Moderatorius: Astro-Meška

Parašė kurkaskaip
#356882 Perskaičiau istorijas. Aš manau biologiniai dalykai turėjo įtakos, aplinka, mama sirgo depresija tėvas savo elgesiu įtakojo, taip pat tėvas ir motina nesutardavo. Alkoholio vartodavo abu. Nepasakyčiau, kad nuolatos, bet dažnokai. Mama vėliau ypač pradėjo dažnai jį vartoti. Pačiam nuo pirmos klasės mokytis būdavo gan sudėtinga, nesimokydavau gerai. Ilgai sėdėdavau prie kompo po to dar labiau užsidariau, pradėjau vengti žmonių ir giminių, mažai bendraudavau. Ir kažkodėl aš nemėgstu depresiją laikyti liga...
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#356916 Vel tada kyla klausimas ar tai viskas susije, sekoje... ar tiesiog viskas atsitiktinumas. Jei sekoje galima tiketi, pozytuvumo igaut, mokytis, ar guostis, jei kaltint kazka kodel kaip man tai sugriausi save...
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#357641 viskas prasidejo nuo to kad pradedavo skaudeti sirdies puseje, atimdavo kaire ranka, visi pozimei kaip infarkto ir teip nuo 2009m tik pries metus nustate kad kaklineje dalyje dvi isvarzos spaudziancios nervu sakneles, vargau tiek metu, o dabar visai bloga ir su stuburu ir su nervais, kiekviena diena gyvenu baimeje, uzeina paniekos priepoliai, jau vakar norejau uzbaigti gyvenima, nutariau ieskoti tokiu paciu turinciu panasia problema, nelabai tesusigaudau siame tinklapyje, nes nesu kompiteriu zinovas, gal kas galetu pabendrauti telefonu, mano nr 868435395 vaidotas, buciau labai dekingas
Vartotojo avataras
Parašė malonas
#357662 Tau puikiai sekasi su tuo tinklalapiu, ilgainiui vis geriau mokėsi juo naudotis. :da


O jei labai sunku ir nėra su kuo pasikalbėti telefonu, siūlau psichologinės pagalbos linijas, teikiančias emocinę paramą.

Jei priklausai dar jaunimui, skambink į Jaunimo liniją: 8 800 28888.
Jei tau virš 30, yra tokia Vilties linija: 116 123.

Skambučiai nemokami.
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#357673
malonas rašė:Tau puikiai sekasi su tuo tinklalapiu, ilgainiui vis geriau mokėsi juo naudotis. :da


O jei labai sunku ir nėra su kuo pasikalbėti telefonu, siūlau psichologinės pagalbos linijas, teikiančias emocinę paramą.

Jei priklausai dar jaunimui, skambink į Jaunimo liniją: 8 800 28888.
Jei tau virš 30, yra tokia Vilties linija: 116 123.

Skambučiai nemokami.
labai aciu, na tikrai sunkiai susigaudau, taip teko jau vakar i viltis linija skambinti i vyresniuju, turiu drauga gera bet jis nepripazysta kas ta depresija, nors jo sesuo 18m pasidare sau atia, tas buvo pries daug metu, mes tada buvom vienmeciai, o taip is pazystamu neturiu kas turetu tokia problemu, as irgi negalvojau kad galesiu ta baisia liga susirgti :(
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#357686
jura rašė:Pilnai tave suprantu,kad nesinori eiti pas gydytoją ir tą tarsi gėdą.Palik tuos dalykus nuošaly,susiimk ir nueik.Pirmas vizitas visada baugina,o paskui jau nieko baisaus.

as jau nebeimu i galva del daktaru, svarbu kad nors kiek padetu
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#357716
maraija rašė:aš manau kad čia man praeitų gyvenimų našta, šiam gyvenime atrodo niekam nenusikaltau... :bloga

zmogus gime ir atsinese savo likima, ligas ir savo mirties valanda ir nieko tu zmogau pakeisti negali
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#357730
vertelis vaidotas rašė:
maraija rašė:aš manau kad čia man praeitų gyvenimų našta, šiam gyvenime atrodo niekam nenusikaltau... :bloga

zmogus gime ir atsinese savo likima, ligas ir savo mirties valanda ir nieko tu zmogau pakeisti negali
si vakara labai blogai jauciuosi, dusina, skauda krutine, nugara, svaigsta galva, zinau kad tai is stuburo, bet kyla panieka, xanaxso po liezuvio padeja kad greiciau pradetu veikti, kaip viskas igryso
Parašė zazule
#357732
vertelis vaidotas rašė:
vertelis vaidotas rašė:
maraija rašė:aš manau kad čia man praeitų gyvenimų našta, šiam gyvenime atrodo niekam nenusikaltau... :bloga

zmogus gime ir atsinese savo likima, ligas ir savo mirties valanda ir nieko tu zmogau pakeisti negali
si vakara labai blogai jauciuosi, dusina, skauda krutine, nugara, svaigsta galva, zinau kad tai is stuburo, bet kyla panieka, xanaxso po liezuvio padeja kad greiciau pradetu veikti, kaip viskas igryso

O nesikreipei į daktarus dėl stuburo? Ar paskyrė kokį gydymą? Manau, pirmiausia reikia fizines ligas išsigydyti, o tada ir emociškai geriau jausiesi. Kaip sakoma, sveikame kūne- sveika siela. Normalu, kad jaudiniesi dėl sveikatos, nes, kaip suprantu, kenti skausmus. Tačiau visokie antidepresantai ir vaistai nuo nerimo nėra išeitis. Gal ir kiek padeda tuo momentu, bet juk nesinori visą laiką juos vartoti.
Vartotojo avataras
Parašė markalone
#357751 taigi, manau ir aš, jog kiekviens turim savąją lemtį, ir kas belieka?,-tiesiog kaip tai praeiti skirtą kelią, o kažkada esu skaitęs lietuvio astronomo S. Kanišausko knygą, kur jis rašė, jog kai gyvenime būna taip blogai, jog rodos viskas, blogiau būt negali, vadinas bus dar šiek tiek blogiau, o tada seks gerėjimas...taigi, zazule, ir visi kiti, kliaukimės kaip nors bent kokia mintimi, juk bus kaip bus, ką bepadarysim, bet niekad juk nežinom ką gali atnešti kiekviena sekanti akimirka, minutė, valanda, diena, metai...
Vartotojo avataras
Parašė maumau15
#358393 depresija sirgau del ilgalaikio badavimo, poros bendradarbiu apkalbu ir streso.