIEVAS gali mums padėti išgyti nuo sielos ligų,reikia tik juo pasitikėti,išpažinti visas nuodėmes ir nuoširdžiai atgailauti..
Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#304308 Saunu, dziaugiuosi del taves! Pazystu daug zmoniu, kuriems tikejimas padeda :angel
As tikiu, kad Jezus Kristus vaiksciojo po Izraelio zeme, jo mokymui 100 proc. pritariu.
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#304311 Sutinku 100%.
ParašėKatastrofa
#304328 Amen.
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#304330 Taip :angel
Parašė Elizabet777
#304364 Pakvieskite mūsų VIEŠPATĮ JĖZŲ KRISTŲ į savo liūdnas,depresines širdis :super Jis jus atgaivins,suteiks dvasios ramybę,nepaprastą džiaugsmą.Aš kol buvau bedievė,buvau visą laiką liūdna,paniurusi,amžinai viskuo nepatenkinta,niekas gyvenime neteikė džiaugsmo,o jai ir teikė,tai tik buvo laikinas džiaugsmo šaltinis..O kai sužinojau,kad niekas kitas negali suteikti pilnos laimės tik JĖZUS..Tad nedelskite,pasikvieskite į širdis JĖZŲ KRISTŲ ir pamatysite,kaip pasikeis jūsų gyvenimai B)
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#304377 Sita tema nuotaika pakele man :D
ParašėKatastrofa
#304378
DeVilbiss rašė:Sita tema nuotaika pakele man :D


Juokas - sveikata ;)
Vartotojo avataras
Parašė Vėjo
#304532
Elizabet777 rašė:Ar tikite į mūsų VIEŠPATĮ JĖZŲ KRISTŲ?Aš įtikėjau ir esu begalo laiminga,buvau netikinti,buvau pastoviai depresijoje,nieks gyvenime nedžiugino,jokia veikla,ir kai įtikėjau į VIEŠPATĮ aš pasveikau nuo gilios depresijos gniaužtų :super Tik DIEVAS gali mums padėti išgyti nuo sielos ligų,reikia tik juo pasitikėti,išpažinti visas nuodėmes ir nuoširdžiai atgailauti..


Tikiu :) . Ir jaučiu kaip Jis man padeda :)
Parašė Elizabet777
#304570 Tik JĖZUS suteikia žmogui tikrąjį džiaugsmą il laimę,ko pasaulis negali suteikti :))) Pasitikėkite juo ir būsite begalo laimingi :super
ParašėKatastrofa
#304576
Elizabet777 rašė:Tik JĖZUS suteikia žmogui tikrąjį džiaugsmą il laimę,ko pasaulis negali suteikti :))) Pasitikėkite juo ir būsite begalo laimingi :super


Tavo entuziazmas sako, kad neseniai tikėti pradėjai :)))) Nemanau, kad "priversi" žmones tikėti sakydama "patikėkite" nuolatos. Man tai kaip sekta kažkodėl skamba, jehovistai visad taip reiškiasi.
Jei nori skelbti evangeliją - geriau iš šv. Rašto kažką parašyk arba Katekizmo, savos patirties, o ne tuos pačius sakinius :)
Tai tik mano nuomonė :)
Vartotojo avataras
Parašė Zvakide
#305713 Gulėjau ligoninėj kažkada vienoj palatoj su tokia naujai įtikėjusia...Siaubas,gaila žmogaus. Skaitė tą savo šventą raštą ir klausė kiekvieno žodelio,kuris jame buvo rašomas...Pamenu ,įskaitė kažkur,kad Jėzus nori,kad ji badautų-pradėjo badauti,visiem kišo tą savo raštą... Manau,kad tokie staigūs maniški įtikėjimai yra dar kokios ligos požymis,ir labiausiai tikėtina-šizofrenijos.
Vartotojo avataras
Parašė Peleda
#305734 Kalbant apie tikėjimą į Jėzų ar Viešpatį, ar Dievą (neskiriu aš jų ir nesuprantu, kam tiek daug pavadinimų jam) seniau labiau juo tikėjau, už gerus dalykus mintyse padėkodavau ir pan., nors į bažnyčią eidavau labai retai, tik per didžiąsias šventes, kaip ir dabar. Nors dabar tikėjimas dar labiau sumažėjęs... Nors pačiai teko skaityti paskaitą apie dvasingumą ir sveikatą ir yra moksliškai įrodyta, kad tikėjimas į aukštesnę jėgą padeda, bet aš kažkaip kritiškai žiūriu į tai. :)

Bet labai džiaugiuosi už tuos, kam tikėjimas padeda, tik manau, svarbu, kad nepasidarytų tas tikėjimas patologinis. Nes kaip bebūtų viskas priklauso nuo pačio žmogaus. :)
Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#305994
Zvakide rašė:Manau,kad tokie staigūs maniški įtikėjimai yra dar kokios ligos požymis,ir labiausiai tikėtina-šizofrenijos.

na va, tuomet aš pats tikriausias, natūraliausias schizophrenic, net psichoterapeutės psichoanalizės nereikia... :D
ParašėKatastrofa
#305999
Ramu5 rašė:
Zvakide rašė:Manau,kad tokie staigūs maniški įtikėjimai yra dar kokios ligos požymis,ir labiausiai tikėtina-šizofrenijos.

na va, tuomet aš pats tikriausias, natūraliausias schizophrenic, net psichoterapeutės psichoanalizės nereikia... :D


Aš taip pat pastebėjau, kad "diagnozės nustatymas" čia buvo visiškai ne į temą. Tada atsivertimo pradžioj arba labai tikintys žmonės visi "šizofrenikais" turėtų būti vadinami. Tikrai nelabai etiška taip sakyti.