Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Arigatou
#379927 Paskutiniu metu pradėjau nemažai domėtis islamu ir kaip ši religija/ideologija įtakoja žmones, kaip susijusi su terorizmu ir kultūra musulmoniškose šalyse ir t. t. Nesu prieš musulmonus, ypač palaikau tuos, kurie siekia reformuoti islamą ir padaryti jį humaniškesniu bei viešai smerkia ISIS. Visgi, susidariau įspūdį, jog lyginant su krikščionybe, islamas yra karingesnė ir labiau žiaurius veiksmus ir atskirtį tarp tikinčiųjų ir netikinčiųjų skatinanti religija, nei krikščionybė.

Bet daug kas man nepritartų ir aiškina, jog teroristų veiksmai mažai bendro turi su islamu, o visos religijos yra panašios: turi tiek žiaurumų, tiek gražių dalykų. Iš to, kiek domėjausi, man visiškai taip neatrodo, bet tenka susidurti su tuo, jog Biblijoje taip pat yra skatinama žudyti netikinčius, akmenimis apmėtyti moteris ir vyrus, kurie "nuėjo į kairę" ar užsiiminėjo seksu nesusituokę.

Negirdžiu (ar nepasitaiko man išgirsti) apie tai, kaip krikščionys (katalikai, protestantai, stačiatikiai ir etc.) interpretuoja bei vertina tokias Biblijos vietas. Man įdomu, kokia yra bažnyčios pozicija, kaip vertinami šie dalykai ir pan. Žinau, kad kiekvienas savaip interpretuoja ir nėra kažkokios visuotinės interpretacijos, visgi, skirtingai negu kai kuriose Artiųjų Rytų valstybėse, nebeturime tokių bausmių kaip apmėtymas akmenimis, tad šis bei tas bendro tarp visų interpretacijų turėtų būti.

Tikiuosi, kad aiškiai išsireiškiau :) Būtų įdomu sužinoti kitų nuomonę šiuo aspektu.
Parašė Tomas2222
#379928 As pazersiu astria kritika...
Visos religijos yra skirtos populiacijos kontrolei. Visos tos tiesos kurias jie skelbia savo knygutese tera tik mokymu lavonai, nieko bendro su tiesa neturi jie tik siekia islikti teisus. Nesvarbu kokia religija; krisnos, krikscionys, budizmas, islamas tera tik smegenu plovimas. Religija yra galingas agregoras, siekiantis ivaryt zmonem baime, o manipuliuoja jie paprastai. Jeigu nesielgsi taip kaip sakoma degsi pragare smalos backoj. Ir visos ta pati klieda tik kiekviena religija skirtingai. Pririsa psichiskai po to ir materialiai. Mano nuomuone tokia.
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#379932 Šiaip, kiek žinau, dauguma krikščionių atsiriboja nuo senojo testamento, kur dauguma žiaurumų ir yra :) Bet čia reiktų insomnios klaust, jie teologas, gaila nėra dabar forume. Aš tik durnas ateistas/po*uistas :D
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#379934 Ai dar, fun fact, Turkijoj va kątik nutraukiamas evoliucijos dėstymas ir mokys Džihado. Sekuliari valstybė vadinasi :)
Parašė Tomas2222
#379941
Katinas rašė:Ai dar, fun fact, Turkijoj va kątik nutraukiamas evoliucijos dėstymas ir mokys Džihado. Sekuliari valstybė vadinasi :)


Tegul moko ching chiong madafakas, tie vadinami religingieji zmogai, nori pritraukt mases kad galetu kuo labiau manipuliuot liaudy... o liaudis ir taip krrriušiama kaip sakant ir atsiprasant. Semiitai ir siitai skerdziasi tarpusavy nors tos pacios religijos ispazinejai :achtung
Zdz lochamm uztenka pasakit kad alachas tai dievas ir davai visi, kas nepaklus knyznikam tam nukaposim galvas, likusi uszombinta visuomene dw peilius, asmenis, sprogmenis, tankus ir alach akbar. Alachas tai asmenybe nes pats Dievas yra neivardijimas abstraktas. Na liaudis paklusni vistiek siai setoniskai pragaro masinai. Krc toliau. Baime! Galvojat didziulis % nori ten tu alachu visokiu? Ne jie ispazysta nes bijo. Tuo paciu gali perkapot per galva su kulka kakltoj kas nepaklus. Zdz si religija plinta kaip maras. Bet ten vistiek kaip ir buvo dykuma taip ir pavirs viskas smeliu visi ten juo dangoreziai su palmiu salom.

Jeigu pagal krikscioniskaja tolerastiskaja tipo religija. Nk tokio tegul traisko dievas jiem atleis tik kits Dievas. Pvz baznytiniai agregorai uzsima kita juodosios karmos kaupimo esme. Visoki iskrypoidai, p/d€r@$tai ir dar kitoki priimami bei ginami tolerancija vadinama.

Jeigu zesim juodamaginiu dupkiniu aferistu budistu religinius ispazinetojus. Tai ten irgi idomios manipuliacijos. Pradedant lotoso poza ir visokiomis smegenu plovimo technikomis ne tokiomis grubiomis bet subtiliomis. Pvz koks isikapojes kaukokole aferistas priburs nesamoniu, jei neklausysi pagasdins kad gali kazkada inkarnuotis i muse, o po to sues kokia varle ir gausis juoda karma... tai butinai turesi isivalyt ciakras.
Vartotojo avataras
Parašė Arigatou
#379986 Kaži, kur insomnia dingo. Būtų įdomu jo nuomonę sužinot. Turbūt reiks pasieškot kokių krikščioniškų forumų.

O gal visgi atsiras tikinčiųjų, kurie pakomentuos :) Pati irgi netikiu Dievu, bet va, įdomu, kaip Bibiliją interpretuoja. Kažkokiu būdu juk turi integruot į savo tikėjimą ir supratimą apie religiją ir ne pačias humaniškiausias Biblijos vietas.
Parašė Tomas2222
#379999
Arigatou rašė:Kažkokiu būdu juk turi integruot į savo tikėjimą ir supratimą apie religiją ir ne pačias humaniškiausias Biblijos vietas.


Tam nera ten vietos. Visos kortos statomos tam kad tuo nesidomet ir nekreipt demesio i tai, nesivargint, praziopsot. Nes kristu pasitikejimas pacia religija apskritai.
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#380000 Zmogaus evoliucija per paskutinius simta metu perzenge religija, taciau norint su ja susisiekti vidumi dar galima. Tie isalamistai paprastai yra kile is zemesnes kulturos, todel jie lengviau randa save religijoj ar net terorizme.
Parašė Tomas2222
#384733 "Ir dar sakau jums: jeigu kas iš jūsų susitars žemėje dviese melsti kokio dalyko, jiems mano dangiškasis Tėvas jį suteiks. Kur du ar trys susirinkę mano vardu, ten ir aš esu tarp jų."

Iskodavus skamba taip;
Vizualizacija; jeigu kas is jusu zemeje kazko norit, Kurejas jums tai suteiks. Kur sieks tas kuris esti savimoningas tas viska gaus pats ir dar greiciau.

Tai reiskia Kurejas yra tas kuris susivokia kad jis ir esti tas Kurejas... gi Kristus ir sako "kur susirinke mano (vardu), ten ir as esu tarp ju". Jis ir esti savimone.
O kazko prasyt "iconos", "paveiksliuko", "stabo" tai tas pats kas prasyt šuns kad prakalbetu, o setonas sakytu tik tiesa.