Moderatorius: Katinas

Vartotojo avataras
Parašė mmm
#269450 Aš irgi eičiau be užsirašymo pas gydytoją. Beto manau, kad jis jums lieps iškart mažinti dozes galiausiai nutraukti Cipralex :)
Vartotojo avataras
Parašė mmm
#269451
dangiska rašė:dauniuko gi nenori ???

nemanau, kad 100 % bus daunas. Kiek esu skaitinėjusi, tai ne viena su vaistais susilaukė vaiko ir sveiko. Nereikia taip gąsdinti. Bet kad reikia IŠKART šiandien eiti pas daktarą - pritariu.
O jei šiandien nenuėjote pas gyd., tai rytoj išgerkit mažesnę dozę Cipralexo ir eikit pas gydytoją.
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#269481 gazdinu gi kad pas gydytoja nueitu :bloga
Parašė Dominyka
#327866 Sveiki, o ar jus daugelis anonimiškai lankotės pas psichiatrus? As tai dabar tiesiog labai noriu geresnes savijautos ir nežinau net ka su tuo anonimiskumu daryt. Uzsireginau i klinikas, galbūt ten nuėjus paklausiu ar galima lankytis anonimiškai.. Bet tada aišku ir pinigėlių turbut nemažai kainuos. Kaip jus tai sprendziat?

As dabar irgi laukiuosi, 26 savaite, cipralexa nutraukiau pries pusmetį dėl nestumo ir dabar kaip gavau visus depresijos simptomus, tai šakes. Bent jau gerai miegodavau nakti, o va siandien, tai net nakti prabudau su didžiuliu nerimu ir negalėjau niekaip užmigti ir išsklaidyti tu baisiu minčių. Galvoju net apie gulimasi i ligonine, galbūt specialistai imtųsi spręsti mano bėda ir kaip nors visa tai išsispręstų. Nes pačiai su sedatif pc (homeopatiniais) nieko nepavyksta :oops:
Ka manot apie gulimasi i ligonine?
Parašė Ernestaernesta
#330749 Dominyka, manau gydytojai tau skirtu vaistu jei gultumeisi i ligonine, jie juk neuzsiima niekuo kitu. :) Pati labai bijau nestumo, geriu dabar vaistus ir kol kas geriau. Maciau kazkas rase,kad visoms pradejus gerti prasideda salutinis poveikis. Beveik esu isitikinusi,kad dar neatradote savo vaistu. As taip pat isbandziau ivairius AD , bet padejo tik vieni. Nejauciau jokiu salutiniu poveikiu, jie is leto pradejo gerinti savijauta. Negalejau miegoti, iseiti i parduotuve ar paskaitas. To ka jauciu nelinkiu nei priesui. Vaikelio labai noriu ir ne vieno. Suprantu, kaip baisu Jums merginos. Tikiuosi viskas bus gerai. :heart
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#330753 Aš labai bijojau pastoti, kad atkrisiu, bet galiu pasakyti, kad nors nėštumo metu jaučiausi gan prastai, po gimdymo viskas visiškai apsivertė ir štai jau trys metai beveik kai nejaučiu jokių depresijos simptomų, tfu tfu tfu, bar bar bar. Matyt hormonai kažkaip persitvarkė.
Parašė prislėgtoji
#331407 Pati laukiuosi 9 mėnesį ir dėl sumažintų dozių patyriau paūmėjimą. Deja, nėštumo metu liga gali pasitraukti, arba kaip tik paūmėti. Man taip paūmėjo, jog įkyrios mintys sukosi iki beprotybės. Tad geriau nuosekliai gerti vaistus ir neeksperimentuoti net ir nėštumo metu.
Parašė prislėgtoji
#331409 Atsiliepkite tos, kurios turi psichikos ligą, geria vaistus ir nešioja vaikelius. Pati geriu minimalias dozes ir laukiuosi. Įdomu, kaip Jums sekasi nešioti turint ligą. Būtų šaunu asmeniškai susirašyti.