Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Justė
#41526 Ar kada nors jautetes taip lyg Dievas pagaliau butu jus isklauses ?
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#41579
Justė rašė:Ar kada nors jautetes taip lyg Dievas pagaliau butu jus isklauses ?


Taip Juste, labai daznai taip nutinka.Kuo labiau gilinuosi, tuo dazniau tai nutinka
Vartotojo avataras
Parašė Justė
#41580 Gal ir per drasu klausti, bet gal pasidalintumete savo istorijomis...nes as pradedu bijoti, kad jis manes negirdi...
ParašėZeroDivide
#41583 Aš tikėjau, stengiausi, bet kai buvo sunkiausia - jo nebuvo šalia. Spjoviau ir pradėjau tikėti savimi. Padėjo - pradedi jausti atsakomybe tik sau, kaltini tik save dėl bėdų ir džiaugies tik pats dėl pasiekimų... Tampi stipresnis emociškai, kai nesiremi į kažką ir nesitiki malonės iš dangaus. Nenoriu čia pradėt karo tarp tikinčių ir netikinčių, tiesiog man yra taip, kad be Dievo gyventi lengviau.
Vartotojo avataras
Parašė Justė
#41585 Bet kaip tu tada aiskini visa pasauli, kas mes ir kodel mes cia, kodel mums nutinka vieni, o ne kiti dalykai?Ar yra lemtis ?
Vartotojo avataras
Parašė Marko-7
#41586
ZeroDivide rašė:Aš tikėjau, stengiausi, bet kai buvo sunkiausia - jo nebuvo šalia. Spjoviau ir pradėjau tikėti savimi. Padėjo - pradedi jausti atsakomybe tik sau, kaltini tik save dėl bėdų ir džiaugies tik pats dėl pasiekimų... Tampi stipresnis emociškai, kai nesiremi į kažką ir nesitiki malonės iš dangaus. Nenoriu čia pradėt karo tarp tikinčių ir netikinčių, tiesiog man yra taip, kad be Dievo gyventi lengviau.


Man asmeniškai irgi , čia lyg rašytum ką aš galvoju. :)
Vartotojo avataras
Parašė Justė
#41587 Bet ar tas nusivylimas atejo tik todel, kad pasijautet neisgirsti ? Ar tikit apskritai aukstesne jega ? Ar tik zmogus pats valdo savo gyvenima ?
ParašėZeroDivide
#41592 Tikėjau, paskiau suvokiau, kad nėra. Ne nusivylimas, o pažvelgimas kitu kampu - šauki, tau neatsako, bandai pajust - nieko. Galiausiai nebematai reikalo šnekėtis su tuštuma, suvoki, kad pats valdai savo gyvenimą. Ir kol to nesuvoksi jokia religija tau tavo problemų nesutvarkys ir joks dievas tau jėgų nedadės. Gal aš žvelgiu ciniškai, bet manau, kad žvelgti kitaip būtų naivu.
"Kai žmogus kalba su Dievu, tai vadiname malda. O kai Dievas su žmogumi - šizofrenija" - liaudies išmintis :wink
Melstis - tai tas pats, kas lošti nesitikint laimėti... Tiesiog švaistai savo laiką, per kurį galėtum savo gyvenimą padaryt geresniu.
No offence - it's only mine opinion.
Parašė Perla
#41613 mane isgirsta
Vartotojo avataras
Parašė LinaS
#41656
ZeroDivide rašė:Tikėjau, paskiau suvokiau, kad nėra. Ne nusivylimas, o pažvelgimas kitu kampu - šauki, tau neatsako, bandai pajust - nieko. Galiausiai nebematai reikalo šnekėtis su tuštuma, suvoki, kad pats valdai savo gyvenimą. Ir kol to nesuvoksi jokia religija tau tavo problemų nesutvarkys ir joks dievas tau jėgų nedadės. Gal aš žvelgiu ciniškai, bet manau, kad žvelgti kitaip būtų naivu.
"Kai žmogus kalba su Dievu, tai vadiname malda. O kai Dievas su žmogumi - šizofrenija" - liaudies išmintis :wink
Melstis - tai tas pats, kas lošti nesitikint laimėti... Tiesiog švaistai savo laiką, per kurį galėtum savo gyvenimą padaryt geresniu.
No offence - it's only mine opinion.


