Moderatorius: Astro-Meška

Parašė Christian
#328922
Įsikūnijo tik vienas asmuo. Kiti du buvo ten kur ir visada :) trejybės asmenys yra ir autonomiški bet tuo pačiu ir vienis. Jei jau nori mistikos :)

taip čia tikra nelogiška mistika (kaip ir kūno nuskridimas į dangų) ir aš smerkiu šią "ereziją" :)

Jei būtų ne kūniškas įžengimas apie tai būtų parašyta.

O kur parašyta, kad tai materialus kūnas, o ne dangiškas kūnas?
Pirmieji krikščionys ir Bažnyčios tėvai vieningai tikėjo, kad jis buvo paimtas su tuo kūnu kuris prisikėlė, nes jis yra vedlys ir per tai parodė, kaip vyks prisikėlimas.

Tegul tiki tie pirmieji krikščionys ką tik nori, materialaus kūno pakilimas į dangų yra vaikiška pasaka, tai niekaip logiškai negalima paaiškinti ir mano laki vaizduoti negali to net įsivaizduoti :). Tada kyla klausimai, kur yra ta vieta kur Jėzus sėdi šalia Tėvo? Jei Jėzaus kūnas materialus, tai ir Tėvas materialus, nes kitaip Kristus negalėtų sėdėti Tėvo dešinėje. Reiškia Tėvas turi ir kairę pusę, ir priekį, ir užpakalį... :). Aš pasmerkiu šią "ereziją" :). Nu tikrai šios pasakos reikalingos pagoniškam protui, kuris yra "prilipęs" prie materijos... Apie tai jau kalbėjau.

vėliau pasigavo ir musulmonai.
nieko tie musulmonai nepasigavo, jų religija yra paimta iš judėjų ir labai panaši į jų. Kaip ir judėjai, taip ir musulmonai Kristų laiko tik pranašu, o ne Dievu ir tik tiek.
Štai tu rašai, kad žmogus sugalvojo blogį, bet čia prieštarauji pats sau, nes sakai, kad dievas viską valdo, tačiau kažkaip žmogus sugeba nepriklausomai nuo dievo sugalvoti blogį. Tai vadinasi ne viskas dievo valioje, ar kaip čia gaunasi?

neatidžiai skaitai mano rašliavą, nes aš jau rašiau, kad žmogus turi pasirinkimui tik dvi galimybes, du kelius. Būti Meilėje su Dievu arba nemeilėje su Dievu. Ir tos dvi pasirinkimo galimybės yra pagrindinės priežastys, dėl kurių žmogus turi blogas arba geras pasekmes, t.y. kuria arba blogį, arba gėrį. O ta kūryba vyksta tuo pačiu principu, kai jau minėjau, nes žmogus- kūrėjas yra panašus į Dievą. Paskaityk mano ankstesnę žinutę dar kartą, nes ten detaliau parašyta.
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#328925
Christian rašė:taip čia tikra nelogiška mistika (kaip ir kūno nuskridimas į dangų) ir aš smerkiu šią "ereziją" :)


Na jei tau viena pamatinių krikščioniškų dogmų erezija, tai kaip jau sakiau, geriau nesivadink krikščionimi :)

tai niekaip logiškai negalima paaiškinti ir mano laki vaizduoti negali to net įsivaizduoti :).


Na jei vaizduotė negali įsivaizduoti tai gali ją lavinti :) o šiaip kodėl tu manai jog anapusybė turi būti logiška? Kodėl anapusybė turi paklusti tavo logikos dėsniams?

vėliau pasigavo ir musulmonai.
nieko tie musulmonai nepasigavo, jų religija yra paimta iš judėjų ir labai panaši į jų. Kaip ir judėjai, taip ir musulmonai Kristų laiko tik pranašu, o ne Dievu ir tik tiek.


Kažkaip mėgsti demonstruoti tai kiek mažai išmanai, negėda? :) islamas yra iš esmės trijų religijų samplaika: judaizmo, krikščionybės ir vietinių mažosios Azijos gentelių pagoniško tikėjimo. Pasiskaityk bent jau prieš deklaruodamas tokius teiginius :)
Parašė Christian
#328926
Įsikūnijo tik vienas asmuo. Kiti du buvo ten kur ir visada :) trejybės asmenys yra ir autonomiški bet tuo pačiu ir vienis. Jei jau nori mistikos :)

