Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#101108
Minerva rašė::bloga zinau. gal mes po kiek metu israsim aparata,kuris matuos sielos vibracijos intensyvuma.
tik kol kas negalim


Tada Morphejus nuosirdziai prisipazins klydes =)
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#101111
Morpheus rašė:Tai kad nelabai yra kur plestis, arba kitaip sakant siandien tingiu.. Siela tai mitas. Jei yra nesutinkanciu, parodykit man, kas tai yra siela.. Ka, vel suda malsit, kad esu trumparegis, aklas ir bla bla bla.. Bet nors karta, be tikejimo parodykit kazka apciuopiamo.


Na niekas taves tokiu nevadina, ko dabar uzsiplieskei?

O ka tu manai apie zmogaus biologini laukas? Is ko jis susidaro, tiksliau kas tai yra? IR kas yra tas spalvotas laukas, kuris supa zmogaus fizini kuna? Ir kodel kinat spalvos?


Perspeju, as nesakau, jog tai siela
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#101129 as ne uzsiplieskiau :) tik diskutuoju..
Kas tai yra biologinis laukas nezinau, bet jei jau uzklausiai pabandysiu pafantazuoti :)
Tai gali buti ta pati spinduliuote, ar kazkokios elektromagnetines bangos. Musu organizmas juk veikia "varomas" elektros. Zodziu nesvarbu.. Nes pagal musu religijos teorija, siela yra tarsi samoninga asmenybe.. manau su biologiniu lauku tai niekuo nesusije.
Net galima butu issiaiskinti tai, paemus "pusiau gyva" kuna kurio smegenys mirusios, bet organai dar funkcionuojantys ir palyginti tuos laukus su gyvu zmogum kuris komoje (tam, kad nebutu raumenu isitempimu bei emociju) bei lavonu. Va tokia mano eksperimentu teorija butu apie biologinius laukus :) Pirmais dviem variantais turetu rezultatai buti panasus, na o lavonas yra lavonas :bloga Taigi teoriskai siela ir biologinis laukas yra niekuo nesusije dalykai.
Pataisykit mane jei turite konkrecios faktines informacijos, nes tais dalykais niekados nesidomejau.
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#101168 Morpheus, pagal jusu, tai kieno?
Nes pagal musu religijos teorija, siela yra tarsi samoninga asmenybe..

Kas tie "jus" ar "mes"?
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#101172
Auksinezuvele rašė:Morpheus, pagal jusu, tai kieno?
Nes pagal musu religijos teorija, siela yra tarsi samoninga asmenybe..

Kas tie "jus" ar "mes"?


Tiesiog yra akyvaizdi tendencija suplakti keleta skirtingu dalyku ir primetus juos kaip visuma, neigti DIEVO buvima. Maisoma religijos, filosofijs, ezoterikos mokslai su paciu zmoniu poziuriu i bendra visuma.O dar kai isivelia asmenybe su visais "tarabarais"...is evoliucijos gaunasi mutavimasis, kuri niekieno nekontroliuojama ir nevaldoma privercia zmogu naikintis.Liudnokas vaizdelis. Manau , kad esminis reikalas tame kaip as suprantu tai KAS AS ESU ir tai kaip supranta daugelis is netikinciuju yra tas, jog as esu SIELA KUNE, o ne vien kunas , kuris biologinei sistemai sustojus funkcionuoti, paparsciausiai nustos egzistaves ir pavirs i dulkes
Man religijos netrukdo, bet as jomis nei tikiu, nei zaviuosi - jos yra kaip atskiras kazkas, ka zmones naudoja saviems tikslams pasiekti. Sakot, jog jos yra valdymo strukturos - sutinku, jei jums reikia buti valdomiems, tokios strukturos pasiteisina, jei ne, jos sunyksta, nes turim pasirinkima kurti ar griauti
Tad apibendrinant pasikartodama parasysiu ESU SIELA KUNE, KURI TURI PASIRINKIMA IR RENKASI DIEVA.Dabar , jei norim tureti prasminga ir grazia diskusija, prasom pries rasydami pagalvokit gerai, kokia jusu pozicija, kas jus esat ir kaip su tuo, kas jus esat jums sekasi gyventi, kokia aplinka kuriat.Kitu atveju beprasmes diskusijos bus koreguojamos ir rakinamos, kaip neatitinakcios temu.MAtau, jog arteja laikas, kai didesne dalis bendro plano diskusiju gali buti apjungtos i viena bendra sakysim kad ir tokiu pavadinimu "MANO PASAULIS IR DIEVAS" kur galima kalbeti placiai ir nesismulkinant i detales, kurios daugumai is cia berasanciu tera kazkur girdeti zodziai, mintys, kazkieno kito pamastymai ...Jauciu pareiga saugoti tai, kas mano supratimu sventa - DIEVA ZMOGUJE

