Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#79130
linn rašė:tiesiog ejimas pas ta ekstrasense,as tiesiog ateidavau,sededavau pas ja o ji tik pasakydavo padaryk pratimus stuburui..o istikruju pats pirmasis zingsnis buvo kai priverte viska pasakyti ir pasake jei nori pasveikti turi viska atleisti ir nelaikyti nuoskaudu,tiesiog prisiminti tuos ivykius visus gyvenime ne su nuoskauda o tiesiog surasti tame naudos,ir vertinti o ne keikti tai ka gyvenime patyriai..sake kai prisiminsi ir nejusi sirdi skausmo ar pykcio o tie prisiminimai kels tik sypsena arba nekels jokiu emociju tada jau judesi isgijimo link..na taip ir buvo,bet visdelto as dar ne viska pamirsau tai matai man dar atsiliepia tas palei ja,o tiesos yra tame..tai va vaziuosiu i lietuva ir savaitei pas ja pabusiu kad viska iki galo padaryt..beje vakar jai paskambinau ir pasakiau kad blogai jauciaus o jau siandien man gera ir zinau kad tai jos darbas...


Lai globoja tave Dangus...
NAMASTE
Parašė egle
#79183 vakar perskaiciau minti, kuri istrigo: jeigu negali atleisti, laikai pykti, nesupranti tam tikru savo praeities situaciju-paversk tai savo gyvenimo istorija. tiesiog pasaskyk sau: tai mano gyvenimo istorija... gal tada is tiesu lengviau i daug ka atsisukus pasiziureti ramiai, kaip i istorija verta pagarbos, nes ji tokia unikali ir ji Tavo.
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#79191 Galimos ivairios praktikos, jei mes nesusireiksminam... dar galima isivaizduoti tai kaip sena magnetogono juostele, kuria mes vis klausom ir klausm ir kuri jau ima atsibosti... tada ieskom naujos, o nauja galim rinktis tokia, kokios mes norim, kokia sveikata mes sau kuriam:)
Vartotojo avataras
Parašė linn
#97685 as ir galvoju kad reikia naujos juosteles,o daugelis musu gyvename praeitimi,mastom ta pati per ta pati,gyvename tuo paciu...o jei nors mastytume ka nors kita tai is esmes ir gyvenimas keistusi..
Vartotojo avataras
Parašė tikroji
#97717 Giliai širdyje žinau, kad ši liga man išties turi prasmę. Tik jos dėka aš pilnai atsisukau į Dievą, supratau daug dalykų, galėjau padėti kitiems, sutikau žmonių, kurių be ligos pagalbos nebūčiau sutikusi. Galų gale tapau stipresnė. Viskas, kas vyksta mūsų gyvenime, nevyksta be reikalo.
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#97723 Taip, kas bevyktu, viskam yra prasme ir poreikis, tik buna, jog zmogus uzstringa ir sunku jam prisiimti atsakomybe uz savo veiksmus, o dar sunkiau uz pasekmes prisiimti atsakomybe, todel taip lengvai liga gali manifestuoti
Vartotojo avataras
Parašė Ars Velvetica
#179108 Pamenu, kaip prieš porą metų buvau susižavėjęs transpersonalinės psichologijos idėjomis apie nežabotą žmogaus dvasinį potencialą ir gebėjimą išgyti pačios psichikos vidinėmis galiomis. Youtube klausydavau daug paskaitų. Iki šiol man įstrigusi mintis apie meditacijos gydomąjį poveikį. Meditacija leidžia užmegzti ryšį su vidine esatimi, savastimi, atsiriboti nuo mūsų iliuzinio socialinio "aš". Mano dėmesį labiausiai patraukė sahadža joga meditacija ir Zen. Niekaip neprisiruošiu Vilniuje nueiti į sahadža jogos meditacijas (http://www.sahadzajoga.lt/) arba į zen centrą :roll:
Vartotojo avataras
Parašė Mona
#179314
Ars Velvetica rašė: Mano dėmesį labiausiai patraukė sahadža joga meditacija ir Zen. Niekaip neprisiruošiu Vilniuje nueiti į sahadža jogos meditacijas (http://www.sahadzajoga.lt/) arba į zen centrą :roll:


:achtung buvau ten prieš porą metų, net dabar linksma pasidaro prisiminus. Tuo metu mane kankino labai stiprus nerimas, bet tą vakarą, po užsiėmimo jis nurimo. Nežinau, čia sutapimas, ar iš tiesų ta meditacija buvo veiksminga. Bet daugiau ten nėjau, mane atgrąsė tai, kad ten tokių tikrai gerokai pačiuožusių nemažai susirinko. O be to, pradėjau gydytis. Bet įdomu būtų, jei papasakotum įspūdžius, jei nueisi.
Parašė reaktorius
#190412 Re: Netradicinis požiūris į depresiją
[citata="NĖRA nepagydomų ligų. Yra tik nepagydomi žmonės. Jei žmogus nori pasveikti nuo depresijos, jis turi pasiryžti kardinaliai pakeisti savo klaidingą mąstymą,kuris ir sukūrė ligą.[/quote]
Deja, būtent keisti mąstymą IR YRA TRADICINIS požiūris. Ryti chemiją yra netradicinis. Viskas muSYse vietom sukeista....

Vienas iš geresnių kelių yra ir čia:
JONAS MARKŪNAS ir SATVA SVEIKUOLIAI (SVEIKATA, IŠMINTIS, TOBULĖJIMAS..)

