Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Valius
#332004
insomnia rašė:Gerai, kodėl manai, kad gėrį galima pilnutinai suvokti?


Prieš diskutuojant apie tai, galima ar negalima suvokti, reikia apsispręsti, ką reiškia „suvokti“. Pamatuoti ūgį ir svorį? Rasti tikslias koordinates? ...

Dievas yra patyrimas. Kai išsipildo svajonė, jaučiate, kad išgirstos maldos - štai jums ir Dievo patyrimas, mėgaukitės, dėkokite. Ar būtinai tam reikia „suvokti“?
Parašė Dr_Psichoanalitikas
#332108 :super Yra kitokia versija, kuria as pabandysiu pateikti, tai ne Kosmoso Kiskutis, kuris visus laimina, o DIEVYBE, IS DIEVYBES, kaip tai teigia nyces pasekejai;) ar teko kam dometis nihilistinemis sampratomis? Cia kiekvienas siame materialistiniame cirke, be abejo turi savo kaukes. kiekviena kauke, yra faktais paremta. ir tai yra samones pazinimas. aisku, kad yra ir DIEVYBE, kuria dar neigiam;) bet..
ar abejotumet savo pasirinkimu, jeigu jums kas pasakytu?
dievo nera?:) 1) turime pripazinti :da , kad dievas yra neigiamas, ne del paprasto jo nebuvimo fakto, o net ir del tikros apgaules. Nes samonei, kaip yra iliuzija, dievas netik sukuria savo vaizdini, bet buna ir pasirodo.
a) turime pagrysta dievo baime..
b) turime skeptiska nuomone..
tiems, kurie dar teigia, kad egzistuoja dievybe, kuri yra be kaukes, turetumet pamastyti, apie visa IQ raida, ar net apie paskutini pasirinkimo balioneli, kuri turit;) ;] Jeigu bandysit mane gincyti, tiketinas atmetimo reakcijas as priemu, bet pabandykit suvokti, kad norint irodyt IQ, reikia ir pakovoti;) kas nesutapatina manes su syza. Jeigu matote, tik visiskus iskarpytos projekcijos veidrodzius, tai ir bandot grysti samo samones fenomena, kiekvienas savo pasirinkta gynyba. Kaip man irodysit, kad dievas yra, jeigu;) as atmetes paskutini Dievo Iliuzijos pasirinkima teigsiu, kad yra versija, kuria kiekvienas sutapatina su savimi? Mano IQ, be abejo yra auksciausias cia ;p ir anapus kosmoso ribos, nes net ir ten kvazaras yra isigeres;) kvazaru pluostais sugeriamos IQ ribos, ir yra pati kosmogenine kvazaro dalis. Optimaliai, cia ne visi supranta mokslinius terminus, ir ju teorijas, bet kaip daro prestiziskiausiose pasaulio universitetuose, as ir bandau grysti dievo neigimo fakta.
tai yra tiesa, kad dievas, netik optimaliai regresuoja, is gamtos i prigimti, kaip abstrakcionizme yra teigiama, ir bleizo pakalio dilemos argumentas, yra netikslus ir del kosmogenines to principo, kuris vadinamas Didysis Kosmoso Arbatinukas faktu;) ar gali kaimysteje atsirasti dar kokia dievybe? :kaltas :kaltas :death :D ;) Zinomas, yra ir dievo nebuvimo faktas, ir Dievo Iliuzijos vaidmuo visame sociume, yra zinoma, net ir dievo pasirinkimas, ir as galiu irodyti, kad faktais, dievas netik neegzistuoja, bet ir tam nera nei salygos atsirasti..
Ir jeigu yra salygos susidaryti dievui kosmose, tai prasom jas pateikti..
Ir jeigu yra salygos susidaryti dievo faktui, irgi prasome tai pagrysti, ir jas pateikti;)
Ir jeigu yra dievo asmenybes faktai, tai prasome besalygiskai pagrysti, ir pateikti, ne tai kas egzistuoja, o tai kuom remiates;)
As is dalies vertinu pozicija Sventas Alus, tai galima butu padaryti paprasta eksperimenta, ir nutraukti viena riba.[........]. kuri yra dievas.
NEPRIESTARAUSIU, JEIGU PATEIKSIT MANO ARGUMENTUS, KAIP SAVO NEPRITAPIMA, TAI YRA LOGISKA, IR PAGRYSTA;P JEIGU SESTUMET, ANT STIKLINES, IR I JOS DUGNA ZVELGTUMET;P TAI PAPRASTAI, AS GALIU SAVO EKSPERIMENTAIS, IRODYT, NET KAD ZEME GALI BUTI PAGRINDINE DIEVYBE BUTIES FIKCIJA.
Ir reikalaujamas atsiprasimas, uz kiekviena iracionalu proverzi, nes mano asmenybe gerbiama. Negerbiantiems nuomones, as isrades ciniska ir mirtinai tobula ginkla, galima juos nutekinti, is savo syvu.., :death :death :death :death :death :death :death :death :D :D