Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#160458 pas mane tai baisiau budavo , nes vaikinai pasitaike tokie silpnesni per atkrycius ...tai ko tik nedarydavau ..kaip neissidirbinedavau ..kiek as jiem nervu vargsam isedziau :)
o tas jausmas aviete teisingas ..drugeliai gali but pradzioj...bet is labai stipriu aistru nieko neiseina kiek jau pastebejau per savo patirti...arba greit praeina arba issidraskai issiplesai ir viens kita suedi...
Vartotojo avataras
Parašė Aleksej
#160465 Ishmokite gerbti kitus zmones pagaliau..negaliu skaityti tokiu marazmu...Reikia ir aukotis kartais, jum tai tik i bloga iseis atsiminkit..
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#160480 tu kitu isvis negerbi tai ka cia aiskini :)
klausyk nematai ir nekomentuoji mano postu jei nenori kad eiciau per foruma ir kabineciaus prie taves ir dergciaus is kiekvieno posto...jei normaliai elgsies vietos uzteks abiem cia
Vartotojo avataras
Parašė Aleksej
#160483 As normalei ir elgiuosi, kur parasyta kad komentavau butent tave?..O ne tavo komentuota asmeni?...
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#160485 as neisiu vel i diskusijas :) noresi suvoksi ka parasiau nenoresi nesuvoksi
Vartotojo avataras
Parašė smekla
#160487 Ei chebryte! Siūlau nesusireikšmint ir pagalvot apie esmę kad tai yra Depresijos klubas jis sukurtas su tikslu Padėti depresija sergantiems žmonėms taip pat dalintis patirtim ir informacija. Anuka staigiai abu į skirtingus kampus ir po 30 atsispaudimų! Na gerai, pradžioj labai lėtai skaičiuojam iki dešimt ir vykdot tokią užduotį : sekantį postą parašyti tokį kad prajuokint!
Vartotojo avataras
Parašė aviete
#160535
Aleksej rašė:Ishmokite gerbti kitus zmones pagaliau..negaliu skaityti tokiu marazmu...Reikia ir aukotis kartais, jum tai tik i bloga iseis atsiminkit..

...bet kaip tu kabinejies prie visko,nejauti turbut net.... :oops: as sakau,kad jau ismokau gerbt ir save ir sale esanti...o dar zinok,kai taves negerbia,tai ir tu jam ne uz dyka ragus lipdai... :da
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#160577 na pagarba reikia nusipelnyt...jei vyras elgias kaip mazvaikis kaip ji gerbt :)
Vartotojo avataras
Parašė aviete
#160630 ...patikek...ypac koki as turejau(kokaina kur mylejo labiau uz mane ir dukra) tai tik ir gerbt reikejo...paskutinius 3metus vis laukiau dantis sukandus,gal isikapstys,turiu juo tiket,juk mes seima,dukrytei jo reik...bet...buciau ilgai dar galejus laukt..nes zinau,kad nieks nepasikeite..o kitiems is salies matau lengva komentuot,nezinant tikros situacijos,del ko tas stogas man nuvaziavo..matau ,kad tik svarbu gint vyriska gimine...
Vartotojo avataras
Parašė tikroji
#160634
Aleksej rašė:Ishmokite gerbti kitus zmones pagaliau..negaliu skaityti tokiu marazmu...Reikia ir aukotis kartais, jum tai tik i bloga iseis atsiminkit..


oi pasake...zinok, kad pagarba kitiems yra viena, o nesugebejimas buti geriems mylimam zmogui kai sergi depresija yra kitka..
ParašėKatinas
#160637 o as geriausia buvau,kai sirgau :D
Parašėnegative
#160685 o aš sunkiai įsivaizduoju meilę ir depresiją. suprantu depresiją kaip savotišką nemeilę sau, tai kaip galima norėt, nemylint savęs, kad tave pamiltų kitas? bent jau mano asmeninė patirtis tokia.
Vartotojo avataras
Parašė tikroji
#160691 na kai myli tai myli, bet tokia liga kaip depresija ar nerimo sutrikimai gali labai neigiamai paveikti santykius su antra puse..
Vartotojo avataras
Parašė Smilgaa
#160695 Nemylintys zmones saves kartais turi beprotiska nora kazka myleti. Netgi tenkinasi meile be atsako. Kartais myli pacia meile, o ne zmogu kuris visai salia. Meile , manau, kartais gali buti kaip "manija" , netureti "objekto" meilei - gali kelti siauba.
Vartotojo avataras
Parašė aviete
#160755
Smilgaa rašė:Nemylintys zmones saves kartais turi beprotiska nora kazka myleti. Netgi tenkinasi meile be atsako. Kartais myli pacia meile, o ne zmogu kuris visai salia. Meile , manau, kartais gali buti kaip "manija" , netureti "objekto" meilei - gali kelti siauba.


...cia man lb tinka,as ta ir turejau omeny,kai rasiau pries tai,"kad kai pablogeja pradedu grybaut"...man ir keldavo siauba mintys,kad liksiu viena,kad nereikaling niekam busiu...o taip noris,kad kazks tave myletu,kad turetum del ko gyvent,butum kazkam reikalinga...