Sako gyvenimo tikrai kartais nevaldai pats o veikia kazkokia aukstesnioji jega as tai ivardiju kaip Dieva ne ne ta kuri sedi su barzdele ten aukstai bet man priimtina daikta, aukstesnioji jega kiekvienam zmogui yra skirtingam pavidale.
Tarkim dabar ziurek as losiau ir mano gyvenimas tapo nevaldomas na negaliu nustoti ir nevaldau jau visiskai nieko tampu kompulsyvus bet susirandu grupe anonimu ir pradedu sveikti po biski taciau netikint kazkokia aukstesniaja galia nieko nebutu taigi man grupe ta galia as ismokstu valdyti savo gyvenima is tu zmoniu o gal jiems padejo aukstesnioji jega tada galvoju. Tai vat toks ir mano atsakymas.
Beto skamba tavo pasisakyme tik problemos, o kiek kartu dekodavai uz gerus dalykus?
Kartais tikrai ne tu sprendi savo gyvenima o kazkas kitas eina zmogus per pereja o ji nutrenkia masina. Bet pala gi taip negali buti as gi valdau pats savo gyvenima pats o masinos vairuotojas sako taigi nepastebejau taip negali buti taigi diena buvo, tai kodel zmogus nesuvalde gyvenimo ir ji nutrenke masina?
Jei mes galetume suvaldyti savo gyvenima pilnai zinotume kas musu laukiau kita diena, deja mes patys padarom tikrai ne viska daug kas lieka daryti kazkam kitam
Parašė autumn
#41658 Linai, visiškai atmeti Jo Didenybę Atsitiktinumą?
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#41660
dee rašė:Linai, visiškai atmeti Jo Didenybę Atsitiktinumą?

Tada visas gyvenimas vieni atsitiktinumai.Ar as klystu?

O ar galvojot kada, kad tame chaotiskame gyvenime taip pat yra tvarka, desniai, kuriems pavaldus esam? Tik beda tame, kad nenorim desniams paklusti, juk mes "gudragalviai", viska ismanantys, todel savo gyvenima tvarkom patys, bet - eini per gatve ir bac.... partrenkia masina.
Tiesa pasakius atsitiktinumu nera.Viskas vyksta desningai ir tai prasideda nuo musu minciu.
Todel mane Dievas girdi - ir as vis dazniau ir dazniau pagaunu save sakant - ZIUREK KO PRASAI,NES BUS DUOTA
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#41661
ZeroDivide rašė:Tikėjau, paskiau suvokiau, kad nėra. Ne nusivylimas, o pažvelgimas kitu kampu - šauki, tau neatsako, bandai pajust - nieko. Galiausiai nebematai reikalo šnekėtis su tuštuma, suvoki, kad pats valdai savo gyvenimą. Ir kol to nesuvoksi jokia religija tau tavo problemų nesutvarkys ir joks dievas tau jėgų nedadės. Gal aš žvelgiu ciniškai, bet manau, kad žvelgti kitaip būtų naivu.
"Kai žmogus kalba su Dievu, tai vadiname malda. O kai Dievas su žmogumi - šizofrenija" - liaudies išmintis :wink
Melstis - tai tas pats, kas lošti nesitikint laimėti... Tiesiog švaistai savo laiką, per kurį galėtum savo gyvenimą padaryt geresniu.
No offence - it's only mine opinion.


