Moderatorius: Astro-Meška

Parašė Migle
#131487 Man irgi ziauri depresija su nerimu ir dar viso kuno niezejimas stiprina nerima.Darbe nesusikaupiu,o tik galvoju apie save,ieskau iseiciu ir neprieinu jokiu isvadu.Judeti sunku,nes visa kuna niezti.Biuletenio negaliu imt,nes atleis is darbo.Perejau visus gydytojus,pasidariau kraujo tyrima del alergijos,nieko,viskas susidejo i viena liga-depresija.Nezinau,kaip toliau gyventi,jau nepajegiu kankintis.Vaistu prisivalgiau visokiu,nezinau ar galima isbrist is sito kosmaro.NEISTVRESIU..
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#155492 Sergu pasikartojančia depresija. Jaučiu stiprų nerimą. Bet apie jį bijau kalbėti su gydytoju. Pirmąkart, dar prieš kokius pusantrų metų, kai papasakojau apie nerimą, jis man įtarė bipolę depresiją, ko negali būti, nes man nebūna superinių nuotaikų, aš neplanuoju nerealybių ir t.t. O gert vaistus nuo bipolės be reikalo nesinori.

Man nerimas pasireiškia virškinimo sutrikimais, galvos skausmais, kartais širdies permušimais ir gan stipria įtampa raumenyse.
Kadangi apie nerimą per daug nesipasakoju, tai negaunu raminamųjų.

Kaip man kalbėti su gydytoju, kad nepasikartotų manijų įtarimas? Man jų tikrai nebūna. Visi draugai žino apie mano depresiją ir tai, kad įtarė maniją, bet nė vienas niekada nėra pastebėjęs jokio hyperaktyvumo.
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#155495 o ka tu jam konkreciai pasakei, kad itare ? pabandyk prisimint...
nes nerimo sutrikimui yra parenkami tam tikri ad..na venlafaksinas ji gydo puikiai...
na as pasakoju , kad uzeina panika, bijau visko..nerimauju, kad numirs mama, kad susirgsiu kokia baisia liga, bijau vaziuot autobusu, eit i kina, bijau panikos priepuoliu....na ir tu kazko panasaus bijai tai ta paprastai bandyk supasakot :?
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#155496 gal be reikalo tau itare ta manija nepergyvenk ...man viena psichiatra bulimija itare , nors as jau daug metu kaip tokiu problemu neturiu...
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#155504 Aš dėl gyvenimiškesnių dalykų nerimauju. Ir ne visada išeina juos įvardyt.
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#155508 Ai, o pasakiau, kad būna nerimo, jog nenustygstu vietoje ir turiu ką nors daryti, kad jį numalšinčiau.
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#155510 na nerimas kartais buna atrodo lyg ir be priezasties....jis tiesiog yra ...toks baimes jausmas...man buna ir taip...
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#155512 Nu, tai man labiausiai tas be priežasties.
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#155515 nzn man atrodo , kad su bipoliniu tas simptomas nelabai susijes ..keista , kad del to jis itarinejo...
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#155517 Man irgi keista. Na, manau, teks pasipasakot apie tą nerimą, nes be raminamųjų man nekas... :bloga
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#155519 gerai turet kokio lexotanilio kai jau visai prastai buna...
Vartotojo avataras
Parašė nakviša
#155521 Mano nerimas,dažnai jį lydi kažkokia liguista vidinė įtampa irgi be jokio pagrindo,nežinau net kuo jį malšinti(beveik nepadėjo relanium tabletė),bromazepam žalia 6mg tabletė irgi nelabai...tas pats,kaip saldainis...o didelėm dozėm nenoriu,kartais tiesiog nieko neimu-vistiek beveik tas pats...tačiau kartais tas nerimas sumažėja vėlai vakare.
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#155531 O aš kaip tik pirmoj dienos pusėj būnu apatiška, be nuotaikos tiesiogine ta žodžio prasme, jaučiu didelį nuovargį ir sunku susikoncentruoti (dėl to turiu problemų per seminarus univiere). Į vakarą prasideda nerimas... Klozas jį apmalšina. Bet visiška ramybė ištinka tik po migdomųjų ir užmigus.
Vartotojo avataras
Parašė MadCost
#157048
Mints rašė:Tiem kas neatpazista pozymiu tai gali ivaryt baisia panika...

Sergantiems nerimo arba panikos sutrikimais - nereti savivokos sutrikimai - depersonalizacija (tarsi save stebi is salies, tarsi pats tampi ne savimi) arba derealizacija (aplinkos pasikeitimo, nerealumo pojūtis)... kartais vadinama "samones ruku" be abejo tai gali but ir kai kuriu vaistu salutinis pozymis, bet dazniausiai pasitaiko sergantiems nerimo sutrikimais. Tai nepavojinga sveikatai ir sveikam protui. Zmogus gali pamanyt kad isprotejo arba tuoj isprotes bet tai visad trunka apibrezta laiko perioda ir po jo praeina. Yra ivairiu metodu kovot su tuo, bet praktiskai is esmes gydomas nerimas vaistais, ivairia psichoterapija bei relaksacija.

Paveikslėlis

Siek tiek daugiau apie tai skaitantiems angliskai:
http://www.anxietynomore.co.uk/depersonalisation_and_derealisation.html


Na gal galima man pasisakyti del derelizacijos...
Siaip tu riu sia problema jau 7 metus, man pripazino vidutine depresija su afektiniais sutrikimais. Siaip delerizacija mane kamuoja visada, nera dienos kai jos nebutu, dabar yra tokios aplinkybes kad negaliu gerti vaistu tad su siuo jausmu gyvenu kiekviena diena, tik pasikeicia stiprumas, kai bunu patalpoje jis mazesnis kai iseinu jis labai padideja, kuris dazniausiai ir isprovokuoja panikos ataka. Siaip gydytojai sako kad derelizacija pagydama tik vaistais, jokios terapijos jos neisnaikins, o ka jus manote?
Vartotojo avataras
Parašė MadCost
#157051
Migle rašė:Man irgi ziauri depresija su nerimu ir dar viso kuno niezejimas stiprina nerima.Darbe nesusikaupiu,o tik galvoju apie save,ieskau iseiciu ir neprieinu jokiu isvadu.Judeti sunku,nes visa kuna niezti.Biuletenio negaliu imt,nes atleis is darbo.Perejau visus gydytojus,pasidariau kraujo tyrima del alergijos,nieko,viskas susidejo i viena liga-depresija.Nezinau,kaip toliau gyventi,jau nepajegiu kankintis.Vaistu prisivalgiau visokiu,nezinau ar galima isbrist is sito kosmaro.NEISTVRESIU..

Migle, man taip pat pasireiskia daznai kuno niezejimas kai esu dideleje itampoje ir tai net kartais daeina iki traukuliu, tiesiog atrodo kad kas ikanda i oda. Bet tai viskas nuo itampos, del to kad kunas isitempes ir bando priesintis itampai. Man net daznai buna kad uzmigti del to sunku nes traukuliuojuos ir pabundu. Siaip kai yra jau busena nepakenciama reiketu kreiptis i gydytojus ir gydytis vaistais, o kai atsigausi nuo vaistu tuomet smarkiai pasinerti i psichoterapija, bet pries tai nustacius kokios krypties psichoterapijos reikia, nes ju yra ivairiu, ja reikia pritaikyti asmenybei.