Moderatorius: Astro-Meška

Parašė Vaida83
#349625 Sveiki, Visi ;)

Jau beveik 2 metus intensyviai studijuoju Vedu astrologija, taciau tam mokslui gerai isisavinti reikalinga ir aktyvi, nuolatine praktika. Tad mielai trumpai panagrineciau Jums rupimus klausimus (vestuviu, vaiku gimimo, darbo, sunkiu periodu pabaigos ir t.t.)... Reikalinga Jusu TIKSLI GIMIMO DATA, LAIKAS (butinas), MIESTAS.

Pageidauju konkretaus klausimo, nes remdamasi saziningumo principu nemokamai atsakinesiu tik i 1 klausima ;)
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#349644 Sveika :) Na as susipazines su dviejom astrologijom rusim :)
Vedu astrologijos visai nezinau, tad butu idomu :)
Mane domina meiles, pinigu, gyvenamosios vietos, vaiku klausimai ir siaip gal dar ka pastebesi.

1991. 04. 24. Siauliai. 09:00
Parašė Vaida83
#349681
Vaiduk rašė:Sveika :) Na as susipazines su dviejom astrologijom rusim :)
Vedu astrologijos visai nezinau, tad butu idomu :)
Mane domina meiles, pinigu, gyvenamosios vietos, vaiku klausimai ir siaip gal dar ka pastebesi.

1991. 04. 24. Siauliai. 09:00


Sveiki, tikrai smagu, kad tokie jauni zmones domisi astrologija kaip Jus ir bando save geriau pazinti ;) Tobulumui ribu nera ;)

Aktyvus meilei Jums periodas jau buvo, taciau jisai ganetinai trumpas tik 2 metu nuo 21-23 m., sekancio aktyvaus gali tekti paluketi ir ilgiau ;) Dabar sekanti lb aktyvuosi tiesi 31 m., gyvenimo metais ;) po to seks net 12 metu palankus laikotarpis susilaukti vaiku, kuriu tikrai bus ;) taciau veliau gyvenime ;)

Siaip man pagal Veneros padeti matosi, kad Jus merginos ieskotes ne siaip 'pelenes', bet kad butu is ganetinai stabilios financiskai seimos, taip?

Kas liecia piniginius reikalus, ypatingai dideles sekmes nera... taciau darbas tikrai seksis puikiai ir busite gerbiamas bei vertinamas jame, man darbine veikla labai siejasi su mokytojavimu ar tai kazkokiu aukstesniu ziniu mokymu pakeilti visuomene auksciau ;)
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#349693 1.Na jo meiles laikotarpis aktyvus labai buvo mazdaug 20-23....
2. Na as gimiau kai mamai buvo 32, o tevui 41, tad turbut tesiu seimos tradicijas :D
3. Ties 20-23 norejau kazko tokio ''stebuklingo'', merginos kuri mane ''ijungtu''. Dabar ziuriu paprasciau, kad visi esam zmones brestam su savo trukumais, privalumais, charakteriu , poziuriu ir pan. Noriu, kad tai atitiktu. Jei tokia mergina butu is stabiliai finansiskos seimos manau pinigai, man padetu realizuotis toliau, tad tai butu privalumas.
4. Taip as noreciau darbo su visuomene, galeciau daug pakeisti, jei tureciau galimybes...
Vartotojo avataras
Parašė coma
#349704 oi, kaip man idomu tokie dalykai!!! :)
1992.12.30

butu idomu karjeros, siaip gyvenimo gal klausimai.
Vartotojo avataras
Parašė coma
#349705 oi, atsiprasau uz spama, nepastebejau kad reikia laiko ir miestio. 12:04, Vilnius
Parašė Vaida83
#349707
coma rašė:oi, kaip man idomu tokie dalykai!!! :)
1992.12.30

butu idomu karjeros, siaip gyvenimo gal klausimai.


Sveiki ;)

Jusu karjeros sritis akivaizdziai susijusi su darbu sau, verslu... Turite lb auksta ir teisinga supratima kaip gerai valdyti versla, tad galite patapti verslo imoniu konsultatu taip pat. Busite zmogus darbo srityje pas, kuri zmones mielai eis patarimo ir laikys Jus savo darbines srities autoriteu ir zinovu. Galimai netgi kartu su antraja puse suktis 'verslo' srityje. Dabar karjeros sritis ypatingai suaktyvejusi nuo 23 iki 28 m., taciau man ji pilna lb staigiu pakilimu ir nuopoliu, tokio lb didelio stabilumo nematau, deja :oops: Tuo pat metu kaip ir aktyvuojama kajera lb aktyvus veiksmas vyksta ir meiles srityje, taciau irgi lb nestabiliai ;) Taciau po 28 m., meiles srityje isivyraus balancas ir harmonija warm

Taciau subrendus ir susituokus, santykiai su antraja puse puikus ir dvasingi, manau jog busite vienas is tu sekmninguju, kuriam lb pasiseks meiles srityje ir nebus ypatingai dideliu nuopoliu tame ;)