Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Silva
#140431 Is prigimties esu labai jautri,labai del visko pergyvenu.Mama mano labai valdinga,visada labai daug is manes reikalavo ,nors atrodo nenuvyliau as jos.Man atrodo pagrindine priezastis buvo pogimdyvine depresija ,kurios niekas negyde....O dabar turiu ,ka turiu
Vartotojo avataras
Parašė lorke
#140435 as tai manau kad itakos turejo netinkamas mamos elgesys tiek fizinis tiek psihologinis smurtas...
Vartotojo avataras
Parašė Rebrec
#140482 pasiteisinimai pasiteisinimai pasiteisinimai. man atrodo klausimas turėtų būti, kodėl aš buvai toks silpnavalis ir pasidaviau aplinkos įtakai it pan?...
atsakymas: nemėgstu pasiteisinimų, todėl ir neturiu jokio, galiu tik stiprinti imunitetą valgydamas daug česnakų..
nors gal ir nevisai. nors negaliu kaltinti tėvų, reikia vertinti tai ką turi nors momentais tai ką turi atrodo ir nevertinga. ne, pats kaltas. psichologinis smurtas? hmm bet ir dėl pats kaltas, kad silpnas, neatsilaikiau. kad tas vaikystėj įdiegtas gėdos jausmas tapo įpročiu. bet mes nesiskundžiam mes dabar visai gerai jaučiamės, patenkinamai :)
Vartotojo avataras
Parašė maraija
#140493 na tu čia įdomiai apie save, šaunuolis kad nepasiduodi, esi stiprus - tačiau neneik to ką turi ir kas tave, jaučiu vistiek neramina...aš labai ilgai taip pat dėl visko kaltinau save...tik save..dėl gėdos, dėl kaltės, dėl pykčio, dėl vienišumo...dėl draugų neturėjimo...aš irgi atėjau iš šeimos....tėvus suprantu, jau senokai juos suprantu ir nekaltinu...jie irgi atėję iš kažkur...bet suprasti kad tai iš tėvų ,iš šeimos irgi suprantu...bet nenoriu gyventi kaip jie...noriu daugiau džiaugsmo,vilties, gražių santykių....iš vis geriau būtų be kaltinimų apsieiti, bet pirminėje stadijoje jie vistiek ko gero būtini...o be to vyrams labai tinka būti lyriškiems , kalbėti apie jausmus...tai suteikia tokio nepakartojamo žavesio....nebijok to... ;palyboy
Vartotojo avataras
Parašė Silva
#140563 Bet ,jei del savo ligos kaltinti tik save ir laikyt save sipnavaliu zmogumi,nevykeliu galima i dar gilesne depresija iklimpt.
Vartotojo avataras
Parašė maraija
#140581 o Rebrec - jis ar ji?
Vartotojo avataras
Parašė Rebrec
#140605
maraija rašė:o Rebrec - jis ar ji?

jis, bent jau dažniausiai
Vartotojo avataras
Parašė Rebrec
#140606
Silva rašė:Bet ,jei del savo ligos kaltinti tik save ir laikyt save sipnavaliu zmogumi,nevykeliu galima i dar gilesne depresija iklimpt.

be abejo, jei visa laiką apart kaltinimų daugiau nieko nedarai, nesiimi jokių atsakomųjų veiksmų.. teko daug laiko sugaišt kol sau pačiam įkaliau į galvą viena maldelę: "ne kalbom o darbais tėvynę mylim". nors ir dabar dar tenka sau pačiam tai priminti. na man lengviau man šizofrenijos simptomai, tai man lengviau pačiam save paprotint, karts nuo karto. ne visur ir visada mes stiprūs, bet pažvelgus atgal, mes savimi didžiuojamės. didžiuojamės tuo ką pasiekėm, bent kukliai, patyliukais, "tarpusavy" :)
Vartotojo avataras
Parašė Silva
#140672 O kodel tu apie save kalbedamas naudoji zodi ,,mes".Taves daug,ar as ko nors nesuprantu
Vartotojo avataras
Parašė Rebrec
#140701
Silva rašė:O kodel tu apie save kalbedamas naudoji zodi ,,mes".Taves daug,ar as ko nors nesuprantu

taip patogiau
Vartotojo avataras
Parašė Silva
#140702 kodel
Vartotojo avataras
Parašė Rebrec
#140705
Silva rašė:kodel

jei mėgstat labai mokslines diletantiškas diagnozes, galit man diagnozuot lengvą šizofrenijos formą
Vartotojo avataras
Parašė Silva
#140708 As neturiu teises kazka kazkam diagnozuot ,tam yra medikai
Vartotojo avataras
Parašė Rebrec
#140711
Silva rašė:As neturiu teises kazka kazkam diagnozuot ,tam yra medikai

įpročiai teisės kodeksų neskaito