Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#47114
vigintas rašė:zinai Medeja mane menas mazai domina, daugiau pats kurybos procesas :)
tai jei jau issiaiskinom su renesansiniu menu, gal paplepam apie SAKRALUMA ???? :)

o man gera buna kai mane supa laukiniai padarai is laukinio misko :)


o mane menas labai domina :) kurybos procesas taipogi, bet menininkai paprastai apie tai nekalba, ju ne tas darbas, labai sunku isgaut info "kaip jus tai darete", visada baisus klausimas jiems buna :D

nu varyk apie sakraluma :) grisim prie Viduramziu matomai :)
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#47115
vigintas rašė:zinai Medeja mane menas mazai domina, daugiau pats kurybos procesas :)
tai jei jau issiaiskinom su renesansiniu menu, gal paplepam apie SAKRALUMA ???? :)

o man gera buna kai mane supa laukiniai padarai is laukinio misko :)


Vigintai, ar gali paaiskinti ka cia parases paskutiniam poste? Kas tie laukiniai padarai?
O tada isdestyk kas yra sakralumas ir kodel jis tave taip veza
Parašė vigintas
#47136 Laukiniai padarai - vilkai, lusys, lapes, stirnos ir t.t. na misko gyventojai :)
daugelis zaltys irgi prie tu paciu :)

Kurybos procesas jau nebera toks paslaptingas kaip tau Medeja atrodo, na jau kazkiek tyrinetas :) Na ir knygos yra ta tema net isleistos :) Kai kuriems kurejams pavyksta aprasyti si procesa, kitiems ne :) Tai visai naturalu :)

Vai o sakralumas na nezinau ar jis mane veza, as net neisivaizduoju kas tai per dalykas... beje kaip ir semitizmas :)
Na su pamaldumu daug maz aisku, cia kai klupi ir i zeme galva dauzo, ar ten kokiu stabu kojas buciuoja... bet sakralumas ???? na rimtai, cia keliolikoje vietu aptikau savoka, na ir klausiu :)
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#47145 na jei nezinai kas yra sakralumas, tai ner ko apie tai uzvest temos :)

o kurybos proceso paslaptingumas - ne tai turejau omeny. turejau omeny savo ir kitu menotyrininku praktika, bandant paimt interviu is menininku apie tai, "kaip jie tai daro ar kaip butent tai padare". menininkai retai kada gali paaiskinti. menotyrininkai tuo uzsiima, toks jau darbas ;)