Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#387454
anonimasx rašė:
Anitezė rašė: Neįrodė mokslas, bet ir nesugebėjo įrodyt, kad taip nėra.

Tavo zodziuose nera jokios logikos. Joks blaiviai mastantis zmogus ir juo labiau mokslininkas neirodines, kad kazko nera, kai to is tiesu nera.

P.S. Nepainiokim dievo ir religijos sampratu. Tai yra du skirtingi dalykai.
p.p.s. Teko apsilankyti Londono lietuviu baznycioje. Viskas ka as ten pamaciau tai kruva zmoniu kurie yra neteke vilties. Nedidele grupe, kurie nori save parodyti. Dar mazesne grupe, kurie nori buti "svarbus" ir dalyvauti procese. Keletas davatku (kas nustebino, gana jaunu) ir vaiku, kurios atsitempe tevai per prievarta.
Siandienine religija mano supratimu turetu buti kazkas panasaus i "vilti". Kuo zmogus silpnesnis, tuo religingesnis. Silpnumas nera blogai, bet tiketis stebuklo yra naivu. Galima melstis ir kazka garbinti iki isprotejimo, taciau ta stebukla teks susikurti patiems.
Kazkas ankstesniuose postuose paminejo meterialuma. Taip, dabar zmones yra linke buti materialistais. Bet taip yra tik del to, kad tokiu "keliu" mus veda "esami valdovai". Anksciau kryzius buvo kaip masiu valdymo priemone ir tai veike. Nes buvo normalu kapoti galvas tiems, kas nepaklusta "dievui" ar "kardinolui", ar dar kam nors kas rankoje laiko karda. Siandien tokie dalykai nebeveiksmingi, nes mes juk "humaniski". Siandien mes turime pinigus ir mokescius didesnius nei bet kada anksciau. Dabar pinigai yra musu valdymo priemone. Nenustebsiu, jei ateis toks laikas, kai busime priversti pasimelsti bankui :D
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#387581 Netiket yra siauraakiskas poziuris, nesvarbu ar dievu ar reinkarnacija ar kuo kitu. Religojoj ir tarp jos atstovu, bei praktikuojanciu 99 procentai yra nesamones. Religines praktikos irgi 99 procentais yra silpnumo pozymis. Esu samoningai spontaniskai kelis kartus isejas i astrala, bet man saves raiska svarbiau uz saves kontrole, todel man praktikuot kaip ir nera tikslo.
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#397662 Mints pasveiko ir nesilanko forume .O koks buvo linksmas forumo narys ,net nuotaiką pakeldavo .:)