Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#160764 as anksciau labai norejau , meiles , seimos ...o dabar..as tiesiog bijau ir nekenciu vyru...ir nieko negaliu sau padaryt ...
Vartotojo avataras
Parašė aviete
#160769 ...o daryt manau nieko ir nereikia,kam save prievartaut???..ateis laikas pati sirdele pajaus ir patars kuri rinktis...:)
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#160771 na su laiku.ir psichoterapijos pagalba susitvarkys manau .. buna kad patinka man tik as ju neprisileidziu del savo baimiu
Vartotojo avataras
Parašė aviete
#160783 o ko tu labiausiai bijai?
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#160790 kad uzeis koks panikos priepuolis ir jis pamatys..
kad nores eiti visur su manim..o man reikes visaip issisukinet, nes bijau klubu..kaviniu kartais...
as noriu ramybes..nenoriu kazkur trankytis...bijau , kad tokia pasirodysiu nuobodi, nenormali...
Vartotojo avataras
Parašė Smilgaa
#160913 aviete, butent! Perdetai, vos ne paranojiskai. Taip kad cia su ta depresija ir meile keistai gaunasi.
Vartotojo avataras
Parašė aviete
#160958 ..va butent vakar vakare jau ir pasireiskiau prie dabartinio draugo...uzejo tikras paranojos priepuolis...ir realiai visai del nieko...bet vakar atrode...ohoho...o siandien tik daejo,kad gryba pjoviau...ir laiko jau neatsuksi..
Parašėnemoku
#161365 Sergu penkis metus, myliu keturis. Pridarau daug klaidų, bet... Tikiu šviesia ateitimi.
Vartotojo avataras
Parašė tikroji
#166662 mano ir mano draugo meilei depresija buvo (ir tebera) didziulis isbandymas. manau ji gerokai sutvirtino musu santykius, ismoke buti pakantesniems. o mano draugas tikras auksas, nes sugeba mane myleti net ir po visko,ka esu padariusi vedima depresijos...
Parašė Forgiven
#166769
...cia man lb tinka,as ta ir turejau omeny,kai rasiau pries tai,"kad kai pablogeja pradedu grybaut"...man ir keldavo siauba mintys,kad liksiu viena,kad nereikaling niekam busiu...o taip noris,kad kazks tave myletu,kad turetum del ko gyvent,butum kazkam reikalinga...


Ta pati ir sau galeciau pritaikyti, atrodo, nesugebesiu viena gyvent. Kad ir nesveiki santykiai, bet tegu buna bent jau tokie, nei is vis jokiu...
Kaip visa tai nenormalu.:(
Vartotojo avataras
Parašė Girl
#183004 O aš nesugebu savęs mylėti ir atrodo, kad visi aplinkui manęs nekenčia. Atrodo reikia palaukti kol viskas susitvarkys, bet labai bijau likti viena. Atrodo, kad tokia savijauta bus visada ir niekada negausiu meilės... :verkiu
Vartotojo avataras
Parašė deadcandance
#183026 Viskas yra ciki..Tik kad komplikuotai, del savo ligos negali susitikinet taip daznai ir tt..daug baimes...daug apribojimu...
Vartotojo avataras
Parašė egzotika
#183042
Girl rašė:O aš nesugebu savęs mylėti ir atrodo, kad visi aplinkui manęs nekenčia. Atrodo reikia palaukti kol viskas susitvarkys, bet labai bijau likti viena. Atrodo, kad tokia savijauta bus visada ir niekada negausiu meilės... :verkiu


man irgi labai panasiai yra, atrodo kad niekam nepatinku, ir nesugebu niekam patikt, nes esu kitokio depresijos sukurto charakterio, nusibodo but vienai, ir atrodo tokia kokia esu niekam nepatiksiu ir liksiu viena.
Vartotojo avataras
Parašė deadcandance
#183048 O va i mane grupioke isimylejo..As jau pasakiau visa dabartine situacija, ir paklausiau, ar tau netrukdytu but su manim tokioj man sunkioj situacijoj..Ji sako ne kiek netrukdo..
ParašėŠiršė
#183050 Vaikino neturiu, bet matau, kaip sunku bendrauti apskritai, su draugėmis, tarkim, tai nesiryžčiau taip apsunkinti kito žmogaus.