Siame poste izvelgiu esmine klaida - religija tai nera DIEVAS.Religija yra tik budas, "irankis" bendrauti su juo ir tai sakyciau nevykes budas, nes reikalauja visisko paklusnumo, kas nuodemingam zmogui sunkiai pasiekiama.Tad manau nera tikslinga toliau kalbanat nagrineti religija, bet tikrai butu gerai pakalbeti apie tikejima.
Kalbant apie ciniska poziuri manau, jog nuvertini save ir galimybes. Zmogus yra sutvertas isgyventi evoliucija. Veliau parasysiu apie tai, kaip galima pazinti Dieva, ...tai ilgas ir subtilus procesas, kuris veda i vidine laisve ir suteikia jegu bei galimybes manifestuoti samoiningai visa, ko mums reikia ir ko norisi.Tik reikia tiketi
ParašėZeroDivide
#41664
LinaS rašė:
ZeroDivide rašė:Tikėjau, paskiau suvokiau, kad nėra. Ne nusivylimas, o pažvelgimas kitu kampu - šauki, tau neatsako, bandai pajust - nieko. Galiausiai nebematai reikalo šnekėtis su tuštuma, suvoki, kad pats valdai savo gyvenimą. Ir kol to nesuvoksi jokia religija tau tavo problemų nesutvarkys ir joks dievas tau jėgų nedadės. Gal aš žvelgiu ciniškai, bet manau, kad žvelgti kitaip būtų naivu.
"Kai žmogus kalba su Dievu, tai vadiname malda. O kai Dievas su žmogumi - šizofrenija" - liaudies išmintis :wink
Melstis - tai tas pats, kas lošti nesitikint laimėti... Tiesiog švaistai savo laiką, per kurį galėtum savo gyvenimą padaryt geresniu.
No offence - it's only mine opinion.


Sako gyvenimo tikrai kartais nevaldai pats o veikia kazkokia aukstesnioji jega as tai ivardiju kaip Dieva ne ne ta kuri sedi su barzdele ten aukstai bet man priimtina daikta, aukstesnioji jega kiekvienam zmogui yra skirtingam pavidale.
Tarkim dabar ziurek as losiau ir mano gyvenimas tapo nevaldomas na negaliu nustoti ir nevaldau jau visiskai nieko tampu kompulsyvus bet susirandu grupe anonimu ir pradedu sveikti po biski taciau netikint kazkokia aukstesniaja galia nieko nebutu taigi man grupe ta galia as ismokstu valdyti savo gyvenima is tu zmoniu o gal jiems padejo aukstesnioji jega tada galvoju. Tai vat toks ir mano atsakymas.
Beto skamba tavo pasisakyme tik problemos, o kiek kartu dekodavai uz gerus dalykus?
Kartais tikrai ne tu sprendi savo gyvenima o kazkas kitas eina zmogus per pereja o ji nutrenkia masina. Bet pala gi taip negali buti as gi valdau pats savo gyvenima pats o masinos vairuotojas sako taigi nepastebejau taip negali buti taigi diena buvo, tai kodel zmogus nesuvalde gyvenimo ir ji nutrenke masina?
Jei mes galetume suvaldyti savo gyvenima pilnai zinotume kas musu laukiau kita diena, deja mes patys padarom tikrai ne viska daug kas lieka daryti kazkam kitam

Kaip dee minėjo yra atsitiktinumų, neapsižiūrėjimo. O žmonės kapstosi iš bėdų savo valios pastangomis, tik kartais jiems lengviau būna, kai tiki, jog kažkas padeda. Buvau ir dėkojęs, ir prašęs, ir, galiausiai, niekinęs bei keikęs. Jokio atsako į nieką. Nebematau prasmės suteikti dėmesio tam, kuris nesiteikia jo suteikti man.
Na va, sakiau, kad nenoriu pradėt karo, o visviena gavosi :D Vienžo tikėkit liaudis kuo norit - Dievu, Alachu, Dziausu, Perkūnu, Laumėm, NSO ar net Paksu - man vistiek, aš pasaulio nežadu pakeisti. Tikiu, kad savo gyvenimą pastatysiu savo rankom, o jei reiks ir kruvinom rankom. Ir kuo labiau tuo įtikiu, tuo lengviau darosi.
Vartotojo avataras
Parašė Melisa
#41752 Mano mama po skyrybų su tėvu nuolat prašė dievo, kad duotų jai naują tėvą jos vaikams. Gavo. Jis užaugino jaunesnįjį, mokėjo už mano studijas. Bet kaip vyro (lovoje) ji jo niekad neturėjo.

Taip kad išvada: reikia mokėti tinkamai suformuluoti savo prašymą. O jei labai nori, išsipildys.