Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Meta
#155896 Gal ne visi nuotaikas veikia, kiek klausiau merginu, neviena nesiskunde tuo...
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#155924 as esu bandzius naudot...tai man irgi nekas buvo...paskui pagalvojau, kad gali paskatint liga tai nusprendziau niekad ju nebegert...
Vartotojo avataras
Parašė Blue
#155974
Meta rašė:Gal ne visi nuotaikas veikia, kiek klausiau merginu, neviena nesiskunde tuo...

Neaititaike tau gal...nes visokiu yra... kazkoks bredas su vienais net 10kg buvau priaugusi per pora men, neitiketina dalykas... o dar sako Kt neturi itakos svoriui, nesamone, va su dabartiniais nei gramo neaugu... Bet ar taipar taip Kt blogis... jei nereikia geriau jau ju nevartoti
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#156245 Tie patys KT yra labai skirtingi ir jų yra visokių rūšių. Man ginekologė garantavo, kad svoris neaugs ir jie neveiks mano nuotaikų. O prichiatras pritarė jų vartojimų.

Naujos kartos KT yra nekenksmingi.

Bet aišku čia kiekvienos asmeniškas pasirinkimas, vartoti juos ar ne. =)
Parašė Sinsilita
#205461
dangiska rašė:na pas mane buvo visokiu sunkiu situaciju...problemos darbe...durni santykiai su vyrais...bet gyvenimas nera rozem klotas...tokio mes vistiek nesusikursim.. gyvenau normaliai..miegojau pakankamai , sportavau..dziaugiaus gyvenimu...keisciausia, kad labai stipriai pablogejo per atostogas...nors tuo metu buvau tikrai laiminga...

sveiki visi,radau si saita ir esu labai patenkinta,matau,kad cia pas jus galima pasipasakoti,nes namiskiai tik galva linkcioja ir sako dirbti su savimi reikia.
depresija susirgau budama 15metu.bandziau zudytis,nepavyko :super keli metai tikrai jauciausi gerai,bet va vel atsinaujina ir man negera,norisi verkti ir prarandu nora gyventi,draugas nesupranta,mane laiko vienintelis dalykas,tai mano paziba vaikelis. noreciau pas pasichiatra,bet finansu sumetimais vis atidedu ir siaip visi skeptiskai ziuri i tai.
ar yra kokiu vaistuku be recepto? vaikysteje man buvo israsyti Seroxat
nelabai dar moku naudotis cia pas jus,taigi neuzpykite jei laiska parasiau atsakydama i kita,nieko asmenisko tik nezinau kaip pradeti nauja laiska :flo
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#205463 antidepresantai per rimti vaistai kad be daktaro juos gert...o pas psichiatra nueiti gi nieko nekainuoja...gali gi ir niekam nesakyt kad vaikstai...
Parašė Sinsilita
#205468 ta prasme gauti siuntima reikia is seimos gydytojos?
kazkur skaiciau,kad pas psichologa reikia moketi nuo 50-100 litu uz seansa
ParašėKatinas
#205485 Siuntimo pas psichiatra nereikia ir jam moketi nereikia. Poliklinikoje gausi ir nemokamas 10 psichoterapeuto konsultaciju.
Parašė Sinsilita
#205486 :aciu jums uz info
butinai registruosiuos
:flo
Parašė Sinsilita
#205558 sveiki dar karta.
parasiau i savo klinika emaila,zodziu pirmas vizitas 100lt ir kitas 70lt
niekaip nesuprantu kur kreiptis del nemokamo psichologo.jauciu,kad tuoj isprotesiu,vakar visa vakara praverkiau be priezasties.isprotesiu!!!!! :(
Vartotojo avataras
Parašė Break_Inside
#205560 Nesąmonė. Turi būt nemokamai pas psichiatrą.
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#205561 nemokamai buna psichikos sveikatos centruose...pasakyk is kokio to miesto tau gal kas tiksliai gydymo istaiga nurodys...tarkim klaipedoje yra psichikos sveikatos centras....ten yra nemokami psichiatrai...dauguma ten ir einam...jei noretum eiti i kokia privacia klinika tarkim kur gydais kaip pas mus yra salvija nefrida...ten jau tektu moket...bet tie patys psichiatrai dirba psichikos sveikatos centre ..
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#205562 pabandyk i google dar isisvest ar i 118 paskambint ...na tikiuosi padejai ir nebereiks tau verkt...atsimenu is pradziu pati nzn kur man eit
Parašė Sinsilita
#205563 as is Siauliu,reikes googlinti,nieko nebus,baisiausia,kad namiskiai tik galvom linkcioja,o supratimo nulis :verysad:
dekui jums :flo
Vartotojo avataras
Parašė aviete
#205691 Gali net pradet nuo seimos gydytojo pirma! Tada sius pas psichiatra,o psichiatras paskirs vaistus ir nukreips pas psichologa.Svarbiausia nebijok,eik ir kalbek,daryk kazka,padek sau =)