Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#354746 Tiesiog norėjau pasakyti, kad jei tema nepatinka ir neturi ką joje parašyti, tada geriau yra susilaikyti nuo rašymo, vietoj to, kad rašyti bereikšmius komentarus, kurių nenori pratęsti.
Parašė Tomas2222
#354748 Taigi as tik į klausima atsakiau temos autoriau, kas cia blogo ? Visi skirtingai supranta ta Dievą, bet sitoj temoje tik pykciai. O tavo jau nebeprasmiai komentarai. Gerai daugiau nekomentuosiu.
Parašė Tomas2222
#354752
insomnia rašė:Nesinervink, viskas ok :)


Nesusilaikau ir pakomentuoju vis del to :achtung . As nepykstu :heart tik jeigu rasai grieztai be kompromisu visi supranta tai kai pyktį.
Vartotojo avataras
Parašė bauhausas
#400034 Per dvasinį mokytoją, jis gali suteikti tikrų žinių apie Dievą ir Jo aplinką, man pvz niekas kitas nepadėjo įtikėti, bet kai pabuvau vienoj paskaitoj pas Krišnaitus supratau kad yra Dievas, grįžau namo menu pas tėvus ir pradėjau pasakot kad Dievas yra. Ir nuo to prasidėjo mano kelionė jau kartu su Dievu šiame pasaulyje iki to 30 metų netikėjau... Kažkaip nei katalikų bažnyčia nei mokslai man nedavė to tikėjimo, o va Krišnaitai kažkaip sugebėjo, jie kažkaip sugeba žmonėm tokiem be jokio tikėjimo padėti.. :D :DD :))) :flo :heart
Vartotojo avataras
Parašė western
#400175 Styveno Hokinso paaiskinimai apie Dieva:

„Ar Dievas sukūrė kvantinius dėsnius leidusius įvykti Didžiajam sprogimui? Nenoriu nieko įžeisti, bet manau, kad mokslas įtikina daug labiau, nei Dievas“

http://www.technologijos.lt/n/mokslas/i ... ta-nuomone

Alberto Einsteino paaiskinimai apie Dieva

„Žodis „Dievas“ man nereiškia nieko, išskyrus žmogaus silpnumo apraišką ir padarinį

Daugiau skaitykite: https://www.lzinios.lt/lzinios/Prie-kav ... eva/273539
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#400198 Dievas net ne asmuo, ar kokia butybe, tai procesas kai visatoj atsiranda gyvybe ir samone.
Vartotojo avataras
Parašė western
#400200 Dievas yra kaip tuscia drobe, ant kurios kiekvienas gali tapyti ir isivaizduoti taip, kaip ji nori. Vienas kaip procesa, kitas kaip butybe, trecias dar kaip nors, svarbiausia fantazija laki butu. Negali uzdraust zmogui tiket. Bet tai tera tik tusti papilstymai ar vietines reiksmes pazongliravimai. Jei kazkam isikibus i rozanciu poteriaut yra lengviau ir visa tame randa atsvara ar giliai tikedamas Dievo ranka pajaucia ekstaze, tai valio, kazkuria prasme jiems dar ir pavydziu, kaip britai pasakytu .. they will never work alone.
Man mokslas labiau priimtinas. Kitaip tariant, tai variantas vienas is vieno, kuriuo man sazine leidzia tiket. Yra ne viena hipoteze kaip atsirado gyvybe, o su laiku jos tik tiksles.
Parašė Mersas
#400204
western rašė:Dievas yra kaip tuscia drobe, ant kurios kiekvienas gali tapyti ir isivaizduoti taip, kaip ji nori. Vienas kaip procesa, kitas kaip butybe, trecias dar kaip nors, svarbiausia fantazija laki butu. Negali uzdraust zmogui tiket. Bet tai tera tik tusti papilstymai ar vietines reiksmes pazongliravimai. Jei kazkam isikibus i rozanciu poteriaut yra lengviau ir visa tame randa atsvara ar giliai tikedamas Dievo ranka pajaucia ekstaze, tai valio, kazkuria prasme jiems dar ir pavydziu, kaip britai pasakytu .. they will never work alone.
Man mokslas labiau priimtinas. Kitaip tariant, tai variantas vienas is vieno, kuriuo man sazine leidzia tiket. Yra ne viena hipoteze kaip atsirado gyvybe, o su laiku jos tik tiksles.

:bloga apie dievo sukurima yra geras dokumentinis, kam jo reikejo ir visa kita.
Parašė kiskis
#401080 humoristinis apsakymas pagal tikrus faktus
Ejau karta gatve,susitikau pazystama, tas sako:ar girdejai apie placebo?Sakau truputi girdejau.Jis sako:kalba kad maxima per reklama paleido placebo ir kai kurios maximos yra haliucinacijos ,o tik kasininkes tikros.As issigandau kad neskiriu haliucinaciju nuo tikroves ,nubegau pas psichiatra ,sakau neskiriu realybes.Dave vaistu.Dabar suprantu-maxima mano galvoje,patogu apsipirkti tik as priristas.Buvo gerai ,tik padariau klaida, meciau vaistus ir po keliu dienu galvoje pasidare sviesu ir tuscia.Sito mano samone isstvert negalejo.TUSCIA.Apeme baisi panika ,noras begt laukais .Nubegau pas daktara .dave vaistu.Dabar gerai.Galvoje Niujorkas ,dalis Las vegaso ir baznycios bokstai tarsi raketos pasiruosusios skristi i dangu ir surasti ten dieva. Bet juk dievo reikia ieskoti MANO GALVOJE.JIS CIA.
Pagarbiai kiskis