Moderatorius: Astro-Meška

Parašė Christian
#328716
Na jau :) padaryk apklausą ir pažiūėk kas iš čia esančių laisvai pasirinko depresiją ir kas "pasirinktų" vėl, nemanau kad bus daug atsakiusių "taip"


save apgaudinėjam, aišku sakys, kad nepasirinko, bet tegul kiekvienas prisimena nuo ko ji prasidėjo... Vienintelis variantas - staigus potrauminis šokas (avarija, katastrofa, kareivis kariauja fronte ir pan.), kurio atveju galima sakyti gal nepasirinko, tačiau ir tai be reikalo buvo taip kažkos įvykis sureikšmintas, kad tas šokas įvyko.
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#328718 Na matomai mes skirtingomis depresijos formomis sergame, nes aš savosios tikrai nesirinkau ir viską dariau kad tik jos nebūtų.
Žinoma, dabar tu pasakysi: tu pasirinkimą padarei nesąmoningą.
O tada aš atsakysiu: nesąmoningame pasirinkime, nėra laisvos valios.
Tada tu vėl pasakysi ką nors apie pasirinkimą.
Taip gausis uždaras ratas :)

Šiaip, jei žmogus pasirenka depresiją, tada jis visas ligas pasirenka. Ir kam visi kiekvieną žiemą renkasi slogą? Nejau nėra kokių įdomesnių ligų? Pvz. zombių virusas, tada bent jau kažkas įdomaus pasaulyje įvyktų :)
Parašė Christian
#328762 niekas negimsta sirgdamas depresija, tik gali turėti polinkį (DNR), induistai sakys - karmą :), į liūdesį ir nusivylimą. Nejau kai buvai vaikas, pvz. iki 7 metų sirgai depresija, vis tiek kažkas įvyko ar ilgą laiką vyko kol ja susirgai. Dabar tai aišku sunku pasveikti, nes yra fiziniai smegenų ir nervų pakitimai. Sveikimas įmanomas tik per Dievą, bet prie Jo reikia prieiti tikriausiai ne taip kaip tu darai, nes kaip suprantu tavo tikėjimas ir santykis su Dievu nepadeda pasveikti išskyrsus laikinus pagerėjimus. AD ir plepalai su psichologais tik netikra-dirbtina pagalba. Beje sakei, kad po išpažinties pajutai atsipalaidavimą ir palaimą. Pagalvok kaip savyje išlaikyti tokią būseną ir jausmą (emociją) visą laiką.
Parašė Christian
#328763 moderatoriai mūsų susirašinėjimąį perkėlė į skyrių Religija, magija, ezoterika ir pavadino Dievas, Dvasingumas ir Depresija
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#328774 Na ir kur čia asmeninis pasirinkimas sirgti depresija?
Parašė Christian
#328779 požiūris į pasaulį ir į savo būtį yra laisvas pasirinkimas: liūdesys, nusivylimas, nepasitenkinimas -šie ir panašūs jausmai yra laisvai pasirenkami, nes jie kyla iš būties nemeilės. Kančios pasirinkimas yra klaida, Dievui to nereikia, nes Jam reikia MEILĖS, kuri yra irgi laisvai pasirenkama. Aš esu matęs daug laimingų žmonių, kurie tikrai neturėtų džiaugtis pagal mūsų sociumo užduotas "vertybes" ir "standartus": ligoniai, invalidai, praradę visą turtą, tapę našlaičiais, bet jie vis tiek džiaugiasi gyvenimu ir jaučia palaimą čia ir dabar, jie susitaiko su viskuo ir pasiduoda Dievo vedimui...
Tačiau matęs ir turtingų sveikų žmonių, kurie yra pikti, nepatenkinti "viskuo" aplinkui, savo būtimi, nepasitiki niekuo tik savo jėgomis, apie Dievą net geriau su jais nekalbėti...
Paimkim tokius subjektyviai "neigiamus" įvykius kaip karas, artimo mirtis, turto praradimas (pvz. sudega namai), liga, atleidimas iš darbo ir pan. Visi pasakytų, kad tai blogis, tragedija, nelaimė ir ištikus kažkuriai tokiai "nelaimei" žmogus puola į nusivylimą ir liūdesį. Šiais atvejais žmogus iš karto turi pagalvoti apie Dievą, kad Jo atsiųsta situacija yra išbandymas, egzaminas "treniruojant" tavo sielą susitikimui su Dievu, o kūnas yra tik laikinas sielos "indas", "išbandymų poligonas", nes per jį realizuojamos visos kančios ir sielos "treniruotės". Mes neturime būti taip prisirišę prie savo laikino kūno, jo malonumų ir rūpinimusi juo, juk žmogus 95-99% savo laiko praleidžia besirūpindamas savo kūno poreikiais, o kas lieka sielai? Tuo būdu mes einame prieš Dievo valią, o ligos tokios kaip depresija, infarktas, insultas, vėžys yra Dievo atsiųsti "stabdžiai" arba aiškūs ženklai, kad taip gyvendamas Visatos atžvilgiu žmogus priėjo kritinę ribą.
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#328780 Na depresijos atveju tai netinka, nes visi tie liūdesiai ir t.t. yra dėl pakitusios tavo smegenų chemijos, kurios tu negali kontroliuoti. Čia tas pats kas sakytum, jog žmogus pats pasirinko susirgti vėžiu ir pradėjo gaminti vėžines ląsteles. Nereikia, mistifikuoti to kame jokios mistikos nėra.
Štai va kokie gotai, tai taip, pasitaiko kad patys pasirenka liūdesį, bet tie kas sega depresija... na teigimas kad žmogus pats pasirenka depresiją tai yra elementarus ligos nesuvokimas. Tuoj prieisime iki to, kad moteris kurią išprievartavo, pati kalta, nes taip pasirinko.
Parašė Christian
#328787 klausimas, kaip ir dėl ko pakito tavo "smegenų chemija", jau sakiau, kad niekas negimsta su pakitusia "smegenų chemija"? Gerai pagalvok. O ją ir galima kontroliuoti, ir reikia kontroliuoti, bet čia vėliau, pirmiausia reikia suprasti pačią depresijos susirgimo ir progresavimo fiziką. Taip, žmogus visada pasirenka ar sirgti ar ne vėžiu ir čia ne mistika. Gydytojai iki šiol nežino kodėl ir iš kur atsiranda antiląstelės pas žmogų ir kodėl jų neatpažįsta imuninė sistema. Išprievartautos moters niekas nekaltina, nors pats žinai, kad be Dievo valios niekas šiame pasaulyje nevyksta, šis įvykis sunkus jos "sielos egzaminas", kurį labai sunku išlaikyti. Kodėl Dievas jai tokį egzaminą skiria, čia jau Jis pats ir žino. Tačiau manau aišku kada moteris išlaiko egzaminą, o kada ne. Jei po išprievartavimo ji padėkotų Dievui už išbandymą ir gerai pasimelstų, jei reikia pasikalbėtų su kunigu ir nusiramintų, tai ji egzaminą išlaikytų. Tačiau jei ji, kaip dažniausiai įvyksta, puls į neviltį ir susirgs depresija, tada egzamino rezultatai neigiami.
Parašė Christian
#328788
Na matomai mes skirtingomis depresijos formomis sergame, nes aš savosios tikrai nesirinkau ir viską dariau kad tik jos nebūtų.


