Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė lautreamont
#366954 dreba rankos, truksta oro, prakaitas, ir prasideda visokios absurdiskos mintys - atrodo, kad isprotesi, atsitiks kazkas siaubingai baisaus (net nesugebei apibrezti kas), atrodo, kad tuoj numirsi, isnyksi, rankos vis dar dreba, musa prakaitas, tuomet rodos pats nesutelpi savyje ir nesupranti kas su tavim darosi ar kas tu galu gale esi
Vartotojo avataras
Parašė maumau15
#366960 kai anksciau kankinausi del depresijos ir nerimo sutrikimo tai visas bedas isprende zoloft :super
Parašė Simona Levinyte
#367244 Na man pačiai pasireiškia nerimo sutrikimai, kurie tiesiog baigiasi totalia nemiega. Nerimas ir dėl darbo, ir dėl mokslų, dėl artimųjų atrodo, kad per daug imu į galvą kitų problemas ir ieškau sau jų pati. Tai labai kenkia man dėl susikaupimo. Todėl tiesiog stengiuosi medituoti ir daug sportuoti, kad pasimirštų tas nerimas. Depresija dažniausiai būna rudenį tai tikriausiai dėl oro, tačiau ji būna tokia žiauri kad mąstau apie savižudybę, bet mane stabdo tai, kad aš per daug jaučiu savo artimuosius ir žinau koks būtų jiems skausmas jei jie netektų manęs. :)

________________________________
optinis mikroskopas
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#367281 na Simona dabar jau pavasaris, greit orai visai atsils ir tau nuotaika pasitaisys, stenkis vyti salin neigiamas mintis, nors zinau tai sunku!
Vartotojo avataras
Parašė paulina
#367302
Kovotojas rašė:na Simona dabar jau pavasaris, greit orai visai atsils ir tau nuotaika pasitaisys, stenkis vyti salin neigiamas mintis, nors zinau tai sunku!


Kovotojas kupinas pozityvo!! Saunuolis :) :uztave
Vartotojo avataras
Parašė paulina
#367303
Simona Levinyte rašė:Na man pačiai pasireiškia nerimo sutrikimai, kurie tiesiog baigiasi totalia nemiega. Nerimas ir dėl darbo, ir dėl mokslų, dėl artimųjų atrodo, kad per daug imu į galvą kitų problemas ir ieškau sau jų pati. Tai labai kenkia man dėl susikaupimo. Todėl tiesiog stengiuosi medituoti ir daug sportuoti, kad pasimirštų tas nerimas. Depresija dažniausiai būna rudenį tai tikriausiai dėl oro, tačiau ji būna tokia žiauri kad mąstau apie savižudybę, bet mane stabdo tai, kad aš per daug jaučiu savo artimuosius ir žinau koks būtų jiems skausmas jei jie netektų manęs. :)

________________________________
optinis mikroskopas


Gerus budus pasirinkai nerimui mazinti :flo
Vartotojo avataras
Parašė paulina
#367314
Kovotojas rašė:zmones optimistai, man atrodo neserga depresija.


Kad serga, kovotojau, jie zmones kaip ir visi.
Ar galima sakyti kad komikas(humoristas) irgi yra optimistas?
Parašė Coochie Coo
#368656 Sveiki, labiau nusimanantys gal pakomentuosite ar cia tiesa raso? http://www.homosanitus.lt/lt/homo_sanit ... erotoninas http://www.greenmedinfo.com/blog/eating ... depression
Domiuosi, nes man buna ir panikos atakos kartais, ir nervinga, nerami, bet atsikeliu ryte pavargusi, is esmes jauciu kad depresija sugrizo, bet gydytoja sako vaistai nuo depresijos cia nelabai tinka. gal ir tiesa, pagal ta straipsni, kad stresas skatina seratonino gamyba, todel zmogus irzlus , agresyvus. Gal seratonino reikia mazint? Ar daretes kas nors seratonino tyrima? 36 eurai kainuoja :D dekui uz atsakymus
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#368722 Labai gerai, kad domiesi savo liga ir bandai suprasti procesus smegenyse, kurie lemia tavo būseną. Kiek domėjausi, depresiją daugiausiai lemia seratonino, dopamino ir andrenalino pernešimas smegenyse. Ir problema yra ne pats kiekis, o tas pernešimo procesas. Taip pat esu skaičiusi, kad vienintelis būdas sužinoti, kurio iš hormonų apykaita smegenyse sutrikusi, yra DNR tyrimas. Prieš kelis metus Lietuvoje jo niekas nedarė. Kažkoks psichiatras siuntė savo pacientų tyrimus į JAV pats. Pasidomėk tuo seratonino tyrimu, ar jis tikrai informatyvus kalbant apie depresiją.

Man pasirodė, kad pirmasis sktraipsnis skirtas kovai su farmacininkais.

Nepaisant to, kad aš nemažai skaitau apie depresiją, vis tik renkuosi pasikliauti savo psichiatru. Tų straipsnių dabar galybės. Neturint įgūdžių, sunku atskirti grūdus nuo pelų. O straipsnius šiais laikais rašyti gali bet kas.

O kokį gydymą tau siūlo tavo gydytoja?
Parašė Coochie Coo
#369002 kol kas gydymas tik esant panikai- xanax ir psichoterapija, po jos daug geriau tam kartui, bet slogios nuotaikos negaliu atsikratyt :oops:
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#369040 Viena vertus, gerai, kad neskuba skirti stiprių vaistų. Kita vertus, jei tavo būsena tau trukdo atlikti kasdienes užduotis, dirbti, bendrauti, tikriausiai būtų protinga skirti ir antidepresantus.

Aš sergu depresija su nerimu. Šiuo metu vartoju sertraliną. Pirmom vartojimo savaitėm nerimas gali šiek tiek padidėti, bet man nesijautė. Aišku, tas sertralinas nėra kažkoks stebuklas. Gydytojas skiria vaistus atsižvelgdamas į simptomus. Mano atveju šitie vaistai man jau padėjo grįžti į vėžes vieną kartą, tai panašiai vyksta ir šįkart.

Gal dar reikia kalbėti su gydytoja, tiesiog pasakyti, kad per sunku su ta būsena, kuri yra, kad norėtum pabandyti vartoti ir antidepresantus. Nes na ji gal elgiasi teisingai neskubėdama su tais vaistais. Vaistai paprastai turėtų būti skiriami blogiausiais atvejais. Bet kadangi pas mus psichoterapija kainuoja gana brangiai ir daug kas jos tiesiog negali sau leisti, tai dažniausiai skiriami vaistai.
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#369044 gerai kad gydytojas parenka tinkamus vaistus pagal degnoze, man taip pat padeda dabartiniai vaistai, na zinoma visko buna, buna ir sunkiu dienu, bet jos nesitesia savaitem.
Parašė vilkas7
#369098 Na as kol negeriau antidepresantu man sunkios dienos virsdavo i savaites o po to i menesius... Ta busena yra pavojinga nes ''ikyrios mintys'' gali zmogu suvalgyt....