Moderatorius: Astro-Meška

ParašėBegaline
#2304 jeigu bijot sveikatos istorijoj iraso, kad pabuvojote psichiatrinej (del darbo ar pan.), zinau viena toki skyriu.
o siaip as irgi ten pabuvojau. ir dabar neatsisakyciau, jei tik leistu galimybes, deja, deja
Parašė Migle
#2345
Begaline rašė:jeigu bijot sveikatos istorijoj iraso, kad pabuvojote psichiatrinej (del darbo ar pan.), zinau viena toki skyriu.
o siaip as irgi ten pabuvojau. ir dabar neatsisakyciau, jei tik leistu galimybes, deja, deja

Ne, jau neduok dieve,dar ten pakliuti. Man tie du menesiai isbraukti, labai daug gaudavau vaistu,buvau uzslopinta,plaukiojau,beveik nieko neatsimenu,baisiai ziauri savijauta buvo. O kurioj ligoninej tau taip patiko. As tai gulejau Kaune,Aleksote,lyg Dariaus ir Gireno gatvej,nepamenu.
Tai didziausias mano gyvenimo kosmaras :shock:
ParašėBegaline
#2421
Migle rašė:
Begaline rašė:jeigu bijot sveikatos istorijoj iraso, kad pabuvojote psichiatrinej (del darbo ar pan.), zinau viena toki skyriu.
o siaip as irgi ten pabuvojau. ir dabar neatsisakyciau, jei tik leistu galimybes, deja, deja

Ne, jau neduok dieve,dar ten pakliuti. Man tie du menesiai isbraukti, labai daug gaudavau vaistu,buvau uzslopinta,plaukiojau,beveik nieko neatsimenu,baisiai ziauri savijauta buvo. O kurioj ligoninej tau taip patiko. As tai gulejau Kaune,Aleksote,lyg Dariaus ir Gireno gatvej,nepamenu.
Tai didziausias mano gyvenimo kosmaras :shock:

gali buti, labai nuo ligonines priklauso, personalas koks, aplinka ir, aisku, savijauta. nu buvo man ten visko... ir kruvinon asarom verkiau ir pan.
bet palatoj kartu gulejau su dviem fainom merginom/moterim, tai jau vien tai geriau. isivaizduoju, kad su kokia senuke nuobodoka butu. be to, buvo geguzes menuo, o ten lauke ir parkelis yra neblogas pasivaikciot, supynes. pats skyrius naujas, fainas personalas. tai cia buvau kairiukscio gatvej. (santariskese). tas pastatas irgi priskiriamas santariskiu ligoninei, bet jis yra atokiau, jame yra ivairiu skyriu, tarp ju ir psichiatrinis. tik ten nedaug vietu, tai amzinai eiles yra. bet as ten taip patekau, kad pirma buvau pas gastroenterologa, o jo draugas to skyriaus vedejas ir jis mane prieme ta pacia diena, kai atvaziavau. tik tiek, kad ten psichoterapiniu grupiu nebuvo, bet man ju per daug ir nesinorejo. tai ten zmoniu ne tik is vilniaus. is visur, tiesa sakant buvo. ir is klaipedos, ir is ukmerges, ir is siauliu ir t.t.
ParašėSandra
#2424 , nes ji daug dirMigle, Dariaus ir Gireno gulejo mano teta maNn ten irgi baisu....Brt mes su Medeja abi vienoje palatoje gulejom KMUK, tikrai nesigailiu, plius dar ir susidraugavom iki siol viena kita guodziam, aisku, gali buti, kad jaunu nebus, nes ten ir senu guli...Viena bobule tai mane pravirkdzius buvo, nes nesuprato, kad man depresija, sako, vaikeli, ar del to, kad vyras namie nebuna reikia depresuoti, ka tu butum dariusi per kara, kai vyra palaidojau ir likau su trimis vaikais be duonos kasnio aisku baisu, suprantu), bet dabar jai depresija, nes sunus pardave KARVES ir ji neturi kuo rupintis ir neturi veiklos.....Zodziu kara pernese, mirti pernese, su 3 vaikais isgyveno, o del karviu susirgo....o mane isvadino "ispindejusia", nu is tos serijos, turi stoga ir valgyti ir dziaukis....bet as ne suo, net ir suo nuo vienatves suserga depresija (vienos drauges susirgo, israse antidepresantu :D nes ji daug dirbo ir neskyre jam demesio....
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#2469 iš tikrųjų tas gulėjimas TEN labai priklauso nuo gydytojo ir nuo skiriamo gydymo. pirmas kartas tai buvo ir man baisus košmaras, betgi neuroleptikais šėrė, prisimint net negaliu kas man ten darėsi, sienom lipau... bet antras kartas visai kitoks, kitas gydytojas, kitas gydymas, poilsis iš tikrųjų...
ParašėSandra
#2558 TOKS POILSIS TAU TEN NUO MANES IR BUVO, MELAGE :D
AS NORIU VISA NAKTI KALBETI, O MEDEJA JAU 10 VAL LUZTA....O AS VIS JA KALBINU...IR DAR I LOVA ATEIDAVAU PAGULETI....NU CIA TIK NEGALVOKIT, CIA SIAIP ARTUMO JAUSMO.... :D
Vartotojo avataras
Parašė sonia
#2560
Sandra rašė:TOKS POILSIS TAU TEN NUO MANES IR BUVO, MELAGE :D
AS NORIU VISA NAKTI KALBETI, O MEDEJA JAU 10 VAL LUZTA....O AS VIS JA KALBINU...IR DAR I LOVA ATEIDAVAU PAGULETI....NU CIA TIK NEGALVOKIT, CIA SIAIP ARTUMO JAUSMO.... :D