Aš trejybę įsivaizduoju taip:
- Dievas Tėvas (kol kas nerašysiu kaip aš Jį įsivaizduoju) yra Šv. Dvasios "generatorius", Šv. Dvasia yra Tėvo kuriančioji mintis (prisimink, kad žmogus-kūrėjas yra panašus į Dievą ir kuria irgi savo žmogiškomis pozityviomis arba negatyviomis mintimis, jau rašiau apie tai).
- Šv. Dvasią Tėvas nukreipia ten kur Jam reikia kažką sukurti ar kur Dievas turi kažkokį savo tikslą. Pvz. Tėvas nusiuntė koncentruotą Šv. Dvasią ir įkūnijo Jėzų Kristų, t.y. sukūrė savo Sūnų, tokį, kokio reikėjo pagal Tėvo planą. Sukurtas Kristus pradžioje buvo Žmogaus sūnus, o nužengęs į dangų tapo atskiras Dieviškasis Asmuo - Dangiškasis Kūnas, t.y. didelė ir galinga Meilės dvasia gaubianti mūsų Visatą, Jis yra mūsų išganytojas, mesijas ir mūsų prižiūrėtojas, Tėvo vietininkas Žemės planetoje. Prisimink frazę iš Biblijos per Jį, su Juo ir Jame, t.y. per Kristų mes išeiname į visagalį Tėvą...
- Tėvas norėdamas duoti ženklą, nusiunčia Šv. Dvasią ir sukoncentruoja ją į baltą balandį, kaip aprašoma Biblijoje ir pan. Šv. Dvasią reikia laikyti Dieviškumu taip pat, nes tai yra kuriančiojo Dievo forma.

Štai tu rašai, kad žmogus sugalvojo blogį, bet čia prieštarauji pats sau, nes sakai, kad dievas viską valdo, tačiau kažkaip žmogus sugeba nepriklausomai nuo dievo sugalvoti blogį.

Kaip minėjau, Dievas neleido žmogui kurti blogio, t.y. neleido pažinti blogio neleisdamas žmonėms valgyti vaisiaus nuo "blogio ir gėrio" pažinimo medžio. Tačiau žmogus - kūrėjas pasipriešino Dievui ir pažino blogį, suvalgydamas tą vaisių ir nuo tada žmogus kurią viską ir "blogį", ir "gėrį", ir įvairias kitas tarpines tų būsenų formas (energetinį šiukšlyną ką turime dabar).
Parašė Christian
#328927
islamas yra iš esmės trijų religijų samplaika: judaizmo, krikščionybės ir vietinių mažosios Azijos gentelių pagoniško tikėjimo. Pasiskaityk bent jau prieš deklaruodamas tokius teiginius :)


ką pasiskaityti, vėl kunigų raštus :), aš susipažinęs su islamu ir nevaryk ant islamo, tai viena moderniausių religijų (susiformavusi vėliausiai), nes jie koncentruojasi į Tėvą be jokių tarpininkų. Tai idealu. O Azijos gentelių pagoniško tikėjimo ten nėra nei kvapo, kaip tik krikščioniškas religija yra daug labiau pagoniška palyginus su islamu.
Parašė Christian
#328928 einu melstis už krikščionių pasaulį, šiandien baisi diena, nes krikščionys švenčia pačią blogiausią pagonių šventę - helovyną. Reikia melstis už krikščionis, kad Dievas jų pasigailėtų ir užsirūstinęs nesunaikintų, kaip aprašyta senajame testamente...:) Judėjai, induistai, budistai ir musulmonai tikrai nešvenčia tokių nuodėmingų- pagoniškų švenčių tik paklydę krikščionys...
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#328930
Christian rašė:Aš trejybę įsivaizduoju taip


Jei priskiri save kokiai nors religijai, tai niekam neįdomu kaip tu įsivaizduoji vieną pamatinių jos tikėjimo dogmą. Jei jos neprimi tokios kaip kad tiki ta religija, na tai, kaip sakė mano vienas pažįstamas: pašol von į kitą religiją arba kurk savo :) nes tai ką parašei, na tai yra nieko bendra su krikščionišku tikėjimu neturintis suvokimas. Trejybės dogma yra viena iš kelių pamatinių dogmų bendrų visai krikščionijai, nepriklausomai nuo denominacijos. Jei tau netinka ką krikščionybė apie tai sako, o norisi kelti savo (nors jos ne tavo, o jau seniai apibrėžtos erezijos, kurios neatlaikė kritikos) tai ritai apgalvočiau tavo vietoje savo kaip krikščionio poziciją.
Čia principas panašus: instaliuodamas šią programą sutinki su vartotojo taisyklėmis ir tik tada gauni licenciją :)

ką pasiskaityti, vėl kunigų raštus


O tu manai kad apie religiją tik kunigai kalba?
Šiaip aš labiau religijotyra domiuosi, nei teologija, o religijotyra nieko bendra su kunigais neturi :)

aš susipažinęs su islamu ir nevaryk ant islamo, tai viena moderniausių religijų (susiformavusi vėliausiai)


