Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#317122 Būsena, tikras tikėjimas yra sąmoningas tikėjimas, o tavo pavardinti atvejai labiau primena tikėjimo iliuziją, nei kažką tikro. O astralinė derealizacija yra tai kodėl žmonės manosi jog keliauja į astralinį pasaulį. Jie tiesiog susikelia dirbtinai psichologinį efektą vadinamą derealizacija ir tada galvoja kad kažkur pakeliavo. Tai racionalus astralinių kelionių paaiškinimas. Astralinės kelionės kaip tokios iš esmės vyksta tik praktikuojančio galvoje.
Sophie, čia nesakyčiau kad offtopikas. Tiesiog opi problema. Keista, kad psichinių ligų forume siūloma tai kas gali pagilinti ir taip sunkią būklę. Pats ne kartą tempiau žmones įklimpusius per tokius dalykus ir esu akivaizdžiai susidūręs su ezoterikos pavojais, dirbau kurį laiką su žmonėmis kurie nuo jos nukentėjo, o ir dabar gana dažnai tenka pakonsultuoti žmones kurie nuo to nukentėjo. Čia slypi didelis pavojus, ypač mums, kurie sergame depresija ar kitomis psichinėmis negaliomis.
Būčiau adminas, tai tokią reklamą mesčiau lauk iškart. Per daug pavojingas tai dalykas.
Parašė slibinėlis
#317123 O tikėjimo pavojų nėr? Žmonės be paskutinių triusikų, būna, lieka, pas sektantus papuola. Tai ką dabar?
Parašė Pterodactyl
#317127
slibinėlis rašė:O tikėjimo pavojų nėr? Žmonės be paskutinių triusikų, būna, lieka, pas sektantus papuola. Tai ką dabar?


tai nereik niekam atidavinet nei triusiku, nei dzinsu
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#317141 Slibinėli, kaip jau sakiau, kraštutinumai visuomet yra blogi, o sektantizmas vienas iš jų. Tai paprastai būna fanatizmo apraiška, o kaip jau sakiau, tai laaabai toli nuo tikėjimo. Sektas pagal savo pavojingumą prilyginčiau ezoterikos pavojams. Teko ir su tokiais žmonėmis kurie įsitraukia į sektas padirbėti.
Parašė slibinėlis
#317142 Bet šitokios kalbos man pačios savaime irgi kaip visiški kraštutinumai atrodo. Juk jei skaityti horoskopus taip pavojinga, tai gal, nežinau, ir kramtoškę kramtyt pavojinga. Nu juk visur proto reikia, ir šiaip tik fantazijos reikalas, kokiu būdu galvą nusisukt. Nematau aš tragedijos, jei žmogus nueina pas būrėją, taip pat kaip kad kitas pas psichologą, tarkim, jam vat ima ir priburia kad apkeliaus visą pasaulį ir užsidirbs milijoną, talismaną kokį duoda - nu, ir gerai, kad tik tam žmogui padėtų. O forume skando įvairiausių gandų, kad žmonės net ir oraliniu seksu užsiimtų, jei tikrai žinotų, kad padėtų gerai savijautai.
Vartotojo avataras
Parašė Būsena
#317143 Kažkaip šį kartą pritarčiau Slibinėliui. Man vis neina iš galvos senyva mūsų pažįstama, kuri kelis kart per metus išmesdavo kortas mums su vyru.

Pramoga ir tiek. O dabar jos sūnus įkalbėjo ją, kad tai baisi nuodėmė - vos ne gali būti apsėsta šėtono už tai, kad kortas žmonėms išmeta. Va čia man irgi kvepia kraštutinumais. Beje sūnus irgi labai religingas.
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#317179 tame ir bėda, kad būrimai nepadeda. Jei norite aš ir be kortų galiu visą tai pasakyti ką kortas išmesdami pasako tarologai. Čia viską nulemia naudojamas Barnumo efektas.
Astrologija išvis yra pseudomokslas kritikuotas nuo pat jos atsiradimo. Juo labiau, kad pilna tyrimų kurie parodė jog astrologija neveikia. Nei vienas astrologas dar nesugebėjo įrodyti jos veiksmingumo.
Na bet čia nieko stebėtino, rusų psichologų tyrimas parodė, jog 23 proc. žmonijos gali patikėti bet kuo, net ir neegzistuojančiais dalykais. Žinoma, jei norite save apgaudinėti, tai pirmyn. Bet nesąmonė yra tokius dalykus reklamuoti psichikos ligomis sergančių žmonių forume. Na čia tas pats kas padėti užtaisytą pistoletą potencialių savižudžių būrelyje.
Būtumėte jūs sutikę tiek žmonių ir pamatę kiek jie problemų dėl tokių būrimų pasidarė ir kaip susiėdė gyvenimus irgi šalintumėtės tokių reiškinių.
Aš tokius dalykus pats tyrinėju ir per daugiau kaip 20 domėjimosi šiais dalykais metų įsitikinau, kad tai apgaulė su pavojingomis pasekmėmis.