"Viską darei" - tai kovojai, ėjai prieš Dievo valią, kai supratai, kad nieko padaryti negali, tada susitaikei su kančia, tai jau stabilesnė būsena, tačiau depresija išlieka. Kovoti su depresija negalima, nes jai "patinka" kai su ja kovojama. Va ir šio portalo pavadinimas netinkamas "kovos su depresija klubas". Pažiūrėk filmą arba perskaityk knygą (mokslinė) "The Secret", arba pagooglink "Silvos metodas" tada suprasi šią fiziką kodėl depresijai patinka kova prieš ją. Turi nustoti kovoti ir dėkoti Dievui už depresiją, rasti pozityvius paaiškinimus, sakei, kad depresija įtakojo į tavo asmenybės tobulėjimą, tai jau tokio pozityvumo pradžia. Aš tai meldžiuosi: "Dėkoju tau viešpatie Jėzau Kristau, kad davei šią ligą, kad sustabdei mano puikybę ir ego, kad parodei kelią į sąmoningumą ir pasaulio supratimą. O Jėzau daugiau nesirūpinu ir nekovoju su depresija, aš ją atiduodu Tau, dedu ją Tau po kojomis ir nebepasiimsiu atgal, nes neturiu jėgų daugiau su ja kovoti. Aš visiškai pasitikiu Tavimi ir pasiduodu Tavo valiai (vedimui)". Pabandyk ir tu taip ar kitais žodžiais melstis, tik malda turi būti iš širdies su labai pozityvia emocija.
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#328789 Kas dėl the Secret, tai visiškai pseudomokslinis ir pozityvaus mąstymo magija (kuri beje realybėje neveikia) pagrįstas filmas. Jei tu ant tokio pamato stati savo tikėjimą, na tai iš ties liūdna, nes kiek visokie tyrimai ir mano asmeniniai pastebėjimai rodo, tai žmonės the secret pasekėjai gyvena iliuziniame pasaulyje, kol galų gale baigiasi viskas prie suskilusios geldos.
Pakalbėsime šiuo klausimu po kelerių metų. Labai noriu pasakyti frazę: ar aš nesakiau? :)
Parašė Christian
#328792
Pakalbėsime šiuo klausimu po kelerių metų. Labai noriu pasakyti frazę: ar aš nesakiau? :)


