Moderatorius: Astro-Meška

Parašė Pavel
#345880 ..,-insomnia :) ..,-panarsyk intike...:) ..,-o gal ir ne is lempos :) ..,-statistika,garantas yra....,tik kur ja paziureti..,rasti :) ???..,-ir jei butu tas procentas..,ar didesnis ar mazesnis...,-reikia pripazinti ,kad...biblija...,-pasaka suaugusiems...,kurie...priima per daug giliai i sirdi viska kas rasoma ten.....,-ir neistveria to...
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#345886 Žinai kaip sakoma: statistika didžiausia prostitutė ;)
Reikia žiūrėti kas darė tyrimą, kaip jis buvo atliekamas ir t.t. Pasakyk man, kaip ištirti kad žmogui stogas pavažiavo būtent perskaičius bibliją? Tu pažįsti nors vieną kuriam pavažiavo stogas perskaičius bibliją?
Nepagalvoji apie tai jog jei pavažiuoja stogas dėl tavo parašyto dalyko tada joje slypi galinga jėga kuri ne kiekvienam pakeliama?
Ar čia iš tos serijos tikiu bet kuo kas patvirtina mano mąstymą? Yra toks žmonių tipas kurie tiki viskuo net ir viena kitai prieštaraujančia informacija jei ji tinka vienam ar kitam mąstymo vingiui patvirtinti. Sakyčiau visą gaunamą informaciją reikėtų kvestionuoti, ypač tą kuri meta drąstiškus ar kontraversiškus teiginius :)
Parašė Pavel
#345896 ..na va.. :) ..,-Atsakymas kaip krikscionio :) ...,-Biblija tai galinga jega:D....,-Zinai..savo paziuromis esu greiciau priklausau Sufijams...,-apie juos pirma karta suzinojau pries30 metuku...,-na o katolikams esu...Eretikas...,-Beje Katarus katolikai isskerde....,ir senoveje jie buvo vadinami Kitere :) ...,-Taip jie save vadino....,-Paskaityk is antro galo....,-Ir knygos kurias skaitai,-neduos tau jokio saves pazinimo...,-Tu tik"protingesnis"pasirodysi pries kitus...,-
Parašė Pavel
#345897 ..,-cia mano "suvokimas" Kristaus zodziu :) .. :.,-bet ne isorine Šviesa daro žmogų šviesiu...,-Yra Šviesa ,šviesaus žmogaus viduje...,-Jei ji nešviečia..-Tamsa....,-Bet ne išorės pažinimas ,daro žmogų žinančiu...,-Yra savo vidaus,Saves pažinimas,išorės pažinusio žmogaus viduje,-Jei nepažysti savęs..,-Nepažysti...ir Nežinai...Nieko....,-Kas neranda ir nemato Dievo šitame pasaulyje ir gyvenime,nesuras ir nematys jo ir kitame....,-..na ,o cia Rumi....pasakele...,bet deja rusiskai :D .... : (tiems kas megsta Biblijos "gramatika" ) СПОР ГРАММАТИКА С КОРМЧИМ



Однажды на корабль грамматик сел ученый,
И кормчего спросил сей муж самовлюбленный:

"Читал ты синтаксис?" - "Нет",- кормчий отвечал.
"Полжизни жил ты зря!"-ученый муж сказал.

Обижен тяжело был кормчий тот достойный,
Но только промолчал и вид хранил спокойный.

Тут ветер налетел, как горы, волны взрыл,
И кормчий бледного грамматика спросил:

"Учился плавать ты?" Тот в трепете великом
Сказал: "Нет, о мудрец совета, добрый ликом".

"Увы, ученый муж!- промолвил мореход.-
Ты зря потратил жизнь: корабль ко дну идет".
...,-ir visa evangelija galima atkurti tik is vienos mylincios sirdies...,nes visi Dievo isakymai surasyti sirdyje...,o rastas-zodis yra negyvas....
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#345899 Turiu prašymą. Gal gali nedėlioti tų daugtaškių, nes labai apsunkina skaitymą ir dažnai neina suprasti ką parašei :)

Pavel rašė:..na va.. :) ..,-Atsakymas kaip krikscionio :) ...,-Biblija tai galinga jega:D....


