Moderatorius: Astro-Meška

Parašė LACAN
#313562 :))) :))) :))) Sveiki, del paprasto pagalbos principo;) taikau, netik asociaciju, bet ir visos pilnos PSYCHOANALIZES ASPEKTAIS, gryndziamus metodus;) kad sieloj, yra tikra transformacija, galesite isitikinti;) As noriu padeti, ir suvokti;) taip pat, ir patyrineti;) Jeigu kokia momentine sielos dalis, butu mano nesuvokiama, tai geriau ir nebuciau pradejes analizes;) Esu paprastai savo darbui atsidaves;) Ir kiekvienam is cia esanciu, galiu padet;) psichologiskai;) kad butu tvirtas kaulas.., Kiekvienas, kuris nesupranta, ar netiki;) galesit isitikint;] paprastai, tai taikau visas, netgi ir gilumines gestalto, ir Jungo analitines terapijos metodikas;) kas sake, kad kai plaukia, is sielos visa esybe, ir vienoje valtyje, su gyvenimu:) gali buti, kad tai yra/\......,?. ;-) viena mintis, kad sielos ir pasamones vaidmuo, JUSU identifikacijos periode;) mano salygomis, butu prileista;] kad is isorines dangos, i vidine;) spaudzia;] bet ar kaulas, ir tab isnesa?;]
Zodziu sugydyti, galiu bet kuri;) tam reikia, tik brukstelet;) i mano skype.. Psychoanalitikas;) terapijos imsiuosi jau dabar..,
neviltis, ir panika?:) be abejo, kad tai nesunkus darbas, dabartyje ir anapus;)kai padarai perkelima, i vidine sielos puse;)
Ar panieka, ir ituzis?;] kuris sublimuojamas pavydo?:) galima, tik prileisti prielaida, kad tai yra moralinis identiteto veidrodis;)kuris cia stigmomis reiskiasi;) galima suprasciau, ir stigmu kilmes salygas;) O TRANSFORMUOJANT SIELA, TAI YRA PAGRINDAS, KURIS YRA SALYGA;}
ne pagal freud, o tik pagal INTERSUBJEKTYVUMO ANALIZES POKYCIUS!
salygas, mes nusistatome, tik ivejus, i siela;) ar butis, ir nebutis dar kankina?:) sio puslapio fona, ir garso stygas, as pakeiciu naujomis;) kiekviena, mano analize, yra pavykus;) nes salygomis, tai salygoja buti, ir salygoja interesa;) galiu netgi, ir pati intelektualizacijos, ir abstrakciju lygmeni pakelti, iki 10-30 balu;) tai salygos, kad giluminis sielos veidrodzio instinkto prasidejimas, ir yra is mano aspektais suvokiamo veidrodzio;) kaip patyres psychoanalitikas, as pasakysiu..,
as esu, nes esu;) ir YRA......, TAI KAS YRA..,
;].
Pradejus nauja puslapi, knygoje susiformuoja visa sielos ESMO TAPATYBE;P
Sielos potyriai, ir esme?:) Kam reikia, kad nauda, kuri yra besalyginai gryndziama, visu aspektu;) butu didele?; ] mano procesai salygoja esminius vandens klodo pokycius;) Kaip jauciates, kai jus suzadina?
IR JEIGU TAI KANKINA, IR SLEGIA;P VISA IDENTIFIKACIJOS PROCESO STIGMA;} SU SALYGOMIS, KAD PRILEIDZIAT;P I SAVE:} ANALIZUOTI, VERTINTI, IR GEISTI;P IR ANALIZUOJANT MATYT SVIESA!. :super :super :super B) :DD :heart :super
Parašė LACAN
#313569 :da Mano psychoanalitinius intelektualizacijos, ir netgi ir visos psyches abstrakciju identiteto aspektus, galit suvokt yyyyyy. visu giluminiu archetipu, ir visu seselio koncepciju geismu;) nes tapatybe, kuri kyla is identiteto, ir yra abstrakcija;) visa psyche, kuri koreliuoja, su samones ir indeterminizmo asimis, gali buti tapati pasamonei;) ar neigsit, kad yra sieloj, tai ko neturi buti?
kiekvienas :da ;) gali buti suprastas;) :da
kiekvienas, gali buti suprantamas, tik problemose, ir vidiniuose isgyvenimuose;)
ir kiekvienas :da gali buti tapatus, ir identiskas pat sau;)
Kodel mano motyvuose ner, to kas yra freud, ir kitos libido pojucio stigmatizuotos santykines fikcijos?
nes, as tapatinu, su visu veidrodziu:) ir visame ..,
ESMO ESME!:)tai salyga, kad sugyjus, ir sutepus asis;) mes isineigiame, iki paskutines pasamones klodo;)gyyyyyyvyyyyyybes.,
ir iki samones;) kam teko but nesuvoktam?:] problemu, kiekvienas turi;) bet ;] ar abejojat, kad visas intelektualizacijos procesas;) gali salygomis buti abstrakcioje samones minciu bazeje;) kuri kuria?
neigsit, kad imanoma sustyguoti visa samones IQ procesa?
Galimai, kad ne;) nes kiekviena absorbazijos mechanizmu asis, ir yra susiejusi, su mano veidrodziu. tai salygoja ESMA. ESMAS netik teigia, kad yra, bet ir neturi nevalidziu aspektu;) O, jeigu mano santykis kuria?
tai AS kuriu savo siela;) kiekvienas, kuris turi ir duoda;) gauna..,
o kiekvienas, kuris neigia;) turi......,
kaip su savo samone dirbat?:) :super :da :da :da :)))
Vartotojo avataras
Parašė Peleda
#313587 Parodyk diplomą, tada gal patikėsiu... :achtung Nes čia kažkoks briedas. :D