žmogau, ar nepastebėjai kaip tu palinkėjai man blogo, vien tik savo puikybę tenkindamas, svarbiausia, kad "tavo tiesa" triumfuotų. Kodėl negali pasidžiaugti už mano sėkmę, kiekvienam savas kelias ir aš savo kelio tau neperšu. Aš tik siūlau pabandyti, nes kol kas kiek suprantu "tavo kelias" rezultatų neduoda. Nepatiks, eik savo keliu, bet gali ir visai nebandyti :). Beje kas liečia Visatos traukos dėsnį, apie kurį kalba "the Secret" ir Silvos metodas, jau ir mokslininkai ir psichologai įrodė, kad tai veikia. Labai daug yra literatūros ta tema, trumpas ir gana informatyvus straipsnelis yra čia, gali ir neskaityti, manau ir neskaitysi, nes sakysi "psiaudomokslas iš nerimto šaltinio" :)
http://www.mintis.info/minties-jegos-it ... programai/
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#328794 1. Aš nelinkėjau jokio blogo, tiesiog sakau kaip yra, nemėgstu vynioti į vatą :)
2. Tai kad susijaudinai kad kažkas bus negerai, rodo, kad the Secret dvasingumas tave jau užvaldė
3. Konkrečiai, kokie mokslininkai tai įrodė, nes kiek tenka skaityti tai visur tik kritika, tik pas ezoterikus kažkokie mistiniai mokslininkai yra to veiksmingumą įrodę
4. Matai, jei neturėčiau gyvenime tiek daug pavyzdžių kurie šiais metodais susiėdė gyvenimą, gal ir patikėčiau :)
5. Išmanant religiją ir ezoteriką gali ir pažiūrėjus filmą the Secret iškart pamatai, kad čia gerą melžiamą karvę atrado kūrėjai, vien LT koks iš to verslas daromas :)
6. Žodžiu sėkmės įlendant į duobę su iliuzijų kūrimu savo gyvenime :) (čia nebuvo blogio palinkėjimas, čia tiesiog sausas fakto konstatvimas, nes visi ezoteriniai metodai pradžioje atrodo kad puikiai veikia, bet po to žmogus atsiduria dar didesnėje duobėje nei buvo. True story)
Parašė Christian
#328827 tai ne jokia ezoterika, nes čia nieko nėra kalbama apie "aną" pasaulį, apie Dievą, dvasias ir pan., yra daug rimtų knygų šia tema. Pvz. neseniai skaičiau britų vedančio psichologo knygą "Minties galia" lietuvių kalba. Bet aš nesiruošiu tau čia nieko įrodinėti, nes tu prisirišęs prie savo įsitikinimų ir stereotipų. Dar vienas šaltinis įrodantis, kad tas minties principas veikia, tai Didysis Dievo Meilės įsakymas: MYLĖK VIEŠPATĮ DIEVĄ visa širdimi, visa siela, visu protu, visomis jėgomis.
Kaip manai ką reiškia mylėti Dievą, kas užkoduota šiame slėpinyje?
Parašė Christian
#328828 beje tavo supratimas apie "ezoteriką" yra irgi stereotipinis, nes kiek aš nagrinėjau "ezoterinius" veikalus, kurie buvo papuolę man į rankas, supratau, kaip gimsta tokios teorijos ir filosofojos. Tų teorijų autoriai išstudijuoja krikščionių, iduistų, budistų ir judėjų religines filosofijas, jie jas suplaka, perleidžia per savo prizmę ir parašo teorijas su savo "indėliu". Nieko ezoterikoje nėra ko negalėtum rasti kažkurios konfesijos filosofijoje. Aišku, isškyrus atvejus, kai atsiranda paties autoriaus ekstrasensinės veiklos elementas, ką pvz. rašo bioenergetikai. Tačiau tikriausiai tu man neprieštarausi, kad kai kurie žmonės turi stipresnius ar silpnesnius ekstrasensorinius sugebėjimus, kalbu tik apie patį faktą, dabar nevertindamas tų sugebėjimų praktinio naudojimo aspektų.
Parašė Christian
#328829
neseniai skaičiau britų vedančio psichologo knygą "Minties galia" lietuvių kalba.


James Borg "Minties galia"