Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė MadCost
#382889 Man asmeniškai padeda ilgiau išsilaikyti nedepresyvia kai tvarkau savo mintis ir stengiuos negatyvą pašalinti. Bet žinoma, kartais depresija ima viršų, o tada tiesiog būnu toje būsenoje keleta dienų ir ji praeina, bet tada ir nerealybės jausmas drauge būna papildomai.
Vartotojo avataras
Parašė mmm
#382895
MadCost rašė:Man asmeniškai padeda ilgiau išsilaikyti nedepresyvia kai tvarkau savo mintis ir stengiuos negatyvą pašalinti. Bet žinoma, kartais depresija ima viršų, o tada tiesiog būnu toje būsenoje keleta dienų ir ji praeina, bet tada ir nerealybės jausmas drauge būna papildomai.


gal durnai paklausiu, bet.. Kas yra nerealybės jausmas?
Vartotojo avataras
Parašė mmm
#382911 Tai gal šito jausmo neturėjau... Bet visokių kitų keistų jausmų pasitaiko..:)
Vartotojo avataras
Parašė paulina
#382950 Man tai buvo tas jausmas, tik aš jo nesupratau, neįvardinau kaip kažkokio sutrikimo.
Man gyvenimas tapo per lėtas, per netikras, lyg užstrigęs vietoje. Bet ta būsena praėjo, net džiugu, nes tiek problemų kažkada turėjau: sociofobiją, depresiją, apatiją didelę.
Vartotojo avataras
Parašė paulina
#382951
MadCost rašė:Man asmeniškai padeda ilgiau išsilaikyti nedepresyvia kai tvarkau savo mintis ir stengiuos negatyvą pašalinti. Bet žinoma, kartais depresija ima viršų, o tada tiesiog būnu toje būsenoje keleta dienų ir ji praeina, bet tada ir nerealybės jausmas drauge būna papildomai.


Žinai, čia geriausia ką galime daryti su savimi, tai tvarkytis mintis. Aš lygiai taip pat. Tik pajuntu kad mintys lenda apie prastą savęs vertinimą, ar taip kokios tuoj pasidarysiančios nekontroliuojamos, imu save tvardyti: neigiu mintis, raminu save, kad taip nėra, ir esu pavargusi, neišsimiegojusi, nepavalgiusi, dėl to taip mąstau.

Nes jei pasiduoti ir leisti joms išsirutulioti, tai įeitume į prasta nuotaiką, depresyvumą, apatiją, ir jei leisti tokias mintis diena iš dienos, tai praktiškai neįmanoma jų susitvarkyti. Jos užvaldo.
Parašė Hausas
#390949 Sveiki,atrodo esu darbingas 32 metu vyras,turiu nuostabia zmona,2 metu berniuka,atrodo dziaukis ir gyvenk,bet... Susirgau sia liga,pastovus nerimas,apatiska nuotaika,niekas nedomina,nieko nesinori daryti,tik guleti ir zeti i telika. Kreipiausi pas savo daktare,tai israse bromazepamo 3 mg,isdave bilieteni. Bet jis man padeda gal kokiom 3 val. O blogiausia kad pradejau isgerineti,kazkodel tik alkoholis mane atpalaiduoja ir tai tik kai bunu girtas. Zmona melabai supranta ta mano liga ir sako issihalvoji kad tik pagert. Siaip tikrai uzknisanti liga
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#390950 Iš patirties siūlau mesti alkoholį ir užsirašyti pas psichiatrą, kad kokių antidepresantų išrašytų ar kažko savo nuožiūra. Raminamieji irgi nėra panacėja.
Parašė NOM
#390961
Hausas rašė:Sveiki,atrodo esu darbingas 32 metu vyras,turiu nuostabia zmona,2 metu berniuka,atrodo dziaukis ir gyvenk,bet... Susirgau sia liga,pastovus nerimas,apatiska nuotaika,niekas nedomina,nieko nesinori daryti,tik guleti ir zeti i telika. Kreipiausi pas savo daktare,tai israse bromazepamo 3 mg,isdave bilieteni. Bet jis man padeda gal kokiom 3 val. O blogiausia kad pradejau isgerineti,kazkodel tik alkoholis mane atpalaiduoja ir tai tik kai bunu girtas. Zmona melabai supranta ta mano liga ir sako issihalvoji kad tik pagert. Siaip tikrai uzknisanti liga


sveiki, diagnozavo su ligos kodu, ar pats sau nusistatei ? depresija būna pirmo laipsnio,antro, trečio, nerimo sutrikimas- dar kita liga.
yra ir porų konsultacijos, jūs juk kartu :), gal reiktų santykius pagerint ?
pirmas vaistas- psichologo konsultacijos, na jei jau nepadeda,tai tada jau blogiau.
Parašė Hausas
#393152 Sveiki,paklausiau Katinas patarimo,meciau alkoholi,nevartoju jau men. laiko,nuejau pas psihiatra privatu,pakalbejom israse xanax 1 mg dienai ir relaniumo 5 mg vakare. Dabar kaip ir jau geriau,sake kad alkoholis geriausias "draugelis" nerimui sustiprint :)
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#393154 Smagu girdėti :) Dar galiu pasakyti kas padeda tai sportas ir pasibalansuoti mitybą kažkiek. Pats nuo lapkričio galo pradėjau sportuot, nuo rugsėjo mitybą reguliuotis tai tikrai pagerina savijautą. Ir visai nereikia persistengti. Plius ne tik psichinė sveikata, bet ir fizinė su daug daug privalumų :))) Pradėti sunkiausia žinoma, bet po to pagauni kablį, nors visą gyvenimą sporto nekenčiau ir mėgau viską kimštis.
Parašė Hausas
#393156 Jo as ir pagalvoju apie sporta,padetu issikrauti. Dar gyditojas sake paciam nenutraukinet vaistu tarkim jai kuria diena jauciuos gerai tai visvien reikia gert vaistus,man biski neramu kad po to nepriprasciau prie vaistu,nes xanax 30 tableciu israse o relanium net 3 dezutes po 20 tableciu,xanax gerti po 1 ryte o relanium po darbo 1 ir pries einant miegot dar 1 tablete
Parašė žodis
#393158
Hausas rašė:Jo as ir pagalvoju apie sporta,padetu issikrauti. Dar gyditojas sake paciam nenutraukinet vaistu tarkim jai kuria diena jauciuos gerai tai visvien reikia gert vaistus,man biski neramu kad po to nepriprasciau prie vaistu,nes xanax 30 tableciu israse o relanium net 3 dezutes po 20 tableciu,xanax gerti po 1 ryte o relanium po darbo 1 ir pries einant miegot dar 1 tablete



Priklausomybė išsivystys. O gal verta pas kitą gydytoją nueiti?