Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė cleo
#72006 Už jus visus meldžiuosi, nežinau ar padeda, bet dažnai prašau, kad Dievas gydytų viso šio forumo dalyvių sielas
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#72020
cleo rašė:Už jus visus meldžiuosi, nežinau ar padeda, bet dažnai prašau, kad Dievas gydytų viso šio forumo dalyvių sielas


Nepadeda tik tuo atveju, jei abejojam.Puiki intencija, as prisidedu :jap
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#105834
Ramu5 rašė:Vakar buvo valandos, man kainavusios daug įtampos ir nerimo.
Sėdėjau tas valandas pirštus sukryžiavęs ir negalėjau negalvoti apie operaciją. Vakar Žygimantų 3 ligoninėje sėkmingai pavyko viena sudėtinga operacija, kuri galėjo nusinešti vieno brangaus senyvo amžiaus žmogaus, babuškos, gyvybę. Po šešių nuėjus į reanimaciją, babuška buvo prijungta prie lašelinių, kalbėjo, jautėsi gerai ir svarbiausia liko gyva. 77 metai jau.
Tai šiandien, sekmadienį, aš labai noriu pasidžiaugti už babuškos sėkmingą operaciją. :)))


As taip pat jungiuosi maldoje su tavimi, dekui Dievui, kad ji vis dar gyva...ir tikiu, jog sveiksta. :heart
Vartotojo avataras
Parašė mango
#117766 Dieve, duok man stiprybes nepalūžti, fizinės sveikatos ir dvasios ramybes. Mano artimiems ir vaikams as reikalinga stipri, suteik jiems tai. Padek rasti iseiti is finansiniu sunkumu, sielai laimes krypti nusviesk. Vesk mane teisinga linkme, tiesiu keliu. Ačiu tau,kad ir kaip sunku, aš vis dar neprarandu vilties ir tikėjimo.
Vartotojo avataras
Parašė mango
#126854 As taves prasau nurodyk taka, tu tikrai geras, viska matai, zinai ko man reikia, as vis neprarandu vilties, tikejimo smilteles. Dieve, juk as tavo vaikas, mylek ir tu mane
Vartotojo avataras
Parašė maraija
#145530 Dieve padek mano vaikui, padek man tiketi..suteik man tikejima,neleisk abejoti tavo gerumu, ismintimi...suteik man stiprybes eiti teisingu keliu...
Vartotojo avataras
Parašė comes
#159760 Aš esu čia
Esu čia,
Kai Tu abejoji,
Kai vienas ir vienišas esi,
Kai manai, jog nebegali daugiau,
Kai Tave baimė prislegia,
Kai rūpesčiai net miegoti nebeleidžia,
Kai esi bejėgis ir sergi.
Aš čia,
Kai Tu šauki iš skausmo,
Kai rodos pasaulis griūna,
Kai net mirtis beldžiasi.
Aš esu čia,
Kai niekas Tavęs nebemėgsta,
Kai niekas Tavęs nebesupranta,
Kai niekas Tavęs nebesiklauso,
Kai lyg siena skiria Tave nuo kitų,
Kai Tau gresia dideli pavojai,
Kai nebeįveiki skausmo,
Kai griaužia sąžinė,
Kai šaukies manęs.
Esu aš čia...
Vartotojo avataras
Parašė DankanasMaklaudas
#159908 Labai graži malda... Nors šiaip esu gan skeptiška religijų požiūrių.. Bet žodžiai tikrai gražūs...
Vartotojo avataras
Parašė comes
#159911 As esu sau atskirus relyginius ir tikejimo poziurius.... todel esu laisvas zmogus... Bet su Viespaciu ir Jame. Ir te lydi jus Dievo malone ir ismintis, kaip be butu sunku... Ir su Jo palaiminimu, palaikykime vienas kita :)
Vartotojo avataras
Parašė Smilgaa
#160561 Viespatie, duok man jegu istverti vienatve! Duok man jegu gyventi! Duok man jegu sau atleisti! Duok man gebejima nekaltinti saves del visko! Duok man viena - jegu istverti.
Vartotojo avataras
Parašė comes
#168164 Nušviesk, Viešpatie,
mūsu širdies aklumą,
kad matytume, kas teisinga,
kad vengtume, kas neteisu!
Atverk mūsu akis,
kad matytume Tavo meilės stebuklus.
Su aklaisiais šauktume:
Viešpatie, kad regėtume!
Atidaryk mūsu ausis,
kad girdėtume broliu šauksmą.
Neleisk uždaryti širdies,
kai jiems skaudu, kai juos užpuola liūdesys....
Padėk visur žmonėse matyti gerį, kad
būti Tavo dvasioje....
Vartotojo avataras
Parašė mango123
#236622 labai grazi malda ir tokia tikroviska,reiks man uzsirasyti
Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#237667 Oi, kaip miela, kad žmonės nepabėgę sulig moderniuoju ritmu, vis dar sugrįžta prie dvasinių dalykų :flo