Tai nebuvo atsakymas, tai buvo klausimas šiaip jau :)
Parašė Pavel
#345901 ..,-biblija galinga jega..,-ne kiekvieno proteliui pakeliama...,-todel klausykite tu...kuriu makaules kietos...,-o Sirdis??????.....,-...ir kaip skaityti ta "sventa rasta" ...,jei sirdis sako,kad ten rasoma ,kad kitiems daryti "basta"...,-zudykite ir moteris ir vaikus...,nes sita zeme jusu bus....,-Juk taip tos knygos "dievas" liepe..,-ir ko dar "jis" tas "dievas"siekė???...,-kai Kristus vaiksciojo zeme...,-vadino jį -tos knygos "dieva" ..satana(Jono 8.44)......,-....pavergti nori "dievas" tas ir dabar visus...,-jo mokiniai pasieme Kristaus Sviesa ir Dangaus Raktus...,-Baznyciose is sakyklu rėkia: kad Fariziejai tais laikais senoveje : kaip suo -jaučio edziose: kitam nedavė,ir pats neėdė...,-Bet jei pazvelgsi atidziau...,-jie ant saves taip sako ...ir kito akyse rastigali mato....,-Jie megsta puosnius drabuzius ir masinas....,-Ir ,kad vadintu juos : mokytojais....,-..Pavergti troksta jie zmogaus sirdi nuo mazu dienu .....,-...kad tik atnestu valdzia,garbe,slove ir pinigu .........,-O ,jei zinoti nori apie Dieva tu tikrai....,-Pazvelg i vaiko krentancia asara ..ir savo sirdyje...pajausi...atsaka...ka sako Dievas Tau Tikrai.....,-,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Ir ne avis kalta ,kad ji pabego is bandos....,-Juk piemenims ,kurie gane..nusispjauti ant jos..ir likusios bandos....,-Kad esti neuztenka...,ir mato ,kad jas pjauna..ne vilkai...,o patys..ganytojai ....,,,,,,-Juk pasakyta..,kad avis kuri pabego...,-bus mylima..ir...ant ranku nesama....,-Bet niekur neskaiciau..,kad atgal i banda bus...Sugrazinama......
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#345902 Žinok, nieko nesupratau iš to ką parašei... atrodo kaip padrikas minčių kratinys... jei nori toliau diskutuoti prašyčiau rašyti taip kad galima būtų tave suprasti
Parašė Pavel
#345903 ..,-na tada tu neskaitei biblijos :D ....,-bet tai netiesa,-ar ne :) ?tu apsimeti kvailiuku,kad nereiketu atsakyti i sita eilerastuka....
Parašė Pavel
#345904 insomia ..,-tuoj patikrinsiu :) ..,-uz 15 minuciu i svecius ateis zmogus pas mane...,-irgi perskaites biblija..,-duosiu paskaityti sita eilerastuka..,-Duodu garantija..supras viska... :) ...
Parašė Pavel
#345905 ..,-2 zmonems daviau paskaityti..,Viską suprato..,net neaiskinau :) ,-insomia "dūro" pavarą ijungei...,kad tipo nesupranti apie ką rasoma ????..,-Mano geriausias draugas pastorius..,-Duosiu ir jam prie progos paskaitryti prie progos...,-tik jis nereaguos kaip tu.. :) ....,-Garantas.....
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#345915 Aš ne apie eilėraštuką, o apie tas raides kurias įterpi tarp daugtaškių kalbu ;)
Žodžiu nesivelsiu į asmeniškumus, pasakiau pastabą, o čia jau tavo reikalas kaip į ją reaguoti
Parašė Pavel