Na iš to ką rašai, tai panašu kad nelabai gaudaisi kas tame islame dedasi :) na o jei gaudaisi taip kaip krikščionybėje, tada būk geras, nebendrauk su musulmonais, nes tave papjaus ir nespėsi net mirktelėti :)
Šiaip pasidomėk, yra daug religijų susiformavusių daug vėliau už islamą :)
Be to jei laikaisi to modelio, kad religijos iš politeizmo tobulėja link monoteizmo, tai galiu pasakyti, kad taip plačiajame pasaulyje buvo mąstoma nuo XIX a. iki XX a. vidurio, paskiau paaiškėjo kad toks principas neveikia :)

Ir kuo helovynas nuodėmingas? :)
Parašė Christian
#328933
tada būk geras, nebendrauk su musulmonais, nes tave papjaus ir nespėsi net mirktelėti :)


sakei, kad tau virš 33m, neatrodo, kad taip...:). Galvojau, kad esi solidesnis pašnekovas..

Šiaip pasidomėk, yra daug religijų susiformavusių daug vėliau už islamą :)
Duok nors vieną pavyzdį, manau neparašysi apie kokią sektą...

Ir kuo helovynas nuodėmingas? :)


Pasiklausk savo kunigų, ypač katalikų kunigų egzorcistų, kad ir to V. Vaškeliuo ir kt.
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#328934 Žodžiu kaip matau su tavimi juokauti neįmanoma, o gaila, atrodė bus smagi diskusija.
Parašė Christian
#328937
insomnia rašė:Žodžiu kaip matau su tavimi juokauti neįmanoma, o gaila, atrodė bus smagi diskusija.


Juokauti galima, tačiau neįžeidinėjant kitų konfesijų žmonių jausmų ir jų religijų, islamas yra puiki religija, o musulmonai man patinka, nes jų tikėjimas tvirtesnis, nei paklydusių krikščionių, ypač iš JAV ir ES, aš nekalbu apie tuos radikalius musulmonus kurie manipuliuojami musulmonų religinių vadukų.
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#328938 Na šiaip jau esu islamo gynėjas, nes tai gera ir taiki religija, o kažkas tiesiog nesuprato bajerio.
Manau tuo galime diskusiją ir baigti :)
Parašė Christian
#328951
tada būk geras, nebendrauk su musulmonais, nes tave papjaus ir nespėsi net mirktelėti :)


nu šis "bajeris" tikrai nevykęs, bet priimu kaip bandymą pajuokauti :). Ačiū už diskusiją, linkiu skaityti Bibliją ir daugiau mąstyti, ir neprisirišti (nepadaryti stabu) prie to ką teigė ir teigia žmonės, t.y. vyskupai ir kunigai.
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#328955 O tau linkiu suvokti kas iš tiesų parašyta biblijoje ir nebetikėti visomis tomis erezijomis kurias čia išdėstei :)
Vartotojo avataras
Parašė Kunardu
#346436 Visų pirma. Dievas netiki nei dvasingumu, nei religija, nei depresija....Pirmiausia kuo jis netiki - depresija. Toliau - dvasingumu, Vėliau- religija. Taškas. Aš UŽ religiją. Tikrai UŽ. Tik tegu ji parodo man kažką.kodel aš turiu būti už////
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#346439 O kodėl ji tau kažką turi rodyti? :) kodėl žmonės įsitikinę kad kiti kažką jiems turi daryti/rodyti ir kitaip šokti pagal jų dūdelę? Niekas tau nieko neskolinagas (nebent tas draugas kuris pasiskolino pinigų), o visa kita eini ir sieki eini ir darai eini ir pasižiūri.
Parašė Tomas2222
#354720 Kuo jus labiau depresuojat tuo jus labiau tolstat nuo Dievo uzkraudami save zemesnem emocijom. Dvasingumas - tai taurumas, stiprybe, meile, ismintis, laime. Ir nepainiokit su religingumu. Ir cia be jokiu sapalioniu. Dvasingumas vienintelis kelias pas Dieva.