Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#371806 Reiškia reikia nedirbti ir būsi sveika . O už neįgalumą grupę maumau15 gauni pinigėlių ? Galėtum dirbti nepilną darbo dieną arba lengvesnį darbą .
Vartotojo avataras
Parašė maumau15
#371808
maingirdas rašė:Reiškia reikia nedirbti ir būsi sveika . O už neįgalumą grupę maumau15 gauni pinigėlių ? Galėtum dirbti nepilną darbo dieną arba lengvesnį darbą .


pinigu negaunu. dirbau 4 val ir nepavargdavau,buvo nuobodu. Kai pradejau gerti antidepresantus grizo visa energija tai jauciu kad galiu dirbti 6 ar 8 val. Darbas man buvo lengvas (kasininke) bet atleido uz biletenio paemima. Nerima man sukeldavo pora psichiniu darbuotoju ir alko sumaisimas su vaistais. Labai nervuodavo kai visi klausinedavo kodel dirbu tik 4 val. Gydytoja sake kad mano darbingumas 70-80 proc. Tai grupes negausiu nebent atsiras 4 grupe :D
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#371930 Vasitai ne visai tinka, vat as isgeriu irgi alaus. Bet uz puse etato nelabai kur darbina, dar su grupe butu lengviau isidarbint, nes uz grupe dardbavys darbuotojui nemoka. Mano mama irgi pilna darbo diena dirba ir sunku darba nors darbingumas irgi kokiu 70, gryzus miega :(
Vartotojo avataras
Parašė maumau15
#371971 as irgi po darbo miegodavau. Net kai buvau sveika,vistiek po darbo pora valandu numigdavau :D
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#372217
groowax rašė:Vaiduk, alko nelabai suderinamas su mūsų vaistais... :?

Zinau, bet pas mane testosteronas kaupiasi ir emocinis kruvis kadaisi aiskinau tai planetu padetim kai astrologija domejaus. Ir ne tik pats is amerikos vienas super garsus astrologas panasiai aiskino.
Parašė Mersas
#380120
barchatova rašė:Ar kam nors pavyko pasveikti/įveikti generalizuotą nerimo sutrikimą ir toliau gyventi be vaistų ir panikos priepuolių?



:))) norejau palausti, kokius vaistus geriate, nes pas mane panasi diagnoze???
Parašė barchatova
#380129
Mersas rašė:
barchatova rašė:Ar kam nors pavyko pasveikti/įveikti generalizuotą nerimo sutrikimą ir toliau gyventi be vaistų ir panikos priepuolių?



:))) norejau palausti, kokius vaistus geriate, nes pas mane panasi diagnoze???



Escitalopramą 15 mg ir ketipinorą 0,25 mg nakčiai.
Parašė Mersas
#380215
barchatova rašė:
Mersas rašė:
barchatova rašė:Ar kam nors pavyko pasveikti/įveikti generalizuotą nerimo sutrikimą ir toliau gyventi be vaistų ir panikos priepuolių?



:))) norejau palausti, kokius vaistus geriate, nes pas mane panasi diagnoze???



Escitalopramą 15 mg ir ketipinorą 0,25 mg nakčiai.


:)))

man sis vaistas netiko, padejo kazkada seroxat.dingo ir panika ir nerimas ir depresine nuotaika.
Parašė barchatova
#380562
Mersas rašė:
barchatova rašė:Ir daugiau jokių recidyvų?




????deja, po keliu metu vel tas pats.

Liūdna. Pati bandau krapštytis pirmą kartą. Ką nors papildmai bandėte? Turiu omeny psichoterapiją ar kognityvinę elgesio terapiją?