o mes jau pagalvojom :roll: :lol:
ParašėSandra
#2710 blogai galvojat....nors kartais pagalvoju, kaip gera butu but homoseksuale, vyrai nekankintu? Kazin ar lesbietes serga depresijomis? :D
Vartotojo avataras
Parašė AUmba
#2749
Sandra rašė:blogai galvojat....nors kartais pagalvoju, kaip gera butu but homoseksuale, vyrai nekankintu? Kazin ar lesbietes serga depresijomis? :D

manau kad taip.. tiek daug gražių moterų.. o kai kurios jų mylėt nenori :))
Parašė Migle
#3381 [quote="Sandra"], Zodziu kara pernese, mirti pernese, su 3 vaikais isgyveno, o del karviu susirgo....

Va cia teisybe, visi negalavimai prasideda tada, kai baigiasi rupesciai. Kol zmogus turi kuo rupintis, neturi kada galvoti apie save. Pas mane irgi buvo toks periodas - vyras gulejo ligoninej po operacijos, paskui visus metus nedirbo, o kai gyvenimelis pagerejo, tada ir sugriuvau :(
Vartotojo avataras
Parašė AUmba
#3385
Migle rašė:
Sandra rašė:, Zodziu kara pernese, mirti pernese, su 3 vaikais isgyveno, o del karviu susirgo....

Va cia teisybe, visi negalavimai prasideda tada, kai baigiasi rupesciai. Kol zmogus turi kuo rupintis, neturi kada galvoti apie save. Pas mane irgi buvo toks periodas - vyras gulejo ligoninej po operacijos, paskui visus metus nedirbo, o kai gyvenimelis pagerejo, tada ir sugriuvau :(


uždelstas ilgalaikis stresas atsipalaidavo? :roll:
Vartotojo avataras
Parašė linjurga
#3451
Bubastė rašė:Aš nebeturiu draugų.. Tai viena priežasčių... Tie, kas supa mane šiuo gyvenimo momentu tik praeiviai, kurie nerūpi nei man, nei aš jiems


gerai tave suprantu, nes ir pati per šią ligą praradau draugus. Ir ne tik. Man nepasisekė ir su artimaisiais. Iš tiesų dabar remiuosi tik i Dievą, Jis vienintelis gerai supranta mano dvasios kančią ir juodą tuštumą...
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#3452 ne tik, mes irgi suprantam :wink:
ParašėSandra
#3527 mANO MAMA PAGALIAU PASAKE STEBUKLINGA SAKINI:
"Gal ir gerai, kad su Vaidu skiries, tai islipsi is depresijos" :D
o kita drauge pasake, kad vaidas mano depresijos saltinis - reikia ji panaikinti ir gal viskas geres....
Vartotojo avataras
Parašė AUmba
#3535
Sandra rašė:mANO MAMA PAGALIAU PASAKE STEBUKLINGA SAKINI:
"Gal ir gerai, kad su Vaidu skiries, tai islipsi is depresijos" :D
o kita drauge pasake, kad vaidas mano depresijos saltinis - reikia ji panaikinti ir gal viskas geres....



Na, gal ne viskas taip paprasta.. bet tai kad gyvenimas kinta - vienaprasmiškai gerai... Permainos tempia aukštyn :)