Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#237957 1. D Em
Kiekviena diena man prasideda Tavim
G D
Ir kievienas vakaras tavim užgęsta
D Em
Kiekviena aušra man pražysta su malda
G D
Ir garbės giesmėj žara vakarė skęsta


Pr. A G D
Toj maldoj sutilps mano visas ilgesys
A G A
Ir giesmėj graudžioj mano meilė nenurims,
D G
Kol aš matau kiekvieną aušrą
D A G D
Ir žinau, kad tau dėkoti yra laimė, laimė.

2. Tik skaisti šviesa man neleidžia pasiklyst
Tik tvirta ranka neleidžia man suklupti
Ir apakt kely man neduoda žiburys
Ir mylėt kiekvieną žmogų išmokina.

Pr. ...

Ritmas:
Keturių ketvirtinių
Vartotojo avataras
Parašė Xena
#303688 Gal galite ir uz mane pasimelsti. Man paskutiniu metu negera taaip, sieloj neramu :aciu
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#347114
comes rašė:Brangieji. Jei kas tures minutele... atsidusekit uz mano varginga siela... Aciu visiems kas palaiko :heart
Comes ,laikykis .Linkiu tau stiprybės ,sveikatos . warm
Parašė Tomas2222
#354716 Malda tai kreipimasis i aukstesnius, padalinius kaip tu juos perteiksi :phone taip juos perziures angelai sargai. Nesvarbu zodziai svarbiau nuosirdumas, nebijokit ir nesigedyti tai daryt patys. Tėve musu, Sveika Marija! Yra įmelsti zodziai labai galingi. Tikek tuo ka darai! Rezultatas nebus iskarto ir toks koks tikiesi. Beje dar ir pats turi kazka keist tada angelai sargai atsizvelgs i tavo maldas ir jeigu tikrai nusprendei kazka keisti angeliukai zinos kad nestovi vietoj ir visai budai stengsis jums suklostyti gerus ivykius. :run:
Vartotojo avataras
Parašė Rimas Lazutka
#402469
Tomas2222 rašė:Malda tai kreipimasis i aukstesnius, padalinius kaip tu juos perteiksi :phone taip juos perziures angelai sargai. Nesvarbu zodziai svarbiau nuosirdumas, nebijokit ir nesigedyti tai daryt patys. Tėve musu, Sveika Marija! Yra įmelsti zodziai labai galingi. Tikek tuo ka darai! Rezultatas nebus iskarto ir toks koks tikiesi. Beje dar ir pats turi kazka keist tada angelai sargai atsizvelgs i tavo maldas ir jeigu tikrai nusprendei kazka keisti angeliukai zinos kad nestovi vietoj ir visai budai stengsis jums suklostyti gerus ivykius. :run:


Tikra tiesa.