#345921 insomnia ,as irgi su tavimi nesivelsiu i diskusijas :) ,-nes tu nesi ieskotojas,o paprasciausiai persakai tai ka tau ikale i galva baznycia...,-kitu surasytas tiesas issakai:) ..,kurios naudingos religija sukurusiam elitui..,-,o ka pats radai?...,-man kilo itarimas jau anksciau,kai parases buvau apie Sviesa zmogaus viduje :) ..,-Tie zodziai is apokrifines Tomo evangelijos,o tu net nesureagavai ...,-esi tipiskas knyginis religines info rinkejas ..,bet..ne Tiesos ,Dievo ieskotojas..,Saves ieskotojas..,-Gaila :( ...,-Zinai kaip sakoma :) ?,-Bek nuo zmogaus,kuris sakosi rades Tiesa,-artek prie to,kuris sako:Radau viena is Tiesų....,-Visos upes iteka i Jūrą.....
Parašė Pavel
#345926 ..,-papidysiu dar :) ,-Kristus rado Tiesa..-ir galejo sakyti esu kelias ,kuriuo eidamas radau tiesa,kad gyvenciau....,-Krikscionys dangstosi Kristumi,kad kelio nerekia eiti,Saves pazinimo kelio,kad rastum tiesa-Dieva savyje ir gyventum....,-Viskas atpirkta ,Kristaus,ar ne :) ?..,-apie jus Jis ir sake,kai priskyre prie oziu : Mano vardu isvarinejote demonus,darete stebuklus ir visa kita.....,-Myliu Kristu,bet nemegstu krikscioniu :) ,-Gandzio zodziai...,nes Kristaus Tevui nereikia jusu baznyciu is muru...,ir maldu jusu nereikia ilgu :) ...,kaip Kristaus laiku pagoniu :) ..,-Dievas yra Dvasia...ir Jis visur....,ir jei tiki...maldai uztenka ir...atodusio.........
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#345929 Kaip žmogus su manimi pabendravęs tik per pora žinučių, labai jau gerai mane pažįsti :) O šiaip siūlau neteršti temos, nes ji apie tikėjimo abejones, o ne apie tai kokie žmonės esame tu ar aš. Jei nori asmeninių pokalbių tai jiems vieta asmeninėse žinutėse, o ne offtopikuose. Tad siūlau offtoiką ir baigti, o jei nori tęsti asmeninį susirašinėjimą tada galime tai padaryti asmeninėse žinutėse.
Vartotojo avataras
Parašė Kunardu
#346337 Tikėjimas, nuo žodžio "tikėti"...Tikiu, kad būsiu laiminga, tikiu, kad žmonės širdyje geri, tikiu, kad visi blogiukai gaus savo...tiek daug "tikiu| ir tiek mažai - "ar tikrai?". O iš tiesų, tai nieko nėra tikro. Tikėjime gali būti daug tiesos, kaip daug tiesos gali būti ir vadinamo bepročio sąpalionėse. Tik štai, kažkas pripažinta, kažkas - nurašyta. Bet vėlgi, viskas tų pačių žmonių, kurie, kaip aš sakau, nėra nei geresni, nei blogesni už mane. Nėra ir protingesni. Ar kvailesni. Kažkas moka fizikines formules, kažkas - pilstuko gaminimo formulę. Bet nė vienas nėra teisesnis, kai kalbam apie mūsų būties prasmę. Nes...mokslas yra lervos stadijoj, kalbant apie žmogaus būties suvokimą ir man juokinga, kai kokius mistifikuotus reiškinius, pvz. dvasių apsireiškimus bandoma paaiškinti moksliškai...Kaip embrionas gali paaiškinti branduolinės fizikos kokį dėsni? ogi niekaip. Kaip bandymas įrodyti, jog tas daiktas tamsiame kambaryje , kurį apčiuopiame , atrodo kaip bulvė. Bet gal ten ne bulvė, o burokėlis? Ar akmuo? Ar..?
Tas pats ir su tikėjimu. Kažkokie žmonės pasakė, kad tai "dievo žodis". Kažkokie vėliau pasakė, kad ne, ne tai, o tai "dievo žodis". Treti viską paneigė ir pasakė, kad nėra dievo. Ketvirti pakabino kryžių aukštyn kojom ir pasakė, kad dabar bus "šėtono žodis". Ir kas teisus? O gal tas pagonis, kuris šaukiasi medžių dvasių? Gal.
Reziumė - tikėkim. Tikėjimas padeda ištverti kitą prievolę - Gyvenimą.