Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė MiesteRuduo
#140727
Rebrec rašė:
Silva rašė:As neturiu teises kazka kazkam diagnozuot ,tam yra medikai

įpročiai teisės kodeksų neskaito

klysti, pvz aš juos skaitau iš įpročio, nes turiu tam teisę.
o jei rimtai ir į temą mano depresijai ir kitiem "džiausmam" priežaščių nėra.
Vartotojo avataras
Parašė dziun
#148776 Speju del perdidelio vartojimo alokoholio, del polinkio per daznai pasiduoti, del kaikuriu aplinkiniu zmoniu ir del per ilgo buvimo be darbo :)
Parašėvers
#148883 Dėl to kad ilgai neturėjau mamos, ko pasekoje mane persekiojo nesaugumo jausmas. Pykausi su tėčiu, sėdėdavau užsidarius namuose. Su psichologe nutarėm, kad man ilgai buvo silpnos depresijos forma - distimija. O paskutinis taškas, kodėl susirgau didžiąja depresija tai buvo klaikus įsimylėjimas. Nervai pakriko, pasaulis išslydo iš po kojų...
Parašė Anonimous
#148893 Del vieno dalyko kuri salinu ir depresija dingo, per menesi, net atsisakiau AD :)
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#148897 kokio dalyko ?
Vartotojo avataras
Parašė maraija
#148904 ojetau, kas čia su tais formatais pasidarė? :bloga
Parašė gruodine
#148988 ....turėjau polinkį,ir pergyvenau stiprius stresus...tai faktas ir reikia su tuo susitaikyti...nesiruošiu kaltinti nei savęs,nei tėvų....ko gero,toks mano likimas...gal reikėtų mažiau sukti dėl to galvą,bandykim toliau gyvent gyvenimą ir nuo to tikrai bus sveikiau...
Vartotojo avataras
Parašė maraija
#149158 aš manau kad čia man praeitų gyvenimų našta, šiam gyvenime atrodo niekam nenusikaltau... :bloga
ParašėKatinas
#149172 depresija nera bausme
Parašė viktorija_ibr
#154474 net nezinau,bet toks jausmas kad ir su manim kazkas negero. visada buvau labai bendraujanti, o dabar bijau zmoniu, vienas ant vieno dar nieko, bet kai daugiau, jauciuosi baugiai. per pertrauka ejome pavalgyti i valgykla ir mane tokia panika apeme - tas zmoniu surmulys mano ausyse taip sustiprejo, kad asaros kaip pupos pradejo riedeti...prie interneto galiu sedeti iki begalybes, pajutau kad tai leidzia apie nieka negalvoti. tiesiog skaitau visokias nesamones ir tiek ir taip grizus po studiju galiu ir visa diena ir nakti sedeti. siaip nesakau kad visada esu susiraukusi, taciau emocijos gali pasikeisti labai staigiai, cia lyg viskas gerai, ir staiga be proto liudna..niekas nedziugina,geriau visa laika sedeciau namie ir nieko nedaryciau ir taip graudu kad galiu apsibliauti be priezasties. visada jauciuosi lyg kazko nepadarius....kazko svarbaus.. einu miegoti su tuo jausmu ir atsikeliu su tuo paciu. net nezinau kaip pradet save gelbeti....gal galit ka patarti?
Parašė Nematoma
#154486
viktorija_ibr rašė:net nezinau,bet toks jausmas kad ir su manim kazkas negero. visada buvau labai bendraujanti, o dabar bijau zmoniu, vienas ant vieno dar nieko, bet kai daugiau, jauciuosi baugiai. per pertrauka ejome pavalgyti i valgykla ir mane tokia panika apeme - tas zmoniu surmulys mano ausyse taip sustiprejo, kad asaros kaip pupos pradejo riedeti...prie interneto galiu sedeti iki begalybes, pajutau kad tai leidzia apie nieka negalvoti. tiesiog skaitau visokias nesamones ir tiek ir taip grizus po studiju galiu ir visa diena ir nakti sedeti. siaip nesakau kad visada esu susiraukusi, taciau emocijos gali pasikeisti labai staigiai, cia lyg viskas gerai, ir staiga be proto liudna..niekas nedziugina,geriau visa laika sedeciau namie ir nieko nedaryciau ir taip graudu kad galiu apsibliauti be priezasties. visada jauciuosi lyg kazko nepadarius....kazko svarbaus.. einu miegoti su tuo jausmu ir atsikeliu su tuo paciu. net nezinau kaip pradet save gelbeti....gal galit ka patarti?

Kaip manai, kas galėjo iššaukti tokią būseną? Ar kažkoks įvykis galėjo turėti įtakos?
Vartotojo avataras
Parašė maraija
#154552
Minerva rašė:depresija nera bausme

o kas tada? :bloga
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#154588 as kartais galvoju , kad man ta dave, nes gyvenau neteisingai....kad ismokciau kazko, tapciau stipresne...
aisku kartais galvoju uz ka man tai, ka as blogo padariau...
Parašė viktorija_ibr
#154655 turejau seimyniniu problemu..po ju pasijauciau tokia menka..dabar nera kad apie tai galvociau ir mintys nepaliktu mane ramybeje. paleidau...bet turbut pasamoneje kazkas liko. zinot kokia yra viena is bedu? o gi kad aplinkiniai i tai ziuri nerimtai..bandziau sakyt vyrui kad reikia pagalbos bet jis man tik atsako, kad nereikia cia issigalvoti visokiu veju...niu tai ka - bandau ir neskervejuoti :)
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#154658 na kai pradedi nebevalgyt, nebeit is namu..bliaut be perstojo...tada artimieji supranta , kad tai rimta..o zmones kurie maziau pazysta galvoja , kad esi tingine..ar trenkta..