Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė coffee
#186533 kol depresija nebuvo įsivažiavusi ir kol neatkritau,buvau moteris,mokanti mylėti visa širdimi..dabar suzombėjimo epizodas,amžinos kaukės.visko baidausi.
tokiam emociniam vakuume esu,kad neįsivaizduoju kaip galėčiau apskritai ką nors prisileisti...nors esu labai emocionali ir jausminga,tiek pat ir sustabarėt galiu kai užuodžiu pavojų.
baime baime škac iš čia;/
gal priežastis tame,kad buvau labai įskaudinta.ale liūdna ir neviltis apėmus..du metai praėjo,kas per laiko duobė?
noriu patikėt ir vėl..
nes aplink tiek nuostabių žmonių.tik kaip tas sienas nusigriauti,kai savęs perlipti nebeturi jėgų..?
Vartotojo avataras
Parašė nausea
#189428 pačią pirmą dieną pasakiau, kad sergu. o gal "sergu".. vienaip ar kitaip gėriau vaistus. po pusės metų kartu buvo ligoninė. jis manęs nelankė. grįžau - vėl sulipom. metai su vaistais. savavališkas jų metimas vasarą. tada dar metai, sunkus, stresą keliantis darbas. gyvenimas kartu. ūmus pablogėjimas. sąmonei aptemus nuskusti plaukai. grįžus tokiai namo po trijų metų kartu jis mane įdavė seseriai į rankas ir paliko visiems laikams. paskui buvo ligoninė. ilgai. tada psichologė. dabar jau beveik pusę metų prabėgę, o aš jį myliu. raitausi begalinėse kančiose. gelbėjuosi bet kokia veikla, buvimu su žmonėmis, darbo paieškom, fizine veikla. nieko. vakarais kaukiu kaip vilkas. verkiu, rėkiu balsu. saujom geriu vaistus. ir - nieko.
Vartotojo avataras
Parašė nnijole
#189429 Nausea,taip nepergyvenk,bus dar tu meiliu,nekankinkis taip.Pagalvok kad jis buvo ne tavo zmogus,ir dar rasi savo antra pusyte.Laikykis,nepasiduok :flo
Vartotojo avataras
Parašė nausea
#189432
nnijole rašė:Nausea,taip nepergyvenk,bus dar tu meiliu,nekankinkis taip.Pagalvok kad jis buvo ne tavo zmogus,ir dar rasi savo antra pusyte.Laikykis,nepasiduok :flo


misija neįmanoma. "meilių" buvo, o mylėjau pirmą kartą. mylėjau ir tikėjau. buvau prijaukinta kaip laukinis žvėris ir vėl išmesta į gatvę.
Vartotojo avataras
Parašė smekla
#189437 deje tai labai dažnas atvejis.. taip jau su ta meile.. O ar manai kad mano geresnis variantas? kai aš pati užsidariau slėpiausi vengiau, ir draugas taip ir dingo...
Parašėnemoku
#189439 Sunku iš tikrųjų mano draugui. Nežinau, aš su tokiu žmogum tikrai kartu nebūčiau. :bloga
Vartotojo avataras
Parašė smekla
#189442 Štai ką ligos išsidirbinėja su mumis.. Aš tai išvis nuo visų bėgu nors su manim nori bendraut, man kažkaip labai sunku, jaučiu įtampą(todėl tik čia virtualiai bent stengiuos bendraut, kad visai ne..), ir išvis jaučiuos nevisavertė ir neturinti teisės tokią bėdą kaip aš užkrauti kitam, juk net pačiai su savim sunku..
Parašėnemoku
#189445 Aš tai nenoriu su niekuo bendrauti ir kažkaip džiugu, jog ir su manim niekas seniai nebenori bendrauti. Kada nors bus liūdna, bet dabar gerai.
Vartotojo avataras
Parašė smekla
#189450 O! pasirodo ne aš viena tokia, o gali atsakyt kodėl nenori? Nes manęs kai klausia tai aš nežinau, kažkaip sunku, ..visą įsitempiu ir išsigastu, tartum turėčiau kažką daryt sakyt ko nežinau nebemoku..ir nesikeičia nuo visų tvirtinimų kad nieko nesijaučia, tipo kaip anksčiau viskas gerai..
Parašėnemoku
#189453 Nežinau, gal nemalonu, gal tingiu. Mane tai vargina, nes negaliu laisvai bendrauti, jaučiu nesąmoningą būtinybę gerai pasirodyti, „nesusimauti“. Ir šiaip visi žmonės erzinti pradėjo.
Vartotojo avataras
Parašė Mona
#189454
nemoku rašė:Nežinau, gal nemalonu, gal tingiu. Mane tai vargina, nes negaliu laisvai bendrauti, jaučiu nesąmoningą būtinybę gerai pasirodyti, „nesusimauti“. Ir šiaip visi žmonės erzinti pradėjo.


Va va, man irgi lygiai taip pat.
Parašėnemoku
#189456 Dar mintis pradėjau neaiškiai dėstyti.
Vartotojo avataras
Parašė smekla
#189464 Kažkaip nepastebėjau :da O aš kaž-kodėl baimę jaučiu net nežinau nuo ko, o gal vistik įtampą nuo atsakomybės..kokios? na bendraujant yra šiokia tokia atsakomybė.. va užtai ir slepiuos kad man viskas taaip sudėtinga..
Vartotojo avataras
Parašė nnijole
#189475 nemoku rašo:
Nežinau, gal nemalonu, gal tingiu. Mane tai vargina, nes negaliu laisvai bendrauti, jaučiu nesąmoningą būtinybę gerai pasirodyti, „nesusimauti“. Ir šiaip visi žmonės erzinti pradėjo.
Ta pati ir as jauciu.kalbant nori kazka aiskiai pasakyti,o gaunasi mikiciavimas.
Vartotojo avataras
Parašė DDarijus
#192592 Manau, kad žmogui pačiam iš vidaus atrodo, kad jis "prastai" bendrauja. Aplinkiniai tą "prastą" bendravimą pastebėtų, tik jam visiškai nesugebant sakinio suregzti.