( pasiulimus galite rasyti i AZ)
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#101186
Auksinezuvele rašė:Morpheus, pagal jusu, tai kieno?
Nes pagal musu religijos teorija, siela yra tarsi samoninga asmenybe..

Kas tie "jus" ar "mes"?

Zuvele, mes LT gyvenam, aisku kad apie krikscionybe, juk cia "Marijos" zeme. As juk nesu koks religiju tyrejas.. Apskritai religines strukturos (bet kokios) man yra nepriimtinos. Religiju, filosofiju ir viso kito s*** as neplaku i visuma.
Diskusija ir yra tam, kad diskutuotume. O jei brangi zuvele suabejojote savo tikejimu ir taip bandote atsiriboti nuo jums nepriimtinu zodziu, vadinasi ir jus turite abejoniu.
Jauciu pareiga saugoti tai, kas mano supratimu sventa - DIEVA ZMOGUJE
ka Jus saugote ir nuo ko? save? tuomet rakinkit tema :)
ESU SIELA KUNE, KURI TURI PASIRINKIMA IR RENKASI DIEVA
O as esu samoningas kunas, kuris priima sprendimus pats, be jokiu sielu ir kitu nesamoniu.

Manau musu diskusija pratesti sia tema apie sielas galesim kai numirsim, su salyga, kad pavirsim i "sielas". Tada as pripazinsiu klydes ir galesim pasijuokti is visko. O jei nesusitiksim vadinasi as buvau teisus ir visi tie metai (visas gyvenimas) pasvestas dievui buvo tik mitas ir absoliuciai bereiksmis laiko svaistymas :)
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#101187 Mielasis Morpheus, as abejoju tik tuo, ka pati sugalvoju...visa kita priimu kaip AMZINAJA TIESA.KAs tai yra, turim atsakyti kiekvienas sau ir asmeniskai. Jei uzklausi kas man tai yra, tikrai susilaikysiu nuo atsako, nes ismokau nebarstyti perlu...Apie sventus dalykus kalbu tik su tam tikrais zmonemis, ,kuriais pasitiki8u ir kurie papildo manaji gyvenima.Apgailestauju, bet dabar turiu isvykit, jaunele kraustosi i nauja buta
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#101191
Auksinezuvele rašė:Mielasis Morpheus, as abejoju tik tuo, ka pati sugalvoju...visa kita priimu kaip AMZINAJA TIESA.

Taip iseina, jei as ar kazkas kitas pasakysiu jog mes esame rojuje, tai butu amzinoji tiesa? Nes Jusu zodziais, abejojate tik savimi (na gerai, cia jau kabinejuosi prie zodziu :))
O tuos Jusu perlus, tikrai butu idomu suzinoti.. kagi..., nenorit atskleisti paslapties kuri gali atverti akis man ar dar kazkam, nereikia.. Bet dievulis juk butu patenkintas Jusu pagalba atveriant kitiems akis..
ParašėKatinas
#101193 :bloga as jau seniai norejau klausti kodel Zuvele nesako savo nuomones,o tik nori suzinoti kitu
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#101196 Tiesiog puikus pastebejimas :super
ParašėKatinas
#101197 ir man atrodo cia nesazininga :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#101342
Minerva rašė::bloga as jau seniai norejau klausti kodel Zuvele nesako savo nuomones,o tik nori suzinoti kitu


Tai , kad sakau - mano nuomone Dievas yra Mylintis, geras, galingas didingas, viska galintis ir sugebantis, gailestingas ir atlaidus - as tikiu Dievo ezgistavimu, as tikiu jog esu siela kune, as tikiu, jog sielos gryzta i zeme vel ir vel ir vel, kol subresta uztektinai, kad galetu palikti zemes laiva, as tikiu, jog depresija, tai nepasitikejimo Dievu bei gyvenimo procesu pasekme ir visiskas atitrukimas nuo pradinio sviesos ir Meiles saltinio, as tikiu, jog medikamentai yra absoliutus trukdis depresijos gydyme ir t.t. ir t.t. As sakau savo nuomone, tik didesne dalis cia besilankanciu ir bandanciu rasyti temose apie Dieva, visomis menkomis isgalemis bando neigti mano tikejima, prasydami irodymu tuo, kuo as tikiu. O ar kuris is prasanciuju susimastet, kad turint tikejima grysta zinojimu, irodymu nebereikia? Ir vel paklausit - is kur zinojimas? O as atsakysiu - tai DIEVO dovana, kuria atsinesiau uzgimdama...
Kalbant apie perlus...tai zinios arba informacija, kuri mus visus pasiekia, tik ne visi mes ja priimam.Kadangi viskas ka rasau, rasau is patyrimo, galiu ranka pridejusi prie sirdies pasakyti, kazkada ir as "kankinau" savo Kriksto Motinele ( ji vienuole) kad irodytu man Dievo egzistencija...deja, man pasiseke - Dieva radau pati kai tam atejo laikas, tik skirtumas tarp to kaip as ieskojau Dievo ir tai, kaip Jo ieskoma sioje svetaineje yra labai ir labai didelis - atvirai sakau - izulumas ir cinizmas man nepriimtini, todel grieztai reikalauju ir reikalausiu - sekime savo kalba ir kalbos stiliu ir nebus konfliktu
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#101343
Morpheus rašė:
Auksinezuvele rašė:Mielasis Morpheus, as abejoju tik tuo, ka pati sugalvoju...visa kita priimu kaip AMZINAJA TIESA.

Taip iseina, jei as ar kazkas kitas pasakysiu jog mes esame rojuje, tai butu amzinoji tiesa? Nes Jusu zodziais, abejojate tik savimi (na gerai, cia jau kabinejuosi prie zodziu :))
O tuos Jusu perlus, tikrai butu idomu suzinoti.. kagi..., nenorit atskleisti paslapties kuri gali atverti akis man ar dar kazkam, nereikia.. Bet dievulis juk butu patenkintas Jusu pagalba atveriant kitiems akis..


Nezinau, kaip ten tau iseina, bet man iseina ir visai gerai... O ar zinai, kas nutinka kaciukui, kuriam bandoma atverti akelias pries laika? Jis dazniausiai apanka...
Matai, jei tai ka parasiau, perskaitytum be isankstinio nusistatymo, be prisirisimo prie galutinio rezultato, suprastum ka as rasau taip, kaip as tai parasiusi, tai yra is mano poziurio tasko.Dabar, kadangi turi isankstini nusistatyma, tesugebi atrasti tiek, kiek esi pajegus priimti be svarstymu...
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#101405 Ok Zuvele, busiu as kaciukas ir lauksiu savo dienos :)
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#101414
Morpheus rašė:Ok Zuvele, busiu as kaciukas ir lauksiu savo dienos :)

Laisva valia rinktis =)