Moderatorius: Astro-Meška

ParašėSandra
#4049 IR DAR KA SUZINOJAU....:
MANO UOSVIENE,T.Y.Y VYRO MAMA, JIS DABAR GYVENA PAS JA, PASAKE, PASTEBEJUSI JO GRIZINEJIMUS VELYVUS, KAD sANDRA PILNAI SUPRANTA, JOG NEIMANOMA GYVENTI SU TOKIU NESEIMYNISKU VYRU....NU KAZKOKIA PANASI MINTIS....TAI JEIGU JAU UOSVIENE TAIP PASAKE, TAI JAU TIKRAI EINU TEISINGU KELIU..... :D
Vartotojo avataras
Parašė Lukrecija
#4653 visi jie meslo kruvos, nekenciu savo buvusio,negaliu nei i viena paziuret kaip i vyra, tai tik meslo kruvos, o labiausia ir as supratau kad manasis ir vare mane i depresucha :(
Vartotojo avataras
Parašė Horacijus
#5241 ...keista... o man rodos, kad moterys - tai koks tai velnio pramanas... ismislas, galintis sudirbti geram vyrui gyvenima... :P ... isivaizduokite, Stirlica, kuris dirba vienas, prieso apsuptyje... kas gi nutiktu, jei jis sudepresuotu? Komedija kokia tai iseitu... Visos sitos depresijos ir kt. kyla is nenormalaus gyvenimo ritmo... ir nesugebejimo saves realizuoti... tai ir yra svarbiausia priezastis...
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#5243 Horacijau, prašyčiau atsargiau su kitų problemų vertinimų.
Vartotojo avataras
Parašė Horacijus
#5246 Na as stengiuosi... buti atsargus... bet toks pasakymas, kad "visi jie meslas"... na, mano galva, nera visai teisingas... problemu turime visi... ir daznai bijome pripazinti viena dalyka: PATYS jas, dazniausiai, ir susikuriame... Kartais zmogui tiesiog reikia sukelti pykti... isiutinti ji... ir tada jis savo problemas "padaro"...
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#5250 pykčio terapija šitam forume yra draudžiama.
Vartotojo avataras
Parašė Horacijus
#5252 Na gerai.... draudziama, tai draudziama... bet kartais taip nervai nelaiko... taip nelaiko... :roll: Bet gerai jau... tvardysimes...
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#5253 Taip, tvardykimės. Lukrecijai šiuo metu yra ypatingai sunku ir aš ją labai saugau nuo bet kokių neigiamų emocijų.
Vartotojo avataras
Parašė Lukrecija
#5407
Agni rašė:Taip, tvardykimės. Lukrecijai šiuo metu yra ypatingai sunku ir aš ją labai saugau nuo bet kokių neigiamų emocijų.


aciu brangioji, bet kartais butent pyktis yra mano stimuliatorius, kaip stumoklis eiti i prieki :shock:
Parašė autodafe
#7910 Net nebežinau, ką į šią temą atsakyti. Toks jausmas, kai gyveni pats sau, o artimieji ir visi aplinkiniai: tarsi kitame, nutolusiame, pasaulyje. Lyg stovėtų permatoma, tačiau nepraleidžianti nei garso, nei virpulio siena. Norėtųs ją nugriaut. Tai ir varo į neviltį. Dažniausiai.
Vartotojo avataras
Parašė Melisa
#7950 Maniškiai nesupranta, kas tai per liga (beje, net ligoninėje esu gulėjusi), tik vyras žino ir mato, kas tai tie priepuoliai...
Parašė Ragana
#7974 zmogus gimsta ir mirsta vienas savo pasaulyje ir nesvarbu kas eina salia jo, nes siandien tai vienas zmogus, rytoj gali but jau kitas, ko gero svarbu suvokti tai kad viska vis tiek privalai spresti pats, nes mes negalime uzkrauti bedu tevams, vyrams ir vaikams, gal negriaukime zmonem gyvenimo?.. pagalbos sulaukti gerai, noreti jos irgi, bet reikalauti nenormalu.
Parašė autodafe
#7977
Ragana rašė:zmogus gimsta ir mirsta vienas savo pasaulyje ir nesvarbu kas eina salia jo, nes siandien tai vienas zmogus, rytoj gali but jau kitas, ko gero svarbu suvokti tai kad viska vis tiek privalai spresti pats, nes mes negalime uzkrauti bedu tevams, vyrams ir vaikams, gal negriaukime zmonem gyvenimo?.. pagalbos sulaukti gerai, noreti jos irgi, bet reikalauti nenormalu.


Turbūt nesergi depresija, todėl iš šalies situacija visada atrodo taip, tarsi, sergantis depresija, yra pats dėl visko kaltas. Niekas nereikalauja išspręsti jų problemų. Priešingai. Bet toks požiūris - nepadeda. Nes yra kaip yra.
ParašėBegaline
#7985
Ragana rašė:zmogus gimsta ir mirsta vienas savo pasaulyje ir nesvarbu kas eina salia jo, nes siandien tai vienas zmogus, rytoj gali but jau kitas, ko gero svarbu suvokti tai kad viska vis tiek privalai spresti pats, nes mes negalime uzkrauti bedu tevams, vyrams ir vaikams, gal negriaukime zmonem gyvenimo?.. pagalbos sulaukti gerai, noreti jos irgi, bet reikalauti nenormalu.

aš užkroviau šiandien savo reikalą/problemą vyrui. nenorėjau, bet taip jau išėjo. teisingai tu sakai, bet ne visada iseina gyventi teisingai, deja...
Vartotojo avataras
Parašė AUmba
#8023
Begaline rašė: aš užkroviau šiandien savo reikalą/problemą vyrui. nenorėjau, bet taip jau išėjo. teisingai tu sakai, bet ne visada iseina gyventi teisingai, deja...


o neteisingai gyventi - daug įdomiau Paveikslėlis Paveikslėlis