Fizinė žmogaus sveikata pirmiausia priklauso nuo jo psichologinės, emocinės dvasinės būsenos
Jono Markūno "Satva"klubo ir paskaitų tikslas - pateikti informaciją, kaip išvengti PRAŽŪTINGŲ KLAIDŲ, BLOGO LIKIMO, o atsiradus problemoms ir sunkumams kaip visų geriausiai išsikapstyti. Kaip pradėti, pagimdyti ir užauginti sveikus likimu, gyvenimo sėkme apdovanotus vaikus, kurie rastų vietą gyvenime, darbe ar veikloje ir įneštų savo indėlį žmonijai. Kaip atkurti meilę, harmoniją šeimoje ir sveikatą išsaugoti. Prisiminkime, kad fizinė žmogaus sveikata pirmiausia priklauso nuo jo psichologinės, emocinės dvasinės būsenos.

Klubo Satva išmintis - puiki, naudinga ir labai reikalinga būtent šiuo laikotarpiu ir labiausiai JAUNIEMS.
Klubas yra patogiausia forma, kuri suteikia galimybes ne tik bendrauti klubo nariams tarpusavyje, bet ir palaikyti glaudžius ryšius su kitais panašios pakraipos klubais Lietuvoje ir už jos ribų.


Daugelis ligų atsiranda dėl NUOLAT blogos nuotaikos ir netinkamo gyvenimo supratimo, o TVIRTAI pakeitus būdą galima atsikratyti negalavimų. [url][/url]
Parašė Miserable
#190413 Ko visi čia tą satvą kiša?nesąmonė kažkokia:da
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#190417
reaktorius rašė:Re: Netradicinis požiūris į depresiją
[citata="NĖRA nepagydomų ligų. Yra tik nepagydomi žmonės. Jei žmogus nori pasveikti nuo depresijos, jis turi pasiryžti kardinaliai pakeisti savo klaidingą mąstymą,kuris ir sukūrė ligą.

Dabar galvoju..
duoti tau velniu uz tokias citatas, tiesiog istrinti ta marazmiska posta ar mandagiai ka nors protingo parasyti..

Labai trumparegiskas poziuris i sia liga. Prasyciau nereklamuoti eilinio sarlatano.
Parašė reaktorius
#190419 :flo Atsiprašau, Ačiū už pastabas (įspėjimą)
:heart Kelias kiekvieno skirtingas prie Dieviškos išminties suvokimo ir pritaikymo gyvenime.
Tai vienintelis kelias ne tik depresją įveikti, gerą savijautą susigrąžinti bet ir tobulėti. Aš tik norėjau pasakyti.Išmintis gaunama per Šv.raštą, per žymių žmonių išmintį, įv kūrybinius renginius, paskaitas...
Dieviška išmintis tai išmintis vedanti į pozityvią kūrybą, tobulėjimą. Tai išmintis kuri nulemia gerą savijautą, sveikatą, veiklą gyvenime net finansus.

Išmintį neužtenka žinoti svarbu ją pritaikyti praktiniame gyvenime. Kaip tai padaryti????? :by
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#190428 Sakote "dieviska ismintis".. o as sakau "kas per daug, tas nesveika"..
Viskam turi buti pusiausvyra, fanatizmas prie gero neveda. IMHO
Parašė reaktorius
#190432 :heart Nėra vienodų išsigydymo receptų visiems. Aš irgi kažkada senokai išlipdamas iš depresijos praėjau daug kelių. Psichoneurologo Kačergiaus autogenines treniruotes sakyčiau geros. Ksaveros Vaištarienės sveikesnės mitybos kursus, Aleksandro Žarskaus paskaitos irgi atvėrė daug. Kun Valerijus Rudzinskas žinomas Lietuvoje kaip Panaros vienuolijos įkūrėjas davė daug mano gyvenime.
Buvo ištrinta mano tema "KOKĮ VAISTĄ VARTOJĘ VISIŠKAI IŠSIGYDĖTE DEPRESIJĄ" pasakius panacėjos neatrasi. Žinoma VAISTAI BŪTINI bet pats galutinis išgydymas priklauso nuo žmogaus pastangų. ok. anksčiau pasakiau vieną iš kelių savijautai pagerinti, bet gal kam geresnis ir kitas.

http://www.pnb.lt Į KUN. VALERIJAUS RUDZINSKO 13:00 sekmadienio mišias PO KURIŲ ŠVENTINA IR EGZORTUOJA VANDENĮ, VAISTAŽOLES, ŠVENTINA VISUS DAIKTUS Žmonės iš visos Lietuvos važiuoja.
20MIN ARBATOS PERTRAUKĖLĖS METU TAIP PAT GALIMA SU FAINAIS ŽMONĖMIS PABENDRAUT AR PABŪT CIVILIZACIJOS BEVEIK NEPALIESTOJE GAMTOJE. LABAI DAUG PALAIMINIMŲ, VIDINIŲ IŠLAISVINIMŲ IR ASMENINIŲ PALAIMINIMŲ. AKIVAIZDŽIAI PAKEIČIA Į GERA GYVENIMUS, KURIUOS PATYS LIUDIJAME Į KNYGĄ. GALIMA ĮSIGYT ĮV.VAISTAŽOLIŲ, CD IR KT...........
Aš neprimetu visiems savo kelio TIK PARODAU KOKIE YRA KELIAI
ParašėKatinas
#190439 Kokia yra rasymo didziosiomis raidemis prasme?