Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Paukstis
#262686 As ne praradau, o uzleidau draugus. Sugadinau su savo tiesom santykis su giminem...
Vartotojo avataras
Parašė Jisatsu
#273076 Draugų neturiu...tėvai viską žinodami tiesiog žiūri pro pirštus. Pats vienas pavargau kovoti, pasidaviau(tai yra nebesigydau).
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#273087
Katinas rašė:Mano irgi nežinojo, nes kai matė, kad man blogai, staugdavo ant manes ištisai, kad aš vegetuoju :kazokas
as kuo daugiau sergu ,tuo daugiau namiskiai staugia ant manes... :twisted:
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#273128 Nesamonė. Nedaeina kaip gali nesuprast. :bloga
ParašėVanilėOre
#280828 Atrodo, kad niekuo nebegali pasikliauti, net savo artimaisiais...

Man buvo dar vienas smūgis ne per seniausiai. Pasirodo mano teta sirgo depresija, gydėsi. Rezultatas - pasitraukė iš gyvenimo. Ji nesikreipė į savo giminaičius palaikymo. O blogiausia, kad mes nieko neįtarėme...

O aš irgi viena sėdžiu toli nuo savo šeimos ir jie nemato, kad kažkas ne taip darosi su manimi. Bet jie nesuprastų manęs, aš žinau. Geriau tylėti lyg prisisėmus į burną vandens ir pačiam srėbti savo prisivirtą košę.
Vartotojo avataras
Parašė comes
#280869 Taip negalima ;/ Reikia tiesiu taikiniu pas gydytojus... ne pas viena... tai pas kita... Atrasti savo, kuris supras ir pades... Artimieji... vargu :( Kas mus besuptu... jie tesiog pasimeta... ir tik pradeda kenkti, net to nenoredami...
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#280884
VanilėOre rašė:

Man buvo dar vienas smūgis ne per seniausiai. Pasirodo mano teta sirgo depresija, gydėsi. Rezultatas - pasitraukė iš gyvenimo.
baisu ,o dar zmones sako ,kad depresija ,tai tinginiu liga . :bloga :bloga :bloga
ParašėVanilėOre
#280900 Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#280904
VanilėOre rašė:Paveikslėlis
atsiprasau ,gal iskaudinau... :flo
ParašėVanilėOre
#280907
maingirdas rašė:
VanilėOre rašė:Paveikslėlis
atsiprasau ,gal iskaudinau... :flo


Ne, ką Jūs... Neįskaudinai. Tiesiog labai liūdna pasidarė.
Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#280908 ..uzuojauta, VanileOre.... :jap :(
ParašėVanilėOre
#280915
Vitalija rašė:..uzuojauta, VanileOre.... :jap :(

Ačiū, Vitalija.

Tiesiog pagalvoju, ir kodėl kartais taip būna sunku priimti žmogų tokį koks jis yra... Aš pati stumdavau kitus nuo savęs. Nesididžiuoju tuom, tik gailiuosi. Juk yra pasakyta, nesielk su kitu taip, kaip nenorėtum, kad su tavim elgtųsi!
Vartotojo avataras
Parašė comes
#281019 Si teorija galioja, kai esi sveikas kaip "ridikas". Bet, kai uzpuola netiketai depresija.... savaime suprantama, jog salinies paciu geriausiu draugu... Gal del to, kad nesmagu del savo busenos... gal atsiranda saves smerkimas, jog nesugebi susitvarkyti, ir pesveikti greiciau, nei to nori aplinkiniai.... Tad iseina taip, kaip iseina... Ir deje, tai gali suvokti tik zmones pereje sia "tamsia" gyvenimo atkarpa. Ir dar gydytojai, psichologai...
Vartotojo avataras
Parašė Gr3ta
#281079 Bet kodel taip yra, kad kai buna depresija saliniesi zmoniu.. ? Man pvz irgi taip yra, bet tai blogai.. vienatve dar labiau slegia, bet bendrauti irgi sunku.. atrodo nera iseities, as jau taip apie metus kenciu..
Parašė All_Of_It
#281080
Gr3ta rašė:Bet kodel taip yra, kad kai buna depresija saliniesi zmoniu.. ? Man pvz irgi taip yra, bet tai blogai.. vienatve dar labiau slegia, bet bendrauti irgi sunku.. atrodo nera iseities, as jau taip apie metus kenciu..


as taip pat 5